Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Dziewczynki bardzo fajnie się zachowują na ogrodzie, są coraz swobodniejsze. Tinka lepiej się czuje razem z Liką - wczoraj jak wracałam z drugiej części ogrodu, to Tinka wypadła naprzeciwko mnie w podskokach i z machającym ogonem:)  Oczywiście trzymają się razem... Razem za mną łażą, razem wchodzą do domu jak je tylko zawołam (pierwsza pędzi Lika:) ). Podłażą pod nogi i ogólnie wyglądają jak normalne psy, póki się do nich ręki nie wyciągnie z zamiarem pogłaskania, wtedy od razu unik. Ech... gdyby mogły znaleźć wspólny dom.

 

Rozliczenie za maj:

Stan konta na 30 kwietnia wynosił -303 zł

Wpłaty:

+151,50 zł Anula

+151,50 zł elficzkowa

Razem: 0 zł

 

Koszty w maju:

-558 zł hotelowanie 1-31.05

 

Stan konta na 31 maj wynosi -558 zł (Tinka -279 zł i Lika -279 zł).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Murko, Bogusik, a co z domkiem pod Lublinem? Odpadł?

Bogusik pisała na poprzedniej stronie: rozmawiała z tym domkiem, ale zaadoptowali już jakąś biedę, której groziło schronisko. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elficzkowa napisał:

Na koncie Tinusi wpłata :

Ona03 - deklaracja na VI - 10 zł

Dziękujemy

Na konto hoteliku poleciała opłata za maj : 279 zł

Zaktualizowałam już pierwszą stronę:).

Dziękuję wpłacających i oczywiście elficzkowa za wytrwałe pilnowanie pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

Hihi, czyli się rozkręca, już to mam przed oczami. Ona każdego psa tak zaczepiała, a psy cierpliwie to znosiły. Murzynkowi wkładała swoją szyjkę do paszczy, przewracała go, a ten macho pozwalał jej na wszystko, jak szczeniakowi :)

Jeszcze tylko brakuje, by Lika pierwsza podbiegała do człowieka i chodziła za nim. Właśnie tym mnie ujmowała: że ona wiedziała, że już jadę rowerem zanim zdążyłam wjechać w uliczkę. A jak sie zagapiła to pędziła do mnie omal łap nie pogubiła. Kocham tę zarazę, ale jej nie da się nie kochać ;)
 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Murka napisał:

Dzisiaj widziałam jak Lika zaczepiała Tinkę do zabawy:) Jak szczeniak:)

Gdy jeszcze mieszkały na ulicy to właśnie Lika była zawsze odważniejsza i podbiegała do Tinusi, coś jej szeptała do uszka i Tinusia zazwyczaj przychodziła bliżej. Gdy patrzyłam na Likę jak biegała to myślałam, że ma ,,sprężynki'' w nogach. Zawsze hop, hop i hyc, hyc - w miejscu trudno jej było usiedzieć. Niech się bawią i szaleją !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na konto Tinusi:

Anula i Bogusik - deklaracja na VI - 20 zł

Ana10 - deklaracja na VI - 20 zł

kiyoshi - deklaracja na VI - 20 zł

Ona03 - deklaracja na VI - 10 zł

siostra elficzkowej - deklaracja na VI - 20 zł

elficzkowa - deklaracja na VI - 15 zł

Dziękujemy stylowi_pl_ogrod_43858613.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2017 o 20:06, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Tinusi:

 

Ona03 - deklaracja na VI - 10 zł

Dnia 01.06 zanotowałaś już wpłatę Ona03 za VI. Czy pomyliłaś się i wpisałaś ją w rozliczeniu drugi raz  czy ona03 zrobiła dwa przelewy w tym miesiącu i wpłaciła za kolejny (VII) miesiąc? Bo nie wiem czy zanotować drugą wpłatę w głównym poście czy to tylko pomyłka?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dnia 01.06 zanotowałaś już wpłatę Ona03 za VI. Czy pomyliłaś się i wpisałaś ją w rozliczeniu drugi raz  czy ona03 zrobiła dwa przelewy w tym miesiącu i wpłaciła za kolejny (VII) miesiąc? Bo nie wiem czy zanotować drugą wpłatę w głównym poście czy to tylko pomyłka?

Już sprawdziłam na koncie i w moich notatkach. Masz rację, wpisałam wpłatę Ona03 dwukrotnie, czyli jest pomyłka, przepraszam. Dobrze, że czuwasz.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do naszych suniek. Mam nadzieję, że wkrótce ktoś je pokocha... ktoś oprócz nas dogomaniaków. To takie cudne stworzenia...

Na pewno ktoś je pokocha Podobny obraz. Jechałam dzisiaj ulica dzikuskową i myślałam o psiakach. Jeszcze rok temu nie wiedziałam, że tam mieszkają... A teraz to już zupełnie inne psiaki. Mam nadzieję, że w rocznice założenia wątku nasze dziewczynki będą przynajmniej jedna nogą w swoim domku.

Link to comment
Share on other sites

Obyś miała rację elficzkowa :) Acz nie mogę powiedzieć: nie minął rok, odkąd założyłam wątek, a tyle dobrego sie zadziało... Chyba zawsze będę wypominać sobie, że tak ociągałam się z założeniem wątku. Gdybym wiedziała, że dogomania ma taką moc to mniej bym się wahała. Cieszę się bardzo, że w końcu na tej ulicy nie ma już żadnego psiaczka w potrzebie. Ojj, do pełni szczęścia brakuje tylko domków.

Link to comment
Share on other sites

Świat oszalał, naprawdę... żeby nikomu właściwemu się nie podobały nasze sunie to nie mieści mi się w głowie. :(


A Czesio taki szczęśliwy, taki radosny. Ostatnio dostałam filmik z nim, jak latał zachwycony, bo ukradł cebulę do obiadu i w euforii dostał głupawki :). Robi też powoli postępy w zachowaniu, w swoich lękach, bo on taki świr jak Likusia, brakuje mu zrównoważenia, wariat niezależny ale i trochę histeryk. To trochę zabawne, że bardziej wdał się w ciocię-siostrę przyrodnią, a nie w mamusię.

Dawno nie miałam wieści ani do Murzynia-Gucia, ani od Misi-Gandzi, poprzedzwaniam do Rodzinek tylko niech mi to szaleństwo sesyjne się skończy. Już za tydzień będę wolna (tzn jak pozaliczam co trzeba, hihi) to się tym zajmę. No i jakoś znowu spróbuję wypromować suczydełka.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...