Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

15 minut temu, Poker napisał:

Ja bym napisała ,że ucieknie przed ludźmi ,a nie ,że nie podejdzie.

Myślę ,że trzeba skorzystać z tej pomocy. Niczego lepszego nie wymyślimy.

Zwłaszcza,że nie mamy tam ludzi do roznoszenia...tu cały Ustroń by dostał.

Piszcie Kochani,tu chodzi o pieniążki i sama decyzji nie podejmę.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, WiosnaA napisał:

Zwłaszcza,że nie mamy tam ludzi do roznoszenia...tu cały Ustroń by dostał.

Piszcie Kochani,tu chodzi o pieniążki i sama decyzji nie podejmę.

Aniu też uważam,że Cieszyna nie ma co brać pod uwagę,a co najwyżej te najbliższe miejscowości k/Ustronia o ile agencja będzie mogła je też objąć.Ulotki to 5 tyś. Ustroń i 10 tyś. Cieszyn i koszt  430,00zł.Czy w tą cenę wchodzi już roznoszenie? Pytam dla pewności...Jeżeli będzie Ustroń + ościenne to koszty się zmienią...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Aniu też uważam,że Cieszyna nie ma co brać pod uwagę,a co najwyżej te najbliższe miejscowości k/Ustronia o ile agencja będzie mogła je też objąć.Ulotki to 5 tyś. Ustroń i 10 tyś. Cieszyn i koszt  430,00zł.Czy w tą cenę wchodzi już roznoszenie? Pytam dla pewności...Jeżeli będzie Ustroń + ościenne to koszty się zmienią...

Bogusiu,tak...napisałam wyżej co jest w tej cenie,...zamiast Cieszyna chcemy te mniejsze miejscowości.

"

W ustroniu jesteśmy w stanie dotrzeć do 5 000 adresów, w Cieszynie natomiast do 10 000

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 15 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 366  PLN + VAT."

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, WiosnaA napisał:

Bogusiu,tak...napisałam wyżej co jest w tej cenie,...zamiast Cieszyna chcemy te mniejsze miejscowości.

"

W ustroniu jesteśmy w stanie dotrzeć do 5 000 adresów, w Cieszynie natomiast do 10 000

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 15 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 366  PLN + VAT."

Aniu jak najbardziej jestem na tak.Postaram się zrobić na szybko jakiś bazarek ale zanim ruszy i się zakończy to trochę potrwa...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Cena jest bardzo niska. Aż niewiarygodne.

Pani,gdy usłyszała,że chodzi o pieska i poznała kawałek jego historii ,powiedziała,że b.często angażują się charytatywnie w różne akcje i robią zupełnie za darmo.W naszym temacie obiecała,że spróbuje zobaczyć co da się zrobić i odpisała jak wyżej,tzn. zrobią to tylko po kosztach druku i rozniesienia,bez żadnej prowizji dla agencji.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tianku napisał:

kolportaż 366 zł

wydruk 430   w sumie 15000 ulotek

tak? bo jakoś nie rozumiem :(

 

Wiesz co,chyba i ja już nie wiem..raczej źle zrozumiałam z tego co napisali...i jest tak jak Ty piszesz i tu suma już nie mała.....dzwonię jeszcze raz do nich.

"Szanowni Państwo !

Mam gotowy plik ulotki z zaginionym psiakiem. Proszę o informację czy taki projekt jest akceptowany przez Państwa.

W ustroniu jesteśmy w stanie dotrzeć do 5 000 adresów, w Cieszynie natomiast do 10 000

Koszt przygotowania akcji oraz  kolportażu 15 000 szt. ulotek format do A5, o gramaturze do 135 g/m2, do skrzynek pocztowych na wspomnianym obszarze, wynosi 366  PLN + VAT.

Z akcji dystrybucyjnej zapewniamy pełen spis adresów objętych kolportażem (spis całych ulic lub spis ulic wraz z numerami bloków/klatek/domów).
W cenie gwarantujemy także przykładową dokumentacje zdjęciową z akcji.

Kolportaż będzie się odbywać pod nadzorem dedykowanego koordynatora, do którego otrzymają Państwo kontakt. Koordynator zadba nie tylko o sprawność kolportażu, ale także o to, by dokumentacja zdjęciowa / raporty z przebiegu akcji rozdawniczej były przesyłane na bieżąco pod wskazany przez Państwa adres mailowy.

DRUK :

Wydruk 15 000 A5 100g to koszt 430 zł

PROPONUJEMY PAŃSTWU TYLKO MINIMALNE KOSZTY PRODUKCYJNE. JAKO AGENCJA NIE POBIERAMY ŻADNYCH KOSZTÓW ZA ZLECENIE !!!

 

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu."

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal jestem za zasponsorowaniem kilkudniowego pobytu w Ustroniu dobrym, spostrzegawczym "psiarzom".

Odpowiedzcie mi na pytanie: Co robicie z ulotkami wyciąganymi ze skrzynki pocztowej, lub wciskanym na mieście do ręki??? Moim zdaniem plakaty - tak, ulotki-szkoda kasy, ale decyzja należy do Was.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tianku napisał:

kolportaż 366 zł

wydruk 430   w sumie 15000 ulotek

tak? bo jakoś nie rozumiem :(

 

Dobrze,że ktoś zagląda,pilnuje i zadaje pytania,dziękuję Tianku!....jest tak jak piszesz .....i ta suma już mi nie odpowiada.

Tak to jest jak pięć rzeczy naraz się robi i nie przeczyta ze zrozumieniem...złapałam pierwsze cyfry - koszt akcji+kolportaż ,że to niby całość ....ehh

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, WiosnaA napisał:

Dobrze,że ktoś zagląda,pilnuje i zadaje pytania,dziękuję Tianku!....jest tak jak piszesz .....i ta suma już mi nie odpowiada.

Tak to jest jak pięć rzeczy naraz się robi i nie przeczyta ze zrozumieniem...złapałam pierwsze cyfry - koszt akcji+kolportaż ,że to niby całość ....ehh

 

 

To właśnie było dość zaskakujące cenowo...Cena więc jest kolosalna ale dotyczy 15 tyś. ulotek.Jeżeli wziąć tylko Ustroń czyli 5 tyś. to cena była by jakieś 270zł a to już inaczej trochę wygląda....Nie wiem czy jest sens, czy nie ale próbujemy robić wszystko co by mogło dopomóc w odnalezieniu Liki

Link to comment
Share on other sites

Ulotki i  jeszcze raz ulotki. Może niekoniecznie w takiej ilości. Wrzucane do skrzynki często się wyrzuca .Natomiast wręczone komuś z komentarzem bardzo przemawiają. Może w takim razie zamówić  5000 na Ustroń i okolice. Teraz przydaliby się ludzie do roznoszenia ,żeby kosztów nie mnożyć. Tylko skąd ich wziąć?

Link to comment
Share on other sites

Plakaty mają taką przewagę nad ulotkami że wiszą długi czas i rzucają się w oczy, a zniszczone przez wiatr/deszcz/wandali można zastąpić nowymi. Na ulotkę choćby i z emocjonalnym apelem oczywiście że ludzie odpowiedzą, w danej chwili i koniec, po dwóch dniach zapomną. Dlatego uważam że plakaty są bardziej skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, jaguska napisał:

Plakaty mają taką przewagę nad ulotkami że wiszą długi czas i rzucają się w oczy, a zniszczone przez wiatr/deszcz/wandali można zastąpić nowymi. Na ulotkę choćby i z emocjonalnym apelem oczywiście że ludzie odpowiedzą, w danej chwili i koniec, po dwóch dniach zapomną. Dlatego uważam że plakaty są bardziej skuteczne.

Też uważam, że plakaty są skuteczniejsze. Plakaty czytam a ulotki nie czytam tylko od razu wyrzucam. Ale inni może postępują inaczej. 

Link to comment
Share on other sites

Popołudnie Państwo dziś siedzą z klatką przy krzakach na Pszennej skąd mieli sygnał,nie ma 100% pewności,ale prawdopodobnie to była Lika.Pachnące świeże grilowane jedzenie wabi koty,które co rusz się łapią,a psiak się nie pojawia.Z tego rejonu zaczną dziś rozwieszać Morisowe zapachy.

Dzwoniłam dziś trochę po Domach Gościnnych,ludzie życzliwi,ale nie zauważyli Liki.

Zmasowany (ludzie potrzebni) atak pod sklepami z ulotkami w ręku + kilka słów rozmowy,pytania czy widziana, może by pomógł...nie wiem ,brakuje głowy co i jak jeszcze możemy zrobić , radźcie Kochani i piszcie.

 

edit. dla spacerujących psiarzy ulotki,to raczej dobra sprawa...włoży taką  raczej każdy do kieszeni.

 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki z całych sił aby jednak Lika skusiła się na tego kurczaka i wreszcie wylądowała w Klatce-łapce!

Jeszcze co do ulotek; agencja na to wygląda,że wrzuca je do skrzynek pocztowych i to też nie jest złe.Jeżeli na Ustroń przewidziane jest 5 tyś. ulotek to jest bardzo dużo i jest nadzieja,że dotrą do ludzi,którzy może plakatów nie widzieli.Licząc na rodziny zwierzolubne to pokażą ją również swoim dzieciom itd. Cena jest wcale nie tragiczna oczywiście zakładając,że zostaną one uczciwie doręczone.. Nie wiem skąd wziąć innych ludzi do roznoszenia i nawet myszkowałam czy może jest jakiś ZHP w Ustroniu ale nie ma,a szkoda bo mogli by może pomóc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,sorry,że poruszam temat,który mnie nie dotyczy,ale dotyczy  Liki i zapytam.
Tyśki i Elficzkowej od dłuższego czasu nie widzę,ale może ktoś z Was wie?...chodzi mi o ten wpis i stan konta wspólnego?...na pierwszej stronie  w poście  rozliczeniowym Tysi jest  zapis i stan ze stycznia 2017... , Na koncie wspólnym: +652,64zł /w dn. 20.01/

I to co pisze elficzkowa,to o te pieniążki chodzi?.

 

Dnia 28.09.2017 o 20:04, elficzkowa napisał:

Na koncie wspólnym dzikusków jest trochę pieniędzy. Rozmawiałam wcześniej z Tyś(ką), że odczekamy trochę i jak tylko Tinusia i Lika się zadomowią podzielimy te pieniądze. Myślałyśmy o Morisie i o Misiu, któremu Tyś(ka) założyła wątek. Oczywiście jeśli darczyńcy by się zgodzili. Ale teraz myślę, że jeśli będzie wyznaczona nagroda za wskazanie gdzie jest Lika należy to opłacić z tych pieniędzy. Napiszcie co o tym myślicie i jaką kwotę należałoby przeznaczyć na nagrodę aby ludzie rzeczywiście chcieli pomóc z znalezieniu Likuni. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze ulotki to tez dobry pomysl, na pewno nie zaszkodza a moze akurat trafia do kogos, kto widzial Like.

Moze jest tam w poblizu schronisko i wolontariusze. Jezeli sa i maja troche wolnego czasu moze zgodziliby sie pomoc wrocic Lice do domu i poroznosic ulotki. Nie wiem tak mysle,

Tez myslalam o uczniach ale to nie wiadomo, moga wziac ulotki i szurnac w kat. Najlepsi byliby psiarze bo wiadomo, ze podejda powaznie do problemu. Chyba,ze uczniowie psiarze :) Ale to trzeba by bylo ze szkola pogadac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...