Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, KAT2707 napisał:

Nie doczytałam, czy rozwieszone ogłoszenia są zwykłe, czy z karteczkami z nr tel. do urwania? 

Z numerami  telefonów  do wyrwania.

 

W erze komórek,  ludzie najczęściej pstrykają fotkę ogłoszenia które ich interesuje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Jeżeli będzie organizowany taki wyjazdowy weekend (lub w tygodniu) poszukiwawczy i znajdą się chętni "mocni" wędrowcy, znający psie charakterki, to ja się też dorzucę 100zł.

Póki co nie ma chętnych niestety jagusko.Taki pomysł rzuciłyśmy pod rozwagę,choć nie wiem do końca, czy da się zrealizować nawet z mojej strony.Ani jesteśmy z Agą mocne w nogach ani znawczynie tropienia i we dwie na taki teren nie zdziałamy za wiele.Potrzebni koniecznie  są jeszcze dogomaniacy.
Jeśli nie odpuszczamy szukania Liki,to trzeba dalej coś kombinować i próbować,no chyba,że zdajemy się na los.
Sprawa jest trudna z wielu powodów,bardzo trudna,...nie jestem decyzyjną osobą i razem musimy uzgodnić co dalej.
Wczoraj rozmawiałam z Bogusik i pisz ciociu jak Ty to widzisz.Ja jadę sprzątać na cmentarz.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Póki co nie ma chętnych niestety jagusko.Taki pomysł rzuciłyśmy pod rozwagę,choć nie wiem do końca, czy da się zrealizować nawet z mojej strony.Ani jesteśmy z Agą mocne w nogach ani znawczynie tropienia i we dwie na taki teren nie zdziałamy za wiele.Potrzebni koniecznie  są jeszcze dogomaniacy.
Jeśli nie odpuszczamy szukania Liki,to trzeba dalej coś kombinować i próbować,no chyba,że zdajemy się na los.
Sprawa jest trudna z wielu powodów,bardzo trudna,...nie jestem decyzyjną osobą i razem musimy uzgodnić co dalej.
Wczoraj rozmawiałam z Bogusik i pisz ciociu jak Ty to widzisz.Ja jadę sprzątać na cmentarz.

 

Aniu czy masz odpowiedź z agencji reklamowej co do kosztów za sam Ustroń? Jeżeli koszt będzie do 300zł to bierzemy te 5 tyś. ulotek wraz z rozniesieniem,jeżeli powyżej to nie.

To co wczoraj dałam pod rozwagę to dać ogłoszenie na portalach  w dziale "praca",że potrzebna osoba/y do roznoszenia ulotek i tu np. pod dużymi marketami prosto do rąk ludzi.Również jeżeli wyjazd wypali ,a nikt nie dołączy do Was to też można by skorzystać z takiego ogłoszenia.Przeglądałam chyba 2 portale i np. pan szukał pracy w ogrodzie,przy zamiataniu i wszelkich innych pracach...Widać,że chyba podjął by się każdej pracy aby sobie coś dorobić....

Gdybyście jechały to musimy zebrać pieniążki na paliwo,nocleg i jeszcze inne sprawy.Z Waszej strony to było by i tak ogromne poświęcenie i bardzo to doceniam! :)

Już raz tu na tym wątku było napisane,że gdzie diobołek nie może, to tam naszą Anie pośle....:) Muszę przyznać,że bardzo liczę na ten wyjazd i wierzę,że będą efekty.

Chyba tu nie pisałam ,a tylko o tym rozmawiałyśmy,że jeżeli miejsce Liki było by choć w 70% zlokalizowane i potrzebna będzie kamera-łapka to ją zamawiam i pokrywam koszt zakupu.Doczytałam,że dostawa w ciągu 24h

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, togaa napisał:

W erze komórek,  ludzie najczęściej pstrykają fotkę ogłoszenia które ich interesuje.

Nigdy tego nie zrobiłam i nawet nie wpadłam na to, że ogłoszenia można sfotografować, moi towarzysze spacerów też nie ;). Tak, czy siak, radę wykorzystam na przyszłość.

 

2 godziny temu, Bogusik napisał:

To co wczoraj dałam pod rozwagę to dać ogłoszenie na portalach  w dziale "praca",że potrzebna osoba/y do roznoszenia ulotek i tu np. pod dużymi marketami prosto do rąk ludzi.Również jeżeli wyjazd wypali ,a nikt nie dołączy do Was to też można by skorzystać z takiego ogłoszenia.Przeglądałam chyba 2 portale i np. pan szukał pracy w ogrodzie,przy zamiataniu i wszelkich innych pracach...Widać,że chyba podjął by się każdej pracy aby sobie coś dorobić....

 

 

Moim skromnym zdaniem to niezły pomysł i warty rozważenia.

Link to comment
Share on other sites

Dużo w tym racji co rozi napisała.Jedna osoba nie ogarnie Ustronia i faktycznie wyrzuci ulotki,będzie miała gdzieś łażenie po Ustroniu.Ja bym szybciej skłoniła się do tego co wcześniej napisałam.Poprosić P.Marie aby dotarła do osoby,która roznosi gazetki i tam pojechać na punkt i porozmawiać z ludżmi.Szybciej oni skuszą się na dodatkowy zarobek bo i tak muszą roznosić gazetki.Nie wiem jak w innych miasteczkach ale u mnie wiszą skrzynki do gazetek w blokach przed drzwiami a więc nie dotrze się do skrzynek lokatorów,jedynie w domkach jednorodzinnych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bogusiu,dostałam odpowiedź,dopiero wróciłam i wrzucam, lecę z psiakami,

"

Szanowni Państwo,

dziękuję serdecznie za wiadomość.

Koszt wydruku 5 000 ulotek 100g wynosi 150 zł

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 5 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 143 PLN + VAT.

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu.

"

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, WiosnaA napisał:

Bogusiu,dostałam odpowiedź,dopiero wróciłam i wrzucam, lecę z psiakami,

"

Szanowni Państwo,

dziękuję serdecznie za wiadomość.

Koszt wydruku 5 000 ulotek 100g wynosi 150 zł

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 5 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 143 PLN + VAT.

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu.

"

To to jest do ugryzienia.To by wchodził Ustroń w grę za tą kwotę?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Nie radzę brać kogoś "z ulicy" do roznoszenia ulotek. Rozniesie trochę, potem stwierdzi, że mu się nie opłaca tyle łazić, czy tam stać,  i żeby chociaż oddał resztę ulotek, ale trzaśnie gdzieś do śmietnika i co mu zrobicie?

Nie zapłacimy! Mam też pomysł jak owego człowieka posprawdzać czy tkwi pod marketem i rozdaje sumiennie ulotki...

Nie tyle mi chodziło o ulotki bo liczyłam,że agencja poda koszt,z którym sobie poradzimy i tak się stało.Bardziej takie osoby przydały by się do przeczesywania terenu w asyście dziewczyn,które by tam pojechały.Czyli w pewnej odległości ale w zasięgu oka.Próbuję wydębić trochę więcej osób aby wspomóc dziewczyny,o ile w ogóle pojadą....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, WiosnaA napisał:

Bogusiu,dostałam odpowiedź,dopiero wróciłam i wrzucam, lecę z psiakami,

"

Szanowni Państwo,

dziękuję serdecznie za wiadomość.

Koszt wydruku 5 000 ulotek 100g wynosi 150 zł

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 5 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 143 PLN + VAT.

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu.

"

Aniu,zamawiamy! Jestem dzisiaj od 3,30 na nogach i teraz też dopiero wróciłam z pracy.Postaram się ogarnąć posty,w których była deklarowana pomoc,bo to wszystko gdzieś umyka...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Może ktoś z bliższych okolic by się zdecydował pomóc. Np. z Żywca,Pszczyny gdzie kiedyś były dobrze i mocno działające grupy pomagające psom. Mysśę ,że dobrze by było rozszerzyć apel na FB. Ja nie jestem na FB.

Bardzo by się przydało....ale też nie jestem.

33 minuty temu, Bogusik napisał:

Aniu,zamawiamy! Jestem dzisiaj od 3,30 na nogach i teraz też dopiero wróciłam z pracy.Postaram się ogarnąć posty,w których była deklarowana pomoc,bo to wszystko gdzieś umyka...

Ok,więc zamawiam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Nie zapłacimy! Mam też pomysł jak owego człowieka posprawdzać czy tkwi pod marketem i rozdaje sumiennie ulotki...

Nie tyle mi chodziło o ulotki bo liczyłam,że agencja poda koszt,z którym sobie poradzimy i tak się stało.Bardziej takie osoby przydały by się do przeczesywania terenu w asyście dziewczyn,które by tam pojechały.Czyli w pewnej odległości ale w zasięgu oka.Próbuję wydębić trochę więcej osób aby wspomóc dziewczyny,o ile w ogóle pojadą....

Darek i ja pojedziemy jeżeli zbierze się grupa, w weekend lub w tygodniu, mamy 400 km, ale Lika jest tego warta, żeby ją odszukać:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

DEKLAROWANA POMOC ZWIĄZANA Z KOSZTAMI POSZUKIWANIA LIKI:

1.ANULA - OPŁATA NOCLEGU DLA 1 OSOBY,KTÓRA ZECHCE POJECHAĆ DO USTRONIA I POMÓC W POSZUKIWANIACH

2.JAGUSKA - 100,00ZŁ NA KOSZTY POBYTU OSÓB BĘDĄCYCH W USTRONIU

3.BOGUSIK - BAZARKI NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z POSZUKIWANIAMI LIKI + ZAKUP KAMERY-ŁAPKI JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA

JEŻELI KTOŚ ZECHCE WSPOMÓC NAJMNIEJSZĄ NAWET WPŁATĄ CZY BAZARKIEM TEN CEL,TO BĘDZIEMY BARDZO,BARDZO WDZIĘCZNI!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Darek i ja pojedziemy jeżeli zbierze się grupa, w weekend lub w tygodniu, mamy 400 km, ale Lika jest tego warta, żeby ją odszukać:)

Nawet nie wiecie kochani,jak bardzo jestem za to wdzięczna i ile otuchy sprawiła mi ta wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

DEKLAROWANA POMOC ZWIĄZANA Z KOSZTAMI POSZUKIWANIA LIKI:

1.ANULA - OPŁATA NOCLEGU DLA 1 OSOBY,KTÓRA ZECHCE POJECHAĆ DO USTRONIA I POMÓC W POSZUKIWANIACH

2.JAGUSKA - 100,00ZŁ NA KOSZTY POBYTU OSÓB BĘDĄCYCH W USTRONIU

3.BOGUSIK - BAZARKI NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z POSZUKIWANIAMI LIKI + ZAKUP KAMERY-ŁAPKI JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA

4.Poker - 50,00zł

JEŻELI KTOŚ ZECHCE WSPOMÓC NAJMNIEJSZĄ NAWET WPŁATĄ CZY BAZARKIEM TEN CEL,TO BĘDZIEMY BARDZO,BARDZO WDZIĘCZNI!

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Margo3011 napisał:

Tez doloze do kosztow poszukiwawczych (jutro podam kwote) jezeli Paula sie zgodzi posredniczyc. Najchetniej tez bym pojechala szukac Liki.

Bardzo dziękujemy :) Masz to co ja i wiele z nas.Nie możemy niestety pomóc w realu,ale staramy się to robić w inny sposób :) Pomocowy łańcuszek z wielu ogniw w kształcie serca nie raz zdziałał cuda.Wierzę,że i tym razem nam się uda....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...