Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Kopiuję z wydarzenia Liki na  f.b.

Elu, w tych okolicach działa Fundacja Lepszy Świat w Ustroniu i Otwarte Serce w Skoczowie ( Basia Nyczka) https://www.facebook.com/Fundacja-Otwarte-Serce-Skocz%C3%B…/ - - przez nich chyba łatwiej było by skrzyknąć ludzi z okolicy.

Z Fundacją Lepszy Świat (Nilsson) jesteśmy w kontakcie.

Nilsson rozsyła  info gdzie się da,strona czeska też powiadomiona.Szuka osób do pomocy,ale na razie nie mamy.

Do Fundacji Otwarte Serce  pisała chyba KAT2507,nie mam info,czy udało się tam jej dotrzeć.

Elu, dziękuj Ludziom za zainteresowanie,rozsyłanie ,podpowiedzi i wszelkie namiary jeśli ktoś będzie podawać.Na pewno jest jeszcze dużo takich miejsc,o których nie wiemy.

W końcu musimy kiedyś dotrzeć na obszar,gdzie Lika konkretnie przebywa.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Anula napisał:

Z mojego bazarku dla Liki na klatkę-łapkę przypadła kwota 89,68zł.Po zaokrągleniu do 90,00zł pieniążki komu mam przesłać.

http://www.dogomania.com/forum/topic/340211-zakończony-rozliczambazarek-z-ciuszkami-i-nie-tylko151017-221017/?page=5

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

 

Nie otrzymałam odpowiedzi.Kto zajmuje się finansami klatki? 90,00zł czeka na przelew.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do fundacji Otwarte serce, ale dostałam wiadomość zwrotną z informacją o nie dostarczeniu maila. Dokładnie to:

"Z przykrością informujemy, ze Twoja wiadomość nie została dostarczona do jednego lub wielu odbiorców. Załączamy jej fragment. Komunikat o błędzie znajduje się poniżej"

Niech ktoś spróbuje napisać tam, bo ja od paru dni mam sporo takich zwrotnych wiadomości. To samo z salonem pielęgnacji psów w Ustroniu i sklepem zoologicznym. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Może bym i chciała ,ale nie mogę zobaczyć bazarku. Chyba jest dostępny tylko  dla zarejestrowanych.

Niestety na fb trzeba miec konto aby nawet ogladac wydarxenia.

Jak juz jest profil na fb to trzeba tylko zaznaczyc wezme udzial w wydarxeniu. Ja nie jestem dobra na fb... utworzylam publiczne wydarxenie :)aby kazdy mogl widziec kto nawet nie jest wsrod moich znajomych. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, WiosnaA napisał:

Telefony w sprawie Liki milczą............
P.Maria rozłożyła dziś drugą turę szmatek Morisowych z Równi do domu.
Powiesili ogłoszenia w Lipowcu i przy jakimś cmentarzu poza Ustroniem.

A kiedy Likunia była ostatnio widziana ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, KAT2707 napisał:

Pisałam do fundacji Otwarte serce, ale dostałam wiadomość zwrotną z informacją o nie dostarczeniu maila. Dokładnie to:

"Z przykrością informujemy, ze Twoja wiadomość nie została dostarczona do jednego lub wielu odbiorców. Załączamy jej fragment. Komunikat o błędzie znajduje się poniżej"

Niech ktoś spróbuje napisać tam, bo ja od paru dni mam sporo takich zwrotnych wiadomości. To samo z salonem pielęgnacji psów w Ustroniu i sklepem zoologicznym. 

Wysłałam przez Fb prośbę o udostępnienie na fundacyjnym profilu wydarzenia Liki. Zobaczymy czy ktoś zareaguje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Paulshadow napisał:

Niestety na fb trzeba miec konto aby nawet ogladac wydarxenia.

Jak juz jest profil na fb to trzeba tylko zaznaczyc wezme udzial w wydarxeniu. Ja nie jestem dobra na fb... utworzylam publiczne wydarxenie :)aby kazdy mogl widziec kto nawet nie jest wsrod moich znajomych. 

Poprzedni  bazarek z marchewką i ziemniakami widziałam ,a tego nie widzę

Link to comment
Share on other sites

Jelenia Góra- Wrocław - Ustroń ....3  miejsca w samochodzie
Warszawa - Łódź - Katowice - Ustroń.....1 +1 miejsce z Białegostoku.

Bardzo,bardzo prosimy!
Kto mógłby poświęcić swój czas i jechać na poszukiwania Liki?
Na tych trasach moglibyśmy zabrać kilka osób do samochodów.

Elik, ostatni telefon był we czwartek z Pszennej,Opiekunowie siedzieli wtedy z klatką.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2017 o 17:53, WiosnaA napisał:

Potrzebna pomoc w :


** **plakatowaniu Wisły,Skoczowa,Brennej,Cieszyna i mniejszych miejscowości po drodze z Ustronia.
****  rozsyłanie gdzie się da na stronach internetowych do różnych firm,instytucji,itp.z prośbą o umieszczenie   info   o  zaginionej Lice.
****  rozsyłanie również po wszystkich firmach,zakładach,sklepach z w/w. miast i okolic - próśb o wydrukowanie i  powieszenie plakatu.
****  pomoc i zaangażowanie osobiście Ludzi do poszukiwań Liki w terenie w Ustroniu.W dn.8-14.11.17   organizujemy taką grupę   poszukiwawczą.
**** rozsyłanie gdzie się da wydarzenia na FB.
****  prosimy o pomysły jak Likę odnaleźć
****  kciuki również bardzo potrzebne


Wypunktowałam, to co  najważniejsze...co jeszcze?  

********************************************************

Elu,Basiu,w swoich plakatach zmieńcie kolejność nr. i dajcie ostatni jako Basi lub mój .. wstawcie proszę na wątek.

************************************************************

plakaty do pobrania,

ZAGINĘŁA LIKA.docx

****************************************************

zdjęcie ulotki,gdyby ktoś chciał wydrukować,przesłać mms -em.

https://postimg.org/image/h6njyu8ib/

******************************************************

krótki tekst,

ZAGINĘŁA suczka - LIKA

BŁAGAMY O POMOC W ZLOKALIZOWANIU OBECNEGO MIEJSCA POBYTU PIESKA!
26.09.17r w Ustroniu (śląskie) zaginęła mała (8kg) sunia z dłuższą sierścią maści czarnej, podobna do liska.
Boi się piesków ,obcych ludzi i jest bardzo płochliwa...PROSZĘ NA WŁASNĄ RĘKĘ JEJ NIE ŁAPAĆ!
Jeśli ktokolwiek z Państwa ją widział lub zobaczy, prosimy pilnie o telefon:
- 509 563 876
- 609 253 031
- 691 757 537
Pomóżcie Kochani!

 

 

Przypomnę...czy ktoś gdzieś pisał,rozsyłał info?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2017 o 22:52, elik napisał:

..........

Na dzień dzisiejszy na koncie Ani znajduje się łącznie 1.385,00 zł. Są to wpłaty na konto klatki, za która zapłaciła Ania 1.516zł

Rozliczenie wydatków na odnalezienie Liki,które założyłam ze swoich pieniążków.

131zł - zostało do klatki

561,74zł - zakup ulotek

86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej

RAZEM: 778,74zł

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Jeżeli ktoś jest na fb można umieścić apel o poszukiwaniach Liki na spotted Ustroń. Niestety ja nie jestem na fb.

Zrobiłam wydarzenie na f.b. i sporo osób bierze udział i udostępnia

https://www.facebook.com/events/1481895111925523/?active_tab=discussion&__xt__=33.{"logging_data"%3A{"profile_id"%3A1481895111925523%2C"event_type"%3A"clicked_view_event_posts"%2C"impression_info"%3A"eyJmIjp7Iml0ZW1fY291bnQiOiIwIn19"%2C"surface"%3A"www_events_permalink"%2C"interacted_story_type"%3A"1058178634193603"%2C"session_id"%3A"1b7d79206e424fcd3e2067207771e561"}}

Post napisany na tym wydarzeniu kilka minut temu:

Anna B-k - Ogłaszamy ją prawie od początku ,jest udostępniana na przygarnij zwierzaka i pomagamy czworonogom. Dziewczyny wstawiły na spotted Ustroń Wisła Brenna i Skoczów.

 

Jest uruchomione tyle środków, że jeśli Lika porusza się po tym terenie to musi być zlokalizowana.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

Wczoraj dziewczyny wstawiły na spotted  :Ustroń ,Wisła,Skoczów ,Brenna .Ogłaszana jest na Fundacji Lepszy świat , Pomagamy czworonogom i przygarnij zwierzaka. Była z ego co wiem dwa razy w Głosie Ziemi Cieszyńskiej .Gazeta ma zasięg na cały powiat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Akcja na f.b.rozszerza się :)

Anna B-k https://www.facebook.com/pg/FundacjaLepszySwiat/photos/?tab=album&album_id=1189808314452450

JEST ORGANIZOWANA AKCJA POSZUKIWAWCZA ZAGINIONEJ SUNI ,JEST TO SUNIA ADOPTOWANA .BŁAGAMY O POMOC OSOBY Z USTRONIA ŻEBY WŁĄCZYŁY SIĘ DO POSZUKIWAŃ .OSOBY KTÓRE ORGANIZUJĄ AKCJĘ SĄ Z POZA TERENU I BARDZO POTRZEBUJĄ POMOCY.CAŁA AKCJA JEST PLANOWANA 8-14 LISTOPAD.CZEKAMY NA JAKIEKOLWIEK SYGNAŁY O SUNI !!!! KTOKOLWIEK MOŻE POMÓC TO PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NR TEL Ania 691 757 537

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...