Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, kochana, czy mogłabyś zrobić ogłoszenie Alasce na Kraków?? Bardzo proszę  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_origMoże ja spróbuję napisać tekst..Jak coś mi się uda wytworzyć, to wstawię, ok? 

Jasna sprawa Asiu :) Tylko ja do tekstów jestem noga :) Liczę więc w tym na Ciebie i jak tylko będzie tekst, ogłoszę na OLX i Gumtree

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Jasna sprawa Asiu :) Tylko ja do tekstów jestem noga :) Liczę więc w tym na Ciebie i jak tylko będzie tekst, ogłoszę na OLX i Gumtree

Eliku, serdecznie dziękuję!!! Dzisiaj w końcu mam wolne popołudnie, to coś napiszę. Poprosiłam tez Havankę o zmianę z Warszawy na Katowice. Trzeba sunię intensywnie ogłaszać, nie ma co siedzieć u Murki! Wiem, że ma tam cudną opiekę, i dobrze jej tam, ale domek swój własny to domek.... 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, serdecznie dziękuję!!! Dzisiaj w końcu mam wolne popołudnie, to coś napiszę. Poprosiłam tez Havankę o zmianę z Warszawy na Katowice. Trzeba sunię intensywnie ogłaszać, nie ma co siedzieć u Murki! Wiem, że ma tam cudną opiekę, i dobrze jej tam, ale domek swój własny to domek.... 

Oczywiście. Domek i Ludź na wyłączność to marzenie każdego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, może zmienimy ogłoszenia dla Alaski z Warszawy na Katowice? Nie ani jednego telefonu.....trochę się zaczynam martwić, przeciez to taka cudna sunia....

Asiu - nie martw się. Astra siedzi dłużej. Najważniejsze, że są bezpieczne i zadowolone.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, może zmienimy ogłoszenia dla Alaski z Warszawy na Katowice? Nie ani jednego telefonu.....trochę się zaczynam martwić, przeciez to taka cudna sunia....

Od 14.02 Olx jest już na Kraków. Poczekam do niedzieli i zmienię na Katowice. Na portalach, gdzie jestem zalogowana, zmieniłam na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Havanka napisał:

Od 14.02 Olx jest już na Kraków. Poczekam do niedzieli i zmienię na Katowice. Na portalach, gdzie jestem zalogowana, zmieniłam na Katowice.

Havanko, nie wiedziałam... k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,003_RB_orig Napisałam nowe ogłoszenie z innym imieniem  i poprosiłam Elę, aby zamieściła na Katowice....Ale jak to mówią, "od przybytku głowa nie boli"...

Link to comment
Share on other sites

Joasiu kłopot z dodaniem ogłoszenia na Katowice :( Nie zauważyłam, że automatycznie mnie loguje i dodaje na Kraków.Nie pomogło wylogowanie. Ponowne wejście na OLX i przymusowe logowanie. :( Skasowałam to ogłoszenie co już zrobiłam, bo było na kraków  :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Joasiu kłopot z dodaniem ogłoszenia na Katowice :( Nie zauważyłam, że automatycznie mnie loguje i dodaje na Kraków.Nie pomogło wylogowanie. Ponowne wejście na OLX i przymusowe logowanie. :( Skasowałam to ogłoszenie co już zrobiłam, bo było na kraków  :(

A można go dać na Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

To może zamiast  na Kraków, OLX zmienię na Wrocław?

Jeśli Ty Elu dasz na Wrocław, to może ja zostawię na Kraków :)

EDIT

Ponownie dodałam :)

https://www.olx.pl/oferta/tajga-piekna-posluszna-zrownowazona-spokojna-sunia-czeka-na-dom-CID103-IDkotPS.html?action=show&id=301361284&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20170217-[diplayLink]-146383@1-20170217232505

Przed chwilą dostałam powiadomienie z OLX, że ogłoszenie zostało przeniesione do innej kategorii - psy ze schronisk. Pioerwszy raz sie z czymś takim spotykam.

 
 

logo.png?v=5

bg-9.png

Kategoria Twojego ogłoszenia została zmieniona

icon-13.jpg

Wiadomość dotyczy ogłoszenia: TAJGA - piękna, posłuszna, zrównoważona, spokojna sunia. Czeka na dom o ID 301361284.

Twoje ogłoszenie zostało przeniesione do właściwej kategorii.

Jeżeli chcesz teraz zobaczyć swoje ogłoszenie, kliknij w poniższy przycisk:

Podgląd

 
Link to comment
Share on other sites

Elu, miałam to samo; przeniesiono mi ogłoszenie do innej kategorii, w dodatku było w trakcie odświeżania. Odwołałam się i przywrócili ale resztę pieniędzy przenieśli na moje konto w OLX. Teraz ta reszta będzie mi "wisieć", bo nijak nie mozna dopłacić do potrzebnej na promowanie kwoty.

Alaska jest już na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Elu, miałam to samo; przeniesiono mi ogłoszenie do innej kategorii, w dodatku było w trakcie odświeżania. Odwołałam się i przywrócili ale resztę pieniędzy przenieśli na moje konto w OLX. Teraz ta reszta będzie mi "wisieć", bo nijak nie mozna dopłacić do potrzebnej na promowanie kwoty.

Alaska jest już na Wrocław.

Z tego wniosek, że zaczęli bardziej dokładnie "badać" tekst ogłoszeń, bo z tytułu nie wynika, że sunia była w schronisku. dopiero w treści można to znaleźć. Właściwie nie wiem czy się nie odwołam od tej decyzji, bo sunia obecnie nie jest w schronisku, a umieścili ja w dziale psów ze schroniska. Wiele osób pewnie tam w ogóle nie zagląda, bo nie chcą psa ze schrony. Zmniejsza to możliwości jej adopcji.

Ale może to zwrócić uwagę, że to ten sam pies, tylko imię zmienione. Kurcze nie wiem co robić. Co radzicie ?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja nie wiem, ale Pola miała ogłoszenia pod różnym imieniem...Może zaryzykować?

Tak, ale ogłoszenia Poli nie były reklamowane i nikt ich nie analizował. A tu, gdy napiszę, żeby przenieśli do innego działu to będa sprawdzać czy można przenieść i może się im przypomnieć, że już taka sunię przenosili z działu schroniska do innego.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Tak, ale ogłoszenia Poli nie były reklamowane i nikt ich nie analizował. A tu, gdy napiszę, żeby przenieśli do innego działu to będa sprawdzać czy można przenieść i może się im przypomnieć, że już taka sunię przenosili z działu schroniska do innego.

Ale Alaska już nie ma ogłoszeń na Kraków....Havanka przeniosła na Wrocław...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...