Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

5 godzin temu, auraa napisał:

Ostatnie wpisy i zdjęcia oglądałam z uśmiechem na twarzy a na końcu się poryczałam...:)

auraa, mam podobnie. Zawsze jak widzę psa, który za kratami schroniska jest zrezygnowany, depresyjny a chwilę po opuszczeniu tego "cudnego" miejsca rozkwita, pychol się śmieje, to nie mogę powstrzymać łez wzruszenia. Kocham takie chwile!!! Alasko  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatkami i serduszkiem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2017 o 17:50, Murka napisał:

Suńka świetna, bardzo kontaktowa, grzeczna, spokojna. Uwielbia człowieka, jest bardzo przyjazna wobec innych psiaków. Nie może się nacieszyć ogrodem: chodzi, węszy, zwiedza.. ale jak tylko cmoknę czy przykucnę, to już pędzie do mnie:) 

Murko, jak Alaska dzisiaj?? Dalej taka grzeczna??

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na wiadomości od Murki,ku pokrzepieniu serc, podam wiadomości z banku :)

Na konto suni wpłynęły dzisiaj następujące kwoty:

...............20,00   -  Gusiaczek

...............20,00   -  Alaskan malamutte

...............30,00   -  Dorcia2

...............20,00   -  yolanovi

...............25,00   -  dwbem

Na dzień dzisiejszy na koncie suni znajduje się kwota 625,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif dziekuje slicznie pies.gif

Link to comment
Share on other sites

Przez cały weekend TZ był w trasie, więc ja zajmowałam się całym zoo no i Alaską. Dopiero wczoraj wieczorem TZ zajął się wieczorną zmianą psiaków; zapytał o nowe, powiedziałam, że Alaska taka grzeeeczna i że luzem sobie chodzi po ogrodzie, że podchodzi do ręki na byle cmoknięcie itd. No i musiałam wieczorem wyskakiwać z piżamy i iść do Alaski, bo okazało się, że na ogrodzie od TZa zwiewała i za żadne skarby nie mógł jej złapać i sprowadzić do boksu z powrotem. Pewnie jakieś skojarzenie z pracownikami schroniska:( Może buty, bo TZ miał na sobie coś w rodzaju ocieplanych gumofilców.

Z dobrych wieści są takie, że Alaska mi dziś w końcu sama wlazła do boksu, bo do tej pory to siadała pupą w bramce i musiałam się nieźle natrudzić, żeby ją wciągnąć do środka:)

Ale w końcu załapała, że są spacerki regularnie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎26 o 09:49, yolanovi napisał:

Alaskan, moją z Lisi (20 zł) też możesz zapisać dla Alaski

Kochani, muszę zmienić moją dyspozycję na jednorazowe wsparcie Alaski. Myślę, że szczęśliwie wyadoptowana Lisia podzieli się spadkiem z bidulką i zasili nieco jej konto. Ja wesprę deklaracją naszego Kapselka

którego nikt nie chce i deklaracje się kruszą, a chłopak już ponad rok w hotelu siedzi. Przepraszam, ale na dwie deklaracje nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

Z dobrych wieści są takie, że Alaska mi dziś w końcu sama wlazła do boksu, bo do tej pory to siadała pupą w bramce i musiałam się nieźle natrudzić, żeby ją wciągnąć do środka:)

Murko, Alaska nie może nacieszyć się wolnością!! Dlatego tak się zapiera!! Tyle lat w schronisku, w małym boksie, bez spacerów, biegania, wąchania trawy...  beksa_V6_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...