Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

52 minut temu, Havanka napisał:

Aż miło popatrzeć na Czikunię ! Z zimnego, betonowego boksu do ciepłego łóżeczka i do własnej Pani, która jeszcze grzeje swoim ciałem.

Miałam dziś bardzo fajnego maila z zapytaniem o sunię. No, cóż, pani się spóźniła...

A   ja już zlikwidowałam OLX bo ludzie mają do mnie pretensje,że pies zaadoptowany a idą nadal ogłoszenia.Propozycja innego psa odpada,chcą tylko Czikę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

A   ja już zlikwidowałam OLX bo ludzie mają do mnie pretensje,że pies zaadoptowany a idą nadal ogłoszenia.Propozycja innego psa odpada,chcą tylko Czikę.

Na portalach, gdzie jestem zalogowana, nie ma już ogłoszeń Cziki - usunęłam. Pozostały pewnie na tych, gdzie zrobiłam bez rejestracji. Muszą wygasnąć same.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiadomości z domku Czikuni.Malutka zadomowiła się na całego i stała się "wielką" obrończynią Państwa i domu.Oczywiście śpi w łóżku,a w dzień wyleguje się na kanapie :) Bawi się ze Spaykim i w tym jest niezmordowana.Wszędzie jeździ z Państwem i bardzo lubi być noszona na rękach.Pani Ewa była u weta i Czikunia miała wyczyszczone ząbki,a jeden trzeba było usunąć.W pachwinie ma małą przepuklinę i po USG weterynarz stwierdził,że nie ingeruje ona w pracę jelit,więc nic z tym na razie nie trzeba robić.Pozostawione do obserwacji i kontroli.Czip został zarejestrowany w bazie danych i zarejestrowany na Państwa.

Czikunia ma wspaniały domek! :) Jak tylko dojdą zdjęcia to wstawię

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja też widziałam ją tylko przy pakowaniu Murzynia i miałam okazję potrzymać ją na ręce, to wystarczyło, by skradła moje serce ;) Tym bardziej się cieszę, że Tola z alaskan ją wypatrzyły w schronisku, wyciągnęły i dzięki Wam, Ciocie mała znalazła dom :) Jest cuuudna.

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, azalia napisał:

Ślicznota mała owinęła sobie Spaykiego wokół palca.

Rozmawiałam z p.Ewą i niedługo wybiorę się z wizytą poadopcyjną,

poznam to cudo osobiście.

Alu,bardzo dziękuje,że wybierzesz się na wizytę p/a.Już mi to łaziło po głowie i miałam w tej sprawie dzwonić.Pstryknij kochana kilka fotek komórką i mi prześlij na moją.Jakie wyjdą,takie wyjdą,a dla nas to sama wiesz.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po Czikuni przekazujemy pieniążki w kwocie 720,67zł tj.50% kwoty z 1440,67zł na u trzymanie w Hoteliku u Murki Liska,który okazał się Liką.W tym poście będzie prowadzone rozliczenie.

                                            c9825fd4af49c3cfmed.jpg

Saldo początkowe - 720,67zł

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - (od II) - 10,00zł

2.Anula - (od II) - 10,00zł

3.dorcia2 - (od I) - 20,00zł;wpł.02.01.17-20,00zł

4.Besia11 - (    ) - 10,00zł

5.Istar19 - (    ) - 5,00zł

6.elficzkowa - (    ) - 15,00zł

7.Siostra elficzkowej - (    ) - 20,00zł

8.ona03 - ( od I ) - 10,00zł;wpł.05.01.17-10,00zł

Ogólnie deklaracje stałe: + 100,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: + 30,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.pozostałość po Czikuni - 720,67zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336742-czika-kolejna-bida-z-zamościa-ma-cudowny-domek/?page=10

Wydatki:

1.wet + dojazd - wpłata do elficzkowa - 28.12.16 - 196,00zł 

2.szczepienie + bad.krwi - wpłata do Murki - 28.12.16 - 121,00zł 

3.odrobaczenie - wpłata do Murki - 03.01.17 - 5,00zł

4.opłata Hoteliku za XII - wpłata do Murki - 03.01.17 - 144,00zł

Ogólnie wydatki: 466,00zł

 

Ogólne rozliczenie:

Deklaracje stałe: + 30,00zł + deklaracje jednorazowe: + 720,67zł - wydatki: - 466,00zł = 05.01.17 + 284,67zł

ROZLICZENIE ZAMKNIĘTE,DEFINITYWNIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA 1 STR. WĄTKU DZIKUSKÓW.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, jaguska napisał:

Moją stałą (20zł) na dzikuski proszę przepisać na Liska i podać konto na które mam wpłacać bo się pogubiłam.

 

Bardzo dziękuję.Rozliczenie finansowe będzie prowadzone ostatecznie na 1 stronie w moim pierwszym napisanym poście na wątku Dzikusków,ponieważ doszłam z Bogusik do wniosku,że nie ma potrzeby,sensu prowadzić rozliczeń na dwóch wątkach.

To rozliczenie zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...