Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

Info w sprawie zamówienia, paczki są w drodze

Szanowna Pani Szafirka,

zamówienie z dnia 12.09.2016 jest w trakcie realizacji.

Uwaga:

  • zamówienie składa się z następującej liczby paczek: 2
  • do każdej paczki wysyłamy osobno potwierdzenie jej wysłania,
  • większa ilość paczek może zostać dostarczona oddzielnie w ciągu kilku dni.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gusiaczek napisał:

Info w sprawie zamówienia, paczki są w drodze

Szanowna Pani Szafirka,

zamówienie z dnia 12.09.2016 jest w trakcie realizacji.

Uwaga:

  • zamówienie składa się z następującej liczby paczek: 2
  • do każdej paczki wysyłamy osobno potwierdzenie jej wysłania,
  • większa ilość paczek może zostać dostarczona oddzielnie w ciągu kilku dni.

 

Dzięki Gusiaczku za pilotowanie paczek i za wszystko co robisz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Otrzymałam wiadomość (od GSL), że karma już u Szafirki. Jeżeli nie ma faktury w paczkach proszę dać znać - mam na poczcie i w każdej chwili prześlę.
Pozdrawiam.

Gusiaczku Kochana,właśnie Bogusik rozmawiała przed chwilą z szafirką.Karma w tej chwili dotarła,zapewne faktura jest w środku.Szafirka później wejdzie na Dogo i potwierdzi.

Ślicznie dziękujemy za pomoc wraz z Czikunią.

Mamy nadzieję,że Czikunia przybierze na tej karmie karmiona 3xdz.Teraz waży 3,5kg,powinna przynajmniej ważyć o kilogram więcej.

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj przyjechała karma wraz z fakturą. W związku z tym, że spodziewałam się jej dopiero dzisiaj, albo po weekendzie, kupiłam kilka puszek w sklepie. Myślę jednak, że nie zmarnują się. W środę Czika była na kontroli u weta i została zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym. Zapytałam o te blizny na ciele, wet stwierdził, że może to być od sznura, którym była związana, lub jakimiś ciasnymi szelkami, które się w nią wżynały. Ta blizna jest na karku za łopatkami i na brzuszku odpowiednio pod tą na karku. Nie jest to blizna po szyciu, tylko właśnie od jakiejś zagojonej rany, nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i niewyczuwalna przy zwykłym głaskaniu. Zapytałam też o oczy Cziki, które łzawią. Wet powiedział, że jest to spowodowane wypadnięciem gruczołu trzeciej powieki i tak będzie miała. Można to zoperować, ale jest prawdopodobieństwo, że za jakiś czas oczy będą wysychać, a jest to gorsze niż takie łzawienie. Czika już przyzwyczaiła się do chodzenia po schodach i jak widzi smycz, to podbiega, cieszy się, daje ją sobie zapiąć. Wcześniej pisałam, że nie lubi tych czynności. W załączeniu faktury za puszki ze sklepu, weta, fryzjera (dwie pierwsze pozycje) i puszki z zooplus (na pół z Murzynkiem). Jest jeszcze faktura za pierwsze porcje animondy dla Cziki, które kupowałam, ale gdzieś mi się chwilowo schowała, więc doślę później. Puszki pedigree, którymi karmiłam Czikę zanim zapadła decyzja o animondzie są od nas dla niej w prezencie.

P9160133.JPG

P9160135.JPG

P9160137.JPG

P9160138.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Dziękujemy Haniu za zdjęcia ślicznotki! :) Jest ich sporo więc na pewno coś się wybierze.Trzeba będzie sklecić jakiś tekst i ruszać z ogłoszeniami.Może ktoś pomoże i wymodzi jakiś fajny tekścik?

Bogusiu, może ten się nada:

Jeżeli szukasz malutkiej suczki bez wad, to już ją znalazłeś !

Czika jest malutką suczką, waży 3,5 kg i ma dopiero 3 lata. Ma piękną, długą sierść w kolorze bursztynu. To taka mała przylepka, która uwielbia towarzystwo człowieka bardziej niż psów. Lubi przesiadywać na kolanach lub na rękach swojej opiekunki. Każde wyjście na wspólny spacer jest dla niej radosnym wydarzeniem. Polubiła już smycz i pięknie na niej chodzi.

W stosunku do kotów wykazuje dużą tolerancję. W domu nie szczeka, nie wyje i nic nie niszczy. Potrafi zachować czystość. Jak do tej pory nie nauczyła się tylko mówić i pisać.

Czikunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Na swój nowy dom czeka w Hoteliku Szafirka, w województwie lubuskim.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

Przed adopcją obowiązkowa jest rozmowa z przyszłym opiekunem.

660 169 929

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Albo ten wypocony:

Czika - 3 letnia mini suczka szuka domu.

Czika,cudowna,bursztynowa piękność czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Czika potrzebuje specjalnego traktowania,czyli noszenia na rączkach,przytulania,głaskania.Lubi wygodę,miękko,ciepło i komfortowo.Przyjaźnie nastawiona jest do dzieci,psiaków i kotków.Potrzebuje blisko i dużo człowieka,no bo jest wyjątkowa przecież.W domu sprawuje się wzorowo,nie wyje,nie szczeka i nie niszczy.Zachowuje bezwarunkowo czystość,ładnie chodzi na smyczy.Czika waży 3,5kg,w kłębie ma 30cm.Posiada pełny pakiet szczepień i jest wysterylizowana.

Kto zaoferuje Czikuni takie warunki,ten będzie miał wspaniałego,mini przyjaciela.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Haniu,to mamy uregulowane finanse za fryzjera i za ostatnią karmę Animondę,która teraz doszła.

Pozostało do uregulowania na dzień dzisiejszy:Faktura 105/01/2016 - 45,00zł i Faktura FAS/62/2016 29,40zł. = 74,40zł.

U Ciebie pozostała kwota 10,00zł a więc przelew zaraz zrobię na kwotę: 64,40zł

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Bogusiu, może ten się nada:

Jeżeli szukasz malutkiej suczki bez wad, to już ją znalazłeś !

Czika jest malutką suczką, waży 3,5 kg i ma dopiero 3 lata. Ma piękną, długą sierść w kolorze bursztynu. To taka mała przylepka, która uwielbia towarzystwo człowieka bardziej niż psów. Lubi przesiadywać na kolanach lub na rękach swojej opiekunki. Każde wyjście na wspólny spacer jest dla niej radosnym wydarzeniem. Polubiła już smycz i pięknie na niej chodzi.

W stosunku do kotów wykazuje dużą tolerancję. W domu nie szczeka, nie wyje i nic nie niszczy. Potrafi zachować czystość. Jak do tej pory nie nauczyła się tylko mówić i pisać.

Czikunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Na swój nowy dom czeka w Hoteliku Szafirka, w województwie lubuskim.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

Przed adopcją obowiązkowa jest rozmowa z przyszłym opiekunem.

660 169 929

Havanko,pięknie dziękuję za tekst dla Cziki :)

3 godziny temu, Anula napisał:

Albo ten wypocony:

Czika - 3 letnia mini suczka szuka domu.

Czika,cudowna,bursztynowa piękność czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Czika potrzebuje specjalnego traktowania,czyli noszenia na rączkach,przytulania,głaskania.Lubi wygodę,miękko,ciepło i komfortowo.Przyjaźnie nastawiona jest do dzieci,psiaków i kotków.Potrzebuje blisko i dużo człowieka,no bo jest wyjątkowa przecież.W domu sprawuje się wzorowo,nie wyje,nie szczeka i nie niszczy.Zachowuje bezwarunkowo czystość,ładnie chodzi na smyczy.Czika waży 3,5kg,w kłębie ma 30cm.Posiada pełny pakiet szczepień i jest wysterylizowana.

Kto zaoferuje Czikuni takie warunki,ten będzie miał wspaniałego,mini przyjaciela.

Dla mnie oba teksty są dobre do ogłoszeń :) Może ciocia Poker,która zawsze nam w "wyczyszczaniu" i dodawaniu pomaga i tym razem znajdzie chwilę czasu i naniesie poprawki ? :)

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że zostałam wywołana do tablicy. Mimo urlopu i przebywania daleko od kraju biorę się do roboty.

Tekst nr 1.

Jeżeli szukasz malutkiej suczki bez wad, to już ją znalazłeś !

Czika jest malutką, 3.letnią  suczką.Waży 3,5 kg i ma 35 cm w kłębie. Jej piękna, długa sierść w kolorze bursztynu budzi zachwyt .

To  mała przylepka, która uwielbia towarzystwo przede wszystkim człowieka. Lubi przesiadywać na kolanach lub na rękach swojej opiekunki. Każde wyjście na  spacer jest dla niej radosnym wydarzeniem. Polubiła już smycz i pięknie na niej chodzi.

W stosunku do kotów wykazuje dużą tolerancję. W domu nie szczeka, nie wyje i  nie niszczy. Zachowuje czystość. Jak do tej pory nie nauczyła się tylko mówić i pisać.

Czikunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Na swój nowy dom czeka w Hoteliku Szafirka, w województwie lubuskim.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce  pod  numerem telefonu  660 169 929

Przed adopcją obowiązuje spotkanie  w przyszłym domu.

Tekst nr 2

Czika - 3. letnia mini suczka szuka domu.

Czika,cudowna,bursztynowa piękność czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Czika potrzebuje wyjątkowego  traktowania czyli noszenia na rączkach,przytulania,głaskania.Lubi wygodę,ciepełko i miękkie posłanko. Przyjaźnie nastawiona jest do dzieci,psiaków i kotków.Potrzebuje bliskości  człowieka,no bo jest wyjątkowa przecież.W domu sprawuje się wzorowo,nie wyje,nie szczeka i nie niszczy.Zachowuje  czystość,ładnie chodzi na smyczy.

Czika waży 3,5kg,w kłębie ma 30cm. Zaszczepiona i wysterylizowana czeka na najlepszy dom pod słońcem,któremu odwdzięczy się wielką miłością.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce  pod  numerem telefonu  660 169 929

Przed adopcją obowiązuje spotkanie  w przyszłym domu.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Havanko za tekst i Poker za poprawkę.

Mam prośbę do Havanki,czy by poświęciła czas i zrobiła naszej ślicznotce ogłoszenia na innych portalach oprócz OLX?

Ja jutro postaram się zamieścić ogłoszenie na OLX.

Bardzo mnie męczy ta blizna,o której pisze Hania.Czika musiała już w swoim tak młodym wieku przejść coś okropnego,bolesnego.No ale nie dowiemy się jaka była przyczyna.

Haniu,jeżeli masz pod ręką Borasol to bardzo proszę przemywaj Czikuni zabarwienia sierści pod oczkami.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Dziękuję Havanko za tekst i Poker za poprawkę.

Mam prośbę do Havanki,czy by poświęciła czas i zrobiła naszej ślicznotce ogłoszenia na innych portalach oprócz OLX?

Ja jutro postaram się zamieścić ogłoszenie na OLX.

Bardzo mnie męczy ta blizna,o której pisze Hania.Czika musiała już w swoim tak młodym wieku przejść coś okropnego,bolesnego.No ale nie dowiemy się jaka była przyczyna.

Haniu,jeżeli masz pod ręką Borasol to bardzo proszę przemywaj Czikuni zabarwienia sierści pod oczkami.

Anulko, postaram się dziś po południu. Zrobię na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...