Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Komentarze dorosłych są zazwyczaj chamsko-obraźliwe przez 4 lata posiadania bulteriera zdążyłam się do chamstwa przyzwyczaić.

Najbardziej podobają mi się pytania i komentarze dzieci, np:
Czy to jest: piesek/konik/koza/krówka?
Dlaczego ten: piesek/konik/koza/krówka ma krzywą główkę?
Ostatnio od dzieciaków dowiedziałam się, że mój pies ma "[B]niesamowicie[/B] [B]śmieszną buzię" :lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na przykład zostałam mile zaskoczona otóż gdy chodziłam po łące z Bingsem to natknęłam się na chłopaka z dobkiem i kiedy mój zaczął świrowac i drzec się ten podszedł do mnie z psem i zaczął rozmawiac, przedstawił się i wogóle ,a Bings się uspokoił przy tym psie(co jest prawie niemożliwe). Dla mnie to miła odmiana po tych wszystkich utarczkach z innymi psiarzami i wariowaniem Bingsa:p

Link to comment
Share on other sites

A propos ras psów. Przypomniała mi się historia sprzed lat ok. 13. Opowiadała mi ją Mama. Mieliśmy wówczas psa, Holcia. Bardzo skundlony ratlerek o ciekawym umaszczeniu. Ponieważ Mama pracowała 3 kroki od domu, często brała psa ze sobą do pracy. Akurat wracała, idzie sobie z psem na smyczy. Obok niej przechodziła paniusia, wysztafirowana, że aż strach! Pyta: Co to za rasa. Moja mama z uśmiechem: "Kandelburry". Na co paniusia: "Ooo, to jakaś zagraniczna" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja gdy ostatnio byłam ze swoim 9 miesięcznym pekińczykiem na spacerze to usłyszałam od pewnego miłego staruszka, cytuję :" niech Pani zabierze te bestię" :). no cóż więc zabrałam żeby przypadkiem dla dziadka nogi nie odgryzł :) ale dzieci i tak są najlepsze - jakis czas temu mijałam mame z około 5 letnim dzieckiem, które na widok mojego psiaka powiedziało : " mamo zobacz jaka fajna małpeczka" :):):)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ide ostatnio z moją Sabą środkiem lasu, a zza drzewa wyłania sie jakaś kobieta. Saba przmknęła obok niej i zniknęła za krzakami, nawet na chwile sie nie zatrzymała, nie spojrzała na panią ani nic w tym stylu. A pani do mnie: "Ach, co za wspaniały pies, wspaniały, jaki charakter, jaka osobowość!!! "

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']mnie dobiła ta sytuacja:
Idzie 5 gangsterów, rozkrok spodni w kolanach, łysi itp. Spodziewam się że nas obśmieją a tutaj jakiś powiedział "jaki fajny piesiu!" :d ja szok, spojrzałam dziwnie i chyba dlatego drugi dodał "ale ty też fajna" :roflt:[/quote]


:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czesto gdy wychodzę z Panamą na spacery słysze od ludzi ze moj pies wygląda jak lis
a jest psem rasy border collie o nieco rzadkim umaszczeniu red-merle.
Ostatnio mialam sytuację ze jakas kobieta podeszła do mnie kiedy razem z Pam stałysmy na przystanku i dosłownie nie wiele brakowalo a wyrwała by mi smycz z ręki ponieważ stwierdziła ze tak jej się mój pies spodobał i że chętnie go ode mnie odkupi :crazyeye:
Mało brakowało a by mnie pobila :shake: tak sie nakręciła eh:mad:

Link to comment
Share on other sites

Na początek się pochwalę :diabloti: To moje stadko:
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1341/dsc00540r.jpg[/IMG]
Czarna Luka, biały Frotek, ruda Chibi.

Ostatnio do mojej mamy podchodzi sąsiad. Wskazuje najpierw na Chibi i Frotka, potem na Lukę i pyta (całkiem serio!): "to wszystko jej?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No rzeczywiście, podobieństwo "szczeniąt" do maleńkiej Luki jest uderzające, czyż nie? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Na początek się pochwalę :diabloti: To moje stadko:
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1341/dsc00540r.jpg[/IMG]
Czarna Luka, biały Frotek, ruda Chibi.

Ostatnio do mojej mamy podchodzi sąsiad. Wskazuje najpierw na Chibi i Frotka, potem na Lukę i pyta (całkiem serio!): "to wszystko jej?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No rzeczywiście, podobieństwo "szczeniąt" do maleńkiej Luki jest uderzające, czyż nie? :cool1:[/quote]


Też tak mam, tyle że u mnie tatusiem jest suka kaukaza, mamą rotek, a dzidziusiem spaniel :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Mnie dobiła ta sytuacja:
Idzie 5 gangsterów, rozkrok spodni w kolanach, łysi itp. Spodziewam się że nas obśmieją a tutaj jakiś powiedział "Jaki fajny piesiu!" :D Ja szok, spojrzałam dziwnie i chyba dlatego drugi dodał "Ale ty też fajna" :roflt:[/quote]
:multi:Fajnie;) Ja myślę, że pomyśleli, że do szczeniak rottka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Na początek się pochwalę :diabloti: To moje stadko:
[url]http://img20.imageshack.us/img20/1341/dsc00540r.jpg[/url]
Czarna Luka, biały Frotek, ruda Chibi.

Ostatnio do mojej mamy podchodzi sąsiad. Wskazuje najpierw na Chibi i Frotka, potem na Lukę i pyta (całkiem serio!): "to wszystko jej?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No rzeczywiście, podobieństwo "szczeniąt" do maleńkiej Luki jest uderzające, czyż nie? :cool1:[/QUOTE]

uderzające podobieństwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak Gracja była jeszcze malutkim, czarnym szczeniaczkiem z krótkimi włoskami, a szłam na spacer z dwoma psami, to ludzie pytali, czy Tina (pinczer mini) jest jej mamusią :evil_lol: też podobieństwo uderzające :eviltong:
[U][URL=http://img219.imageshack.us/i/dsc06428edited.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6291/dsc06428edited.jpg[/IMG][/URL][/U]
Tina, Gracja i Tutek gratis :p

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą przyszłam ze spaceru.Siedzę sobie na ławce i podchodzi do mnie pani i mówi:Jaki śliczny piesek
ja:(uśmiech)
ona:to drogi musiał być
ja:No trochę...
ona:To chłopak czy suczka?
ja:pies
ona:[B]J widzę,że on jest szczęśliwy bo nie ma oczek zapłakanych![/B]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']O ile mi wiadomo to "łezki" u yorków to są niezależne od tego czy psiak jest szczęśliwy czy nie.. Mojemu to codziennie muszę rumiankiem przemywać bo strasznie kipry z tego robią...[/quote]
A wiesz o tym,że rumianek jest szkodliwy dla piesków?Polecam kwas borowy,dostępny w każdej aptece i bardzo skuteczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...