Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

2 godziny temu, azalia napisał:

Mam przyjemność zrobić wizytę przedadopcyjną dla Czikuni.Pani Ewa przez telefon "brzmi"bardzo miło i wydaje się być,sądząc po rozmowie świadomą opiekunką  zwierząt.  .Po wizycie napiszę na dogo o moich odczuciach o domu dla maleńkiej.

Witamy Alu na wątku Czikuni i będziemy czekać na relację z wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Państwa,obecni byli wszyscy domownicy,Pani Ewa,Jej mąż i córeczki.Wszyscy zwierzolubni,zakochani w swoim psie berneńczyku,który jest piękny,zadbany,wyczesany i bardzo wesoły.Państwo mają jeszcze dwie kotki,które potrafią przyjść nawet o trzeciej w nocy i drapać w okno,aby je wpuścić,oczywiście są wysterylizowane.Wszystkie zwierzęta są pod opieką dobrej Pani weterynarz z sąsiedniej miejscowości.Spayki biega po całym,bardzo gustownie urządzonym domu,wyleguje się na kanapie,dywanie i jest jak widać bardzo szczęśliwy.

Teren posesji jest duży,zadbany i ogrodzony,także Czikunia będzie miała gdzie hasać,a poza tym ma być sunią śpiącą w łóżku i rozpieszczaną przez wszystkich.Rozmawiałam z Panią Ewą o żywieniu suni,Pani będzie jej kupować puszeczki,wypróbuje różne karmy zakupując w małych ilościach,będzie jej też gotować mięsko z ryżem i jarzynkami.

Także podsumowując myślę,że mała będzie tam szczęśliwa,rozpieszczana,zadbana i kochana,wszyscy domownicy nie mogą juz doczekać się jej przyjazdu.Czego można chcieć więcej..Myślę,że pani Ewa wyrazi zgodę,bo zapomniałam zapytać,abym mogła Ich odwiedzić po przyjeżdzie Czikuni.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, azalia napisał:

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Państwa,obecni byli wszyscy domownicy,Pani Ewa,Jej mąż i córeczki.Wszyscy zwierzolubni,zakochani w swoim psie berneńczyku,który jest piękny,zadbany,wyczesany i bardzo wesoły.Państwo mają jeszcze dwie kotki,które potrafią przyjść nawet o trzeciej w nocy i drapać w okno,aby je wpuścić,oczywiście są wysterylizowane.Wszystkie zwierzęta są pod opieką dobrej Pani weterynarz z sąsiedniej miejscowości.Spayki biega po całym,bardzo gustownie urządzonym domu,wyleguje się na kanapie,dywanie i jest jak widać bardzo szczęśliwy.

Teren posesji jest duży,zadbany i ogrodzony,także Czikunia będzie miała gdzie hasać,a poza tym ma być sunią śpiącą w łóżku i rozpieszczaną przez wszystkich.Rozmawiałam z Panią Ewą o żywieniu suni,Pani będzie jej kupować puszeczki,wypróbuje różne karmy zakupując w małych ilościach,będzie jej też gotować mięsko z ryżem i jarzynkami.

Także podsumowując myślę,że mała będzie tam szczęśliwa,rozpieszczana,zadbana i kochana,wszyscy domownicy nie mogą juz doczekać się jej przyjazdu.Czego można chcieć więcej..Myślę,że pani Ewa wyrazi zgodę,bo zapomniałam zapytać,abym mogła Ich odwiedzić po przyjeżdzie Czikuni.

 

Alu,jeszcze raz kochana dziękuję za wizytę,relację i ofertę zrobienia wizyty po/a :) Myślę,że Czikunia może pakować walizeczkę...:)

Alu,załóż kociakom wątek tak jak rozmawiałyśmy i prześlij nam link.Postaramy sie pomóc jakimś groszem,karmą i ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

Havanka w dużej mierze to Twoja zasługa,że Czikunia znalazła domek.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

azalia także bardzo dziękuję za szybkie przeprowadzenie wizyty i za wspaniały opis z niej.

To nasza Czikunia ma już domek zaklepany,teraz czekamy na wiadomość, kiedy przeprowadzi się do niego,

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu,

cudne wieści,ja odpowiedziałam na apel,ale cieszę się,że wizytę przeprowadziła Ala,bardziej doświadczona w tym temacie-ja przeżyłam tylko dwie wizyty-jedną dla mnie dla Mikusi,a druga była ode mnie dla Tofika od Marysi.

Czikusiu,wszystkiego naj...naj...z rodzinką w Twoim domku.

Zostawiam serdeczności i pozdrawiam.

Agnieszka z Mikuśką.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MikAga napisał:

Bogusiu,

cudne wieści,ja odpowiedziałam na apel,ale cieszę się,że wizytę przeprowadziła Ala,bardziej doświadczona w tym temacie-ja przeżyłam tylko dwie wizyty-jedną dla mnie dla Mikusi,a druga była ode mnie dla Tofika od Marysi.

Czikusiu,wszystkiego naj...naj...z rodzinką w Twoim domku.

Zostawiam serdeczności i pozdrawiam.

Agnieszka z Mikuśką.
 

Witam serdecznie Agusiu na wątku Czikuni i bardzo dziękuję,za chęć pomocy w przeprowadzeniu wizyty :) My również przekazujemy serdeczności dla Ciebie i Mikusi :)

Link to comment
Share on other sites

 Pani Ewa powiadomiona o naszej decyzji i szczęśliwa w 99% a w 100% będzie,jak już będzie miała Czikunię na kolankach,w drodze do domku :)Pani Ewa kupi jej szeleczki i automatyczną smycz,a jutro rano będzie ustalony z Hanią termin i godzina odbioru kruszynki .Sprawa zaświadczenia p/wściekliźnie też ustalona z p.Ewą i Tolą :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Havanka w dużej mierze to Twoja zasługa,że Czikunia znalazła domek.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

azalia także bardzo dziękuję za szybkie przeprowadzenie wizyty i za wspaniały opis z niej.

To nasza Czikunia ma już domek zaklepany,teraz czekamy na wiadomość, kiedy przeprowadzi się do niego,

Cieszę się, że udało mi się pomóc.

10 godzin temu, Tola napisał:

Jeszcze niedawno MikAga była jedna z osób kupujących paliwo na podróż psiaków - wtedy na pewno nie myślała,  że Czikunia tak szybciutko znajdzie dom i to tuż obok ;)

Jeszcze mi nie zdarzyło się, zeby MikAga nie przyszła z pomocą. Aguś, pozdrawiam Cię i Mikusię serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, szafirka napisał:

Pani Ewa dzisiaj była w pracy cały dzień i przyjedzie po Czikę jutro ok. godz. 17. Dzwoniła do mnie inna Pani w/s Cziki, powiedziała, że może przyjąć inną małą sunię, najlepiej z dłuższą sierścią. Czy ktoś może jakąś polecić?

To jutro trzymamy mocno kciuki!

Gdyby Pani nie zdecydowała się na Gigę,też można podesłać Alis,o której więcej informacji będzie za kilka dni.Może jeszcze dziewczyny coś zaproponują...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...