Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Havanko bardazo piękny i ujmujący tekst :) Sunia będzie Ci zawdzięczała super domek, bo ludzi z sercem na pewno wzruszy ten tekst i zechcą suni ofiarować opiekę.

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Też bardzo mi się podoba ten tekst!! Havanko, pięknie dziekuję!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57416415320 

 

1 godzinę temu, Tianku napisał:

No siooo do domku Slicznotko:) swietny tekst do ogloszen:)

Bardzo dziękuję. Przyznaję; przyłożyłam się, żeby go napisać...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tego co się dowiedziałam, to Alaska miałaby być w kojcu...a tego chyba nie chcemy dla naszej pięknoty?? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

W kojcu ???  No chyba, że asystent weta i jego rodzina też tam będą, bo miejsce psa jest przy rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, helli napisał:

a nie bedzie jej goraco "wewnatrz"?

edit: ale przeciwna jestem kojcom

helli, na początku pewnie będzie jej gorąco w domku, ponieważ sunia 6 lat siedziała w schronisku, w nieogrzewanych boksach, na betonie. Teraz u Murki też jest na zewnątrz, w boksie. Jednak ja jestem zdecydowanie za tym, aby sunia trafiła do domku. Jeśli trafi się domek z ogrodem, to będzie szczyt szczęścia, ale pod warunkiem, że Alaska będzie mieszkała w domku!!.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, Murka pisała, że asystent weta ma ogromne serce do zwierząt, i Alaski na pewno by nie skrzywdził, ale...my szukamy domku a nie kojca.

Asiu, dla mnie nie może być mowy o sercu, gdy ktoś chce psa więzić w kojcu :( Nie potrafię tego pogodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...