Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Cóż, nie wiemy, jakie doświadczenie z kotami miał Max, zanim trafił do schroniska, a potem do Murki. Moja Bliss (też że schroniska),  jak widzi kota, to ma mord w oczach i chociaż w mojej obecności pewnie by go nie ruszyła, ale za nic nie ręczę, gdyby zostali sami we dwoje :(. Nie należy zapominać, że pies mógł być szczuty na koty u poprzedniego właściciela, bo niestety, takie indywidua też istnieją :(.  

Link to comment
Share on other sites

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- Maxowi . Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mdk8 napisał:

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- Maxowi . Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

Pięknie dziękujemy!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig. wysyłam konto na PW. Jak tylko pieniążki zameldują się u Maxa, potwierdzę!

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 16 grudzień wynosił -435,90 zł

+435,90 zł Alaskan Malamute

+170 zł Fundacja ZEA

+15 zł malti

+200 zł jess

-450 zł hotelowanie 17.12-15.01

-12,20 zł Sylimarol

-88,90 zł Caniviton

-12,20 zł Sylimarol

-12,60 zł Sylimarol

-22,50 zł odrobaczenie

Stan konta na 15 styczeń wynosi -213,40 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam tzw. dzień durnych telefonów. To chyba przez te wichury... dwa tel. były o Maxa: w jednym przypadku pani zdziwiona, że Max jest wielkości owczarka, bo ona chce małego pieska do mieszkania... drugi telefon był o 23.15, chyba jakaś biba była w tle... 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

Dziś miałam tzw. dzień durnych telefonów. To chyba przez te wichury... dwa tel. były o Maxa: w jednym przypadku pani zdziwiona, że Max jest wielkości owczarka, bo ona chce małego pieska do mieszkania... drugi telefon był o 23.15, chyba jakaś biba była w tle... 

Ludziom to chyba już kompletna palma odbija.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Ludziom to chyba już kompletna palma odbija.

"Dzień durnych telefonów" zaczął się przedwczoraj: tuż przed północą zadzwonił zapity facet "w sprawie pieska, co to się dziecku spodobał"... nie szło się dogadać o którego psa chodzi;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2018 o 23:00, mar.gajko napisał:

Mureczko zerknij kiedy Maxio miał badania krwi robione. Jak dawniej niż rok, to trzeba mu zrobić. Ja zapłacę.

Ostatnio miał robione 6 listopada, to chyba nie ma sensu teraz robić? Zwłaszcza, że Max czuje się bardzo dobrze:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...