Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jutro odbędzie się wizyta dla Likuni.Warto trzymać kciuki aby wypadła pomyślnie.

Nadeszła wpłata - 05.07.17 od elficzkowej i siostry elficzkowej za VII.Ślicznie dziękujemy.

TRZYMAM Z CALUSIEŃKICH SIŁ! <3

Link to comment
Share on other sites

Z tą wizytą to jakaś dziwna sprawa bo p.Adrianna nic o niej nie wie.Rozmawiałam z nią jakieś 40min. temu i bardzo się martwi,że to już drugi tydzień i cisza...Nie mogę się dodzwonić do Murki bo włącza się poczta głosowa.Jakaś masakra....:(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Bogusik napisał:

Z tą wizytą to jakaś dziwna sprawa bo p.Adrianna nic o niej nie wie.Rozmawiałam z nią jakieś 40min. temu i bardzo się martwi,że to już drugi tydzień i cisza...Nie mogę się dodzwonić do Murki bo włącza się poczta głosowa.Jakaś masakra....:(

ojoj...mam nadzieje, że wszystko sie wyjaśni, bo to naprawde wielka szansa dla Likuni...szkoda zmarnować...

 

Link to comment
Share on other sites

Ja też nic z tego nie rozumiem.Kasia mi wysłała wiadomość sms,że jutro jest wizyta dla Liki stąd mój post.

Szkoda domku bo zapowiada się bardzo dobrze,Pani cierpliwie czekała na kontakt i na wizytę ale niekiedy cierpliwość może mieć swój kres.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

ojoj...mam nadzieje, że wszystko sie wyjaśni, bo to naprawde wielka szansa dla Likuni...szkoda zmarnować...

 

Jakoś udało mi się ogarnąć wszystko i becia66 właśnie rozmawia w tej sprawie z p.Adranną.Planuje ją zrobić jutro przed południem.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bogusik napisał:

Jakoś udało mi się ogarnąć wszystko i becia66 właśnie rozmawia w tej sprawie z p.Adranną.Planuje ją zrobić jutro przed południem.

No to kamień z serca mi spadł.Fajnie,że zostało to wyjaśnione i raczej jutro wizyta odbędzie się.Pani zależy na tym aby Lika mogła do niej trafić w piątek i stąd ten pośpiech.

Link to comment
Share on other sites

To ja zdradzę, że wizyta wypadła bardzo pomyślnie i jutro ok. 18.00-19.00 będzie zapoznanie Liki i Śliwki (suni rezydentki) w parku... jak się dziewczynki nie zjedzą (na ew. warczenia i krzywe patrzenie pani jest przygotowana) to Lika będzie miała wspaniały domek:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elficzkowa napisał:

Ciekawe czy już po wizycie ? 

 

39 minut temu, Anula napisał:

Bogusik ma dzwonić do becia66 wieczorkiem,nie wiem czy już rozmawiała czy nie.Zapewne napisze relację z wizyty.

Tak już po wizycie,która odbyła się dzisiaj o godz. 17.Z relacji becia66 wynika,że nie ma się do czego przyczepić bo Pani Adrianna jest osobą bardzo odpowiedzialną i dobrze przemyślała adopcję Liki.Sunia,którą ma  jest bardzo dobrze ułożona,spokojna i nie zazdrosna o Panią.Ma gotowane jedzonko,samodzielnie przygotowywane smaczki i jest traktowana jak jej córeczka.Jest także co jakiś czas na przeglądzie u dobrego weta.W rodzinie były i są zwierzaki i wszyscy to zwierzoluby.Powiadomiłam ją o naszej decyzji na tak i bardzo się z niej ucieszyła.Wyprawka w postaci szeleczek i smyczki już zakupione.Tak wiec Likunia pakuje walizki a my jutro mocno zaciskamy kciuki aby dziewczyny się jakoś dogadały!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pani zadzwoniła do mnie o 16.10, że musi zrezygnować z adopcji suni, bo się jej sytuacja zmieniła... TZ właśnie się zbierał do wyjazdu do Lublina, wszystko naszykowane, książeczka, umowa, sunia wykąpana, wyczesana. Niepoważne to.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Murka napisał:

Pani zadzwoniła do mnie o 16.10, że musi zrezygnować z adopcji suni, bo się jej sytuacja zmieniła... TZ właśnie się zbierał do wyjazdu do Lublina, wszystko naszykowane, książeczka, umowa, sunia wykąpana, wyczesana. Niepoważne to.

Rzeczywiście niepoważne i bardzo dziwne. Dla mnie to szok,ponieważ do wczoraj jeszcze było wszystko okey.Nie rozumiem.

No nic szukamy dalej domku dla Liki.Zaraz wykupię promocję ponownie na OLX.

Już wykupione za 12,72zł OLX na Lublin do 06.08.17.Zastanawiam się czy zmienić na Kraków może?

Link to comment
Share on other sites

Już parę razy mieliśmy podobną sytuację, wszystko gotowe, TZ już jedną nogą w samochodzie, a tu telefon i całkowita zmiana planów.

Tyle dobrego, że Lika wykąpana i zniosła wszelkie zabiegi dużo lepiej niż się spodziewałam. Chciała nawiać oczywiście, ale koniec końcem dała przy sobie wszystko zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...