Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

Potwierdzam kwotę 394,55zł dla Cziki z tego bazarki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/336749-proszę-nie-pisaćtworzy-się/

Czika 22.09.16 pojechała do swojego domku do Barcinka k/Jeleniej Góry.

Czika dostała od nas 4 puszki Animondy 800g gratis.P.Ewa dokupiła 5 puszek jeszcze u Hani (5x5,59zł=27.95zł.

Bądź szczęśliwa Czikuniu.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie udało mi się skontaktować z p.Ewą ale wieści z piątku są bardzo dobre :) Malutka była trochę przestraszona i zdezorientowana ale zapoznanie z rezydentem wypadło dobrze.Po prostu ustawiła go warknięciem gdy był zbyt "ciekawski" Z kotem zapoznanie bez jakiegokolwiek zainteresowania z obu stron.Mała pozwiedzała domek i ogród i najchętniej lokowała się na kolanka do Pani.Jest grzeczna i przybiega na zawołane do każdego z domowników.Rano odprowadzała z p.Ewą córeczkę do szkoły i była bardzo grzeczna i zadowolona,bo ogonek był w górze,a pysio roześmiany.Pod nieobecność Państwa,spała sobie spokojne na ich łóżku w sypialni,jak królewna :) Tak jak p.Ewa powiedziała: Czikunia,to mądra i przekochana malutka wiewióreczka;)

Jutro będę dzwonić po nowe wieści.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią i Czikunia nadal grzeczna i zadowolona,sypia oczywiście w łóżeczku jak na królewnę przystało.

Podjada nawet karmę z miski Spaykiego,a on oczywiście nie protestuje.

Za jakiś czas odwiedzę Czikunię(imienia Państwo dziewczynce nie zmieniają).Także wszystko wskazuje na to,że sunia jest szczęśliwa

i jej rodzinka również.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, azalia napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Panią i Czikunia nadal grzeczna i zadowolona,sypia oczywiście w łóżeczku jak na królewnę przystało.

Podjada nawet karmę z miski Spaykiego,a on oczywiście nie protestuje.

Za jakiś czas odwiedzę Czikunię(imienia Państwo dziewczynce nie zmieniają).Także wszystko wskazuje na to,że sunia jest szczęśliwa

i jej rodzinka również.

Dziękuję Alu za wiadomości z domku Czikuni :) Wczoraj po południu i aż do dzisiejszego wieczoru, nie miałam znowu połączenia z Polską,a próbowałam wielokrotnie.Mam nadzieję,że to tylko jakaś "przejściówka" ,jak nie to będę składać reklamację

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z p.Ewą i wiadomości są bardzo dobre.Tak jak napisała Ala,Mała może wszystko z Dużym ale odwrotnie nie :) Tak go sobie ustawiła,że zachowuje się naprawdę bardzo ulegle i spokojnie wstosunku do niej .Czika rano zbiega na dół i podbiega z merdającym ogonkiem do Spaykiego aby się przywitać,a później pędem do kuchni na śniadanko.Czikunia bardzo lubi jeździć w koszyczku na rowerze z p.Ewą i jak jest chłodniej,to widać jej tylko pyszczek,bo reszta opatulona jest kucykiem,co by dziewczynka nie marzła.Jest zmarźluczkiem i spryciulka nawet wchodzi wieczorem pod szlafrok swojej Pani i usadawia się pod pachą i co najwyżej tylko trochę pysia wystawi :) Na zimę będzie oczywiście zakupiony kubraczek.Bardzo fajnie bawi się z dziewczynkami,a szczególnie z młodszą córeczka Państwa.Lubi przebywać w jej pokoju,a i bawią się w podrzucanki zabaweczkami.Wieczorem zasypiają w łóżku przytulone do siebie,a później Czika zmienia łoże i wędruje do sypialni Państwa :) Jest bardzo kochana i niczego jej w tym domku nie zabraknie,a przede wszystkim miłości! :) Zdjęcia będą ale za jakiś czas,bo jeszcze  trudno je zrobić ze względu na to,że Czika jest w ciągłym ruchu i jeszcze bardzo czujna.Myślę,że pora na zmianę tytułu wątku,bo tak jak mnie zapewniała p.Ewa,nie ma opcji by ją mogli oddać :) Mówiłam,że jest sporo zapytań o Czikę,a nawet jedna Pani powiedziała,że jeżeli Państwo by się rozmyślili,to ona zaraz na drugi dzień po nią pojedzie.Pani Ewa powiedziała,że absolutnie nie i żebym tylko nie dała tej pani ich adresu,bo oni Czikuni nikomu nie oddadzą i już! :)

Z przyjemnością zmieniam tytuł! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać o jeszcze ważnej sprawie,a mianowicie,że do dzisiaj nie dotarło zaświadczenie o szczepieniu z Zamościa,jak również brak tej uzupełnionej umowy z hoteliku.Muszę przyznać,że nie czułam się z ty dobrze rozmawiając z p.Ewą,bo zapewniałam,że wszystko zostanie dopełnione w krótkim czasie....

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu mówiłam Tobie przez tel. o tym, że musiałam oddać drukarkę do naprawy i Pani od Cziki też o tym mówiłam. Za chwilę prześlę Anuli protokół przekazania pieska ze wszystkimi danymi z prośbą o wydrukowanie, wypełnienie i wysłanie umowy do Pani, będzie pewność, że w najbliższych dniach ją otrzyma.

Załączam zaległą fakturę za karmę Cziki, o której pisałam wcześniej.

20160930_155733.jpg

Link to comment
Share on other sites

Haniu,zaraz zrobię przelew za karmę 25,20zł.I jesteśmy rozliczone całkowicie.Temat też zmieniony,ale się cieszę.

Dostałam umowę odręcznie napisaną ale nie jestem w stanie jej rozczytać,jest tam sporo cyfr.Czy możesz Haniu mi napisać na pw dane Pani i Cziki?

Bogusik,przyniosłaś wspaniałe wiadomości,ale malunia ma fajny domek,aż się uśmiechnęłam czytając je.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

O 29.09.2016 o 20:42, Bogusik napisał:

Zapomniałam napisać o jeszcze ważnej sprawie,a mianowicie,że do dzisiaj nie dotarło zaświadczenie o szczepieniu z Zamościa,jak również brak tej uzupełnionej umowy z hoteliku.Muszę przyznać,że nie czułam się z ty dobrze rozmawiając z p.Ewą,bo zapewniałam,że wszystko zostanie dopełnione w krótkim czasie....

Bogusiu - dzisiaj prześledziłam drogę przesyłki i jest informacja, ze przesyłka czeka na odbiór od 27.09 od godz. 9.50 w  UP w Starej Kamienicy.

Link to comment
Share on other sites

Tolu,już wszystko przekazałam p.Ewie i jutro z samego rana pójdzie na pocztę.

Jutro też Anula prześle uzupełnioną umowę adopcyjną do Państwa.

Małe co nie co naszej Czikuni z dzisiejszego Rodzinnego spacerku do lasu :)

20161002_144106-1 — kopia.jpg

Kto tu rządzi i mocno na czterech stoi...? :)

20160930_104955 — kopia.jpg

I zasłużony odpoczynek,wiadomo gdzie....:)

20161002_180723.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj wysłałam umowę do P.Ewy.Wysłałam także kilka tj.31szt. umów do Hani.

Czika cudownie prezentuje się w nowym domku.Ale jej dobrze i niech tak pozostanie.Szkoda tylko,że na spacerku sobie nie mogła pobiegać,jest na krótkiej smyczy.Mam nadzieję,że ma obróżkę i adresówkę i wciąż ją nosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...