Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

49 minut temu, Murka napisał:

Rozmawiałam z p.Agnieszką (sąsiadką tych pierwszych ludzi, co się zgłosili), ona zamieniła z nimi parę słów n.t. Liki i wszystko wskazuje na to, że oni - tak jak się obawiałam - nie są przygotowani na psa tego typu. Mieli do tej pory psy od szczeniaka, rozpieszczone rasowce i nie mają doświadczenia z psami po przejściach. Mają dobre chęci, chcą psa z odzysku, ale Lika będzie dla nich za trudnym przypadkiem. Zaproponowałam, żeby p.Agnieszka podesłała im Kornika z Radys, który jest u nas - też kudłaty i posturę ma jak Lika, to otwarty wesołek. Jak im się spodoba to by było fajnie, bo psiak sprawdzony na warunki domowe i generalnie bezproblemowy. Jak nie to inną biedę przygarną i też będzie dobrze. Byle sobie poradzili i nie zniechęcili się do adopcji.

 

Ja znam jeszcze teresz z Lublina, która jest doświadczona w wizytach pa. Także jakby becia nie mogła to dajcie znać, zadzwonię do teresz.

Mureczko zadzwoń kochana  do teresz w sprawie wizyty bo nie wiem czy uda się skontaktować z becia.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Murka napisał:

Wizytę zrobi becia66 (już wysłałam jej dane), właśnie wróciła z Norwegii:)

Teresz jest w Kanadzie...

Murko bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.W tych regionach mamy problem,lepsze rozeznanie mamy na zachodzie Polski.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Murka napisał:

Nic nie wiem, czekam cierpliwie na info od beci...

Zgłosił się dziś kolejny chętny domek: 40 km od Lublina, dom z ogrodem, jest kot.

Dziękuję Mureczko za pw z nr telefonu do tego domku.Jak widzę, jest problem z koordynacją w sprawie wizyt pa.Nic tu nie wiemy a Pani Renata chyba czeka nadal na tą wizytę...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Szkoda wielka :(
To zostaje do sprawdzenia Pani spod Lublina?

Szkoda ale trzeba było wszystko rozważyć pod kątem charakteru Likuni.Panią Renatę powiadomiłam i podeszła do naszej decyzji z pełnym zrozumieniem.Bardzo mnie prosiła o telefon jak Likunia znajdzie swój domek czego jej z całego serca życzy :)

Jestem też po rozmowie z 3 domkiem i choć wydaje się też raczej dobrym to jednak już nieaktualne.Właśnie dzisiaj przyjeżdża do nich piesek,któremu groziło wywiezienie do schroniska jeżeli w ciągu tygodnie nie znalazł by ds. /więcej szczegółów nie znam/Państwo postanowili mu pomóc i go zaadoptować :) Życzyłam powodzenia w zapewne nie łatwych pierwszych dniach adaptacji pieska w nowym domu i że będę trzymać mocno kciuki.Pani bardzo podziękowała, ponieważ oboje bardzo to przeżywają i nie ukrywała,że są bardzo zestresowani.Bardzo miła i fajna w rozmowie Pani.

Zatem czekamy na kolejny odzew z ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Niestety nie jest to dom dla takiego psa jak Lika. Po rozmowie z Bogusik uznałyśmy, że Lika tam nie pojedzie, za duże ryzyko.

No niestety ale to domek nie dla naszej Likuni.Mureczko, podziękuj proszę od nas  cioci becia66 za zrobienie wizyty pa. bo z tego wszystkiego zapomniałam o tym Tobie powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Bogusik napisał:

Szkoda ale trzeba było wszystko rozważyć pod kątem charakteru Likuni.Panią Renatę powiadomiłam i podeszła do naszej decyzji z pełnym zrozumieniem.Bardzo mnie prosiła o telefon jak Likunia znajdzie swój domek czego jej z całego serca życzy :)

Jestem też po rozmowie z 3 domkiem i choć wydaje się też raczej dobrym to jednak już nieaktualne.Właśnie dzisiaj przyjeżdża do nich piesek,któremu groziło wywiezienie do schroniska jeżeli w ciągu tygodnie nie znalazł by ds. /więcej szczegółów nie znam/Państwo postanowili mu pomóc i go zaadoptować :) Życzyłam powodzenia w zapewne nie łatwych pierwszych dniach adaptacji pieska w nowym domu i że będę trzymać mocno kciuki.Pani bardzo podziękowała, ponieważ oboje bardzo to przeżywają i nie ukrywała,że są bardzo zestresowani.Bardzo miła i fajna w rozmowie Pani.

Zatem czekamy na kolejny odzew z ogłoszeń.

Bogusik a może ta sunia ciężarna by nadawała się do domku P.Renaty.Pani dalej raczej będzie szukać psiaka.Odniosłaś dobre wrażenie po rozmowie tylko tyle,że to nie jest dom akurat dla Liki z jej charakterem.

http://www.dogomania.com/forum/topic/339054-pomocyciezarna-suczka-zamosc/?page=8#comment-17087649

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Bogusik a może ta sunia ciężarna by nadawała się do domku P.Renaty.Pani dalej raczej będzie szukać psiaka.Odniosłaś dobre wrażenie po rozmowie tylko tyle,że to nie jest dom akurat dla Liki z jej charakterem.

http://www.dogomania.com/forum/topic/339054-pomocyciezarna-suczka-zamosc/?page=8#comment-17087649

Dziękuję, że pomyślałaś o Braszce.
Może faktycznie warto podsunąć Pani jakiegoś innego pieska. Szkoda dobrego domku.

W takim razie szukamy dalej domków dla naszych dziewczynek. Ważne, że jakiś odzew jest.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Anula napisał:

Bogusik a może ta sunia ciężarna by nadawała się do domku P.Renaty.Pani dalej raczej będzie szukać psiaka.Odniosłaś dobre wrażenie po rozmowie tylko tyle,że to nie jest dom akurat dla Liki z jej charakterem.

http://www.dogomania.com/forum/topic/339054-pomocyciezarna-suczka-zamosc/?page=8#comment-17087649

 

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, że pomyślałaś o Braszce.
Może faktycznie warto podsunąć Pani jakiegoś innego pieska. Szkoda dobrego domku.

W takim razie szukamy dalej domków dla naszych dziewczynek. Ważne, że jakiś odzew jest.

Pani Renata nie zapytała mnie czy czasem nie wiem o jakimś psiaku,który jest bardziej przyjazny i otwarty do ludzi, a ja nie mam w zwyczaju komuś sama czegoś narzucać.Do tego wiąże się to z dość skomplikowanym pośrednictwem w sprawie psiaka,który nie jest pod nasza opieką.Nie wiele o nim wiem,a tym bardziej czy do tego domku by się nadawał.Bardzo chętnie podam nr telefonu do p.Renaty jeżeli ktoś zechce się tym zająć i to ocenić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...