Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

7 minut temu, elik napisał:

No to niech się stanie :)     kciuki ok 8.jpg

Elu, Alaska nie ma jeszcze ogłoszeń, a już się ktoś nią interesuje!! Tak jak pisała Murka, poczekamy czy Pani się odezwie. Jeśli nie ten, to będzie inny domek, najlepszy na świecie, zadbamy o to!!!!

A jeszcze tydzień temu gniła w schronisku, w depresji, z dredami...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, jak to mówią "serce nie sługa"  Jeśli państwo zakochają się w Alasce tak na prawdę, to i odległość nie będzie miała znaczenia!! 

Tak, wiem Asiu, ale w realu łatwiej się zakochać niż ze zdjecia... nawet jeżeli nie uda się Alasce z tym domkiem, to inna potrzebująca bida z niego skorzysta i to też będzie super ! A Alaska i tak znajdzie dom !

Link to comment
Share on other sites

Pani nie dzwoniła, ale porobiłam dziś trochę fotek suni - zaraz się biorę za obrabianie:)

I wiem już skąd Pani dowiedziała się o Alasce: jak wysłałam zdjęcia Alaski do znajomej do umieszczenia na naszą stronę hoteliku, to napisała mi, że jej znajoma szuka suni do towarzystwa dla swojego prawie północniaka i podesłała jej Alaskę... :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Pani nie dzwoniła, ale porobiłam dziś trochę fotek suni - zaraz się biorę za obrabianie:)

I wiem już skąd Pani dowiedziała się o Alasce: jak wysłałam zdjęcia Alaski do znajomej do umieszczenia na naszą stronę hoteliku, to napisała mi, że jej znajoma szuka suni do towarzystwa dla swojego prawie północniaka i podesłała jej Alaskę... :)

Z tego co Murko pisałaś, to po weekendzie państwo mieli spotkać się z jakąś sunią w celu zapoznania psiaków. Zrozumiałam, ze jeżeli to spotkanie nie dojdzie do skutku, to wtedy pani zadzwoni..Bez względu na to robimy suni ogłoszenia. Jestem bardzo ciekawa zdjęć, czekam z niecierpliwością!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

W związku z zakończenie rozliczania mojego bazarku, na konto suni przelałam 150,90 zł tj. 40 % kwoty uzyskanej na bazarku.

Alaska pięknie dziękuje!!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony malamut zima

44 minuty temu, elik napisał:

6.02. na konto Alaski wpłynęła kwota 30,00 zł od Pani Elżbiety z Zamościa.

I Eli P z Zamościa dziękuje!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony malamut zima

Mureczko, a my cały czas czekamy na zdjęcia pięknoty!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Alaska pięknie dziękuje!!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony malamut zima

I Eli P z Zamościa dziękuje!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony malamut zima

Mureczko, a my cały czas czekamy na zdjęcia pięknoty!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Zawsze miło jest informować o przypływach kasiorki  :)

Asiu, myślę o nowym bazarku :) Co Ty na to :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Podglądam wątek z nadzieją, że pani zadzwoniła... ale wciąż cisza.

Czy mogę prosić o nr konta do wpłaty deklaracji?

 

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, podeślesz??  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Elżuniu, ogromnie przepraszam, nie wysyłałam do Ciebie ? Przepraszam najmocniej kwietki.jpg  Już ślę :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, czekamy na zdjęcia suni. Wybierzemy do ogłoszeń. I teraz moje pytanie: Czy mogę Cię prosić o ogłoszenia?? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Myślę, że na początku zrobimy na Kraków i Warszawę. 

Oczywiście. Napisałam już tekst:


Wielka miłość zamknięta w psim sercu Alaski...
Każdy, kto miał okazję poznać Alaskę, mógł się przekonać o jej wyjątkowym charakterze. Mimo, że za kratami schroniska spędziła najlepsze swoje lata, lata młodości, pozostała przyjazną, cierpliwą i kochającą ludzi suczką. Przez wiele lat tkwiła w betonowym boksie, nie znając zapachu trawy, spacerów ani zabaw. Z biegiem czasu zaczęła tracić wiarę, że kiedykolwiek opuści to miejsce. Jej oczy gasły a nadzieja umierała...
Dzięki wspaniałym ludziom, Alaska mieszka dziś w hoteliku dla psów, gdzie poznaje uroki prawdziwego, psiego życia. Jest bardzo posłuszna, łagodna i przyjazna, jakby nigdy nie doznała zła od ludzi. Z wielką cierpliwością znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Bardzo szybko nauczyła się chodzić na smyczy.
Suczka ma dziś około 6 lat i waży 33 kg. Jest zdrowa i wysterylizowana. Teraz czeka już tylko na kochających opiekunów i dom, w którym poczuje się bezpiecznie i będzie już zawsze szczęśliwa.
Więcej informacji tylko pod podanym numerem telefonu.

Do kogo podać kontakt telefoniczny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...