Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

Ale na wąchanie trawki musi Piękna poczekać ze dwa miesiące, jak dalej ten obrzydliwy mróz się będzie utrzymywał. Już tak dosyć mam tego zimna, że szkoda gadać.

Ja też odliczam dni do wiosny:)

A trawkę to sobie niektóre psy wygrzebują. Miła jest w tym mistrzynią - wygrzebuje spod śniegu i wcina:)

A Alaska już sama wchodzi do boksu - już się nacieszyła wolnością, do michy się spieszy:) 

Zaczyna podbrykiwać, machać ogonkiem i w ogóle mieć szczeniackie zachowania:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Ja też odliczam dni do wiosny:)

A trawkę to sobie niektóre psy wygrzebują. Miła jest w tym mistrzynią - wygrzebuje spod śniegu i wcina:)

A Alaska już sama wchodzi do boksu - już się nacieszyła wolnością, do michy się spieszy:) 

Zaczyna podbrykiwać, machać ogonkiem i w ogóle mieć szczeniackie zachowania:)

To tak jak "nasza" ONeczka :) kojec to jej azyl, a w nim micha :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Ja też odliczam dni do wiosny:)

A trawkę to sobie niektóre psy wygrzebują. Miła jest w tym mistrzynią - wygrzebuje spod śniegu i wcina:)

A Alaska już sama wchodzi do boksu - już się nacieszyła wolnością, do michy się spieszy:) 

Zaczyna podbrykiwać, machać ogonkiem i w ogóle mieć szczeniackie zachowania:)

Boks, który kojarzy się dobrze, nie będzie dla psa więzieniem. Bardzo się cieszę że Alaska "wraca do żywych" ! Na tych zdjęciach ze schronu widać, jak bardzo była zrezygnowana i obojętna na wszystko. Teraz pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Janka@ napisał:

a może jakieś zdjęcie :)

Murka obiecała sesję zdjęciową!! Poprosiłam o zdjęcia na słynnej kanapie, w domu, z kotem i może z Hanią  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origMyślę, że nie będziemy czekać na pełny odrost sierści, tylko zaczniemy w przyszłym tygodniu ogłaszać księżniczkę!! Jestem przekonana, że Alaska w mig kogoś zauroczy!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Murka obiecała sesję zdjęciową!! Poprosiłam o zdjęcia na słynnej kanapie, w domu, z kotem i może z Hanią  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origMyślę, że nie będziemy czekać na pełny odrost sierści, tylko zaczniemy w przyszłym tygodniu ogłaszać księżniczkę!! Jestem przekonana, że Alaska w mig kogoś zauroczy!!

I ja jestem przekonana, że "w mig" !!!

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dziś dzwoniła pani z Krakowa w sprawie Alaski - chyba wypatrzyła ją na stronie hoteliku, bo dopiero Alaskan mnie uświadomiła, że sunia nie ma jeszcze ogłoszeń (byłam pewna, że pani z jakiegoś ogłoszenia dzwoni). Dom brzmi jak z bajki - w domu jest już jeden 40 kilowy pies z adopcji i koty także z adopcji. Panstwu zależy na dużej łagodnej suni, bo do domu często przyjeżdżają wnuczki pani. Dom z ogrodem, cały zwierzyniec mieszka w domu. Pani się trochę odległością zmartwiła, bo chciała poznać sunię na żywo, zapoznać z ich psiakiem. Ale będzie się zastanawiać. Mają po weekendzie spotkanie z inną sunią z pobliskiego hoteliku.

Jeśli się Pani nie odezwie to porobię suni zdjęcia pod ogłoszenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Duża odległość może niekorzystnie wpłynąć na decyzję państwa. Już za kilka dni wszystko się wyjaśni. Trzymam mocno kciuki !

Havanko, jak to mówią "serce nie sługa"  Jeśli państwo zakochają się w Alasce tak na prawdę, to i odległość nie będzie miała znaczenia!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...