Jump to content
Dogomania

Dacote

Members
 • Content Count

  794
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dacote

 1. [quote name='Nikon']Mała fotorelacja z Wrocławia - zapraszam! [URL]http://www.zpr-husky.com/fotografika/index.php?option=com_content&view=article&id=105:wrocaw-midzynarodowa-wystawa-psow-rasowych-24-25092011&catid=3:wystawy-psow&Itemid=4[/URL][/QUOTE] O, a masz może zdjęcia z mojego występu? (Wystawiałam husky z numerem 1806)
 2. Ma ktoś może zdjęcia z ringu husky? Wystawiałam psa w klasie młodzieży ;)
 3. Jula i Dengi - niestety nie będę mogła pojawić się w sobotę :( Ale będę trzymała za was wszystkich mocno kciuki, a w niedzielę może uda mi się zjawić...
 4. A miałabyś coś przeciwko, gdybym ja go "ukradła" na MP? :)
 5. [quote name='shila1404']Szkoda , ze ona nie za bardzo chce wspolpracowac z innymi , ja na ringu nie mialam wiekszych problemow , ale ona chyba byla juz zmeczona i troche wystraszona , ze jej wlascicielka jak komus obcemu oddała[/QUOTE] Ale było dobrze, może być pani dumna ze swojego psiaka, przed sędziną bardzo grzecznie stała :)
 6. A ma ktoś może zdjęcia z eliminacji MP? Grupa młodsza, z biszkoptowym labradorem (shila1404 - wielkie dzięki za pożyczenie mi Abi :))
 7. [B]shila1404 - [/B]super, wielkie dzięki ;)
 8. Będę na Młodym Prezenterze ;) Czy ktoś miałby możliwość wypożyczenia mi psa na MP?
 9. A ja mam pytanie - czy ktoś mógłby robić zdjęcia przy ringu JRT i na Młodym Prezenterze (grupa młodsza)?
 10. Ja pojawiam się na MP z koleżanką (szukamy psów na niedzielę!)
 11. Powtórzę pytanie - robił ktoś zdjęcia na eliminacjach Młodego Prezentera? I czy wpadłam komuś w obiektyw? (byłam z pudlem białym w grupie młodszej)
 12. Super, to będę czekać :)
 13. Kingula, a podałabyś mi link? :)
 14. A ja pozwolę sobie ponowić prośbę ;) Szukam zdjęć z MP, eliminacje, grupa młodsza. Byłam z pudlem dużym białym. Ktoś coś ma?
 15. Ja w MP 4/5 z pudlem dużym białym ;) Ma ktoś może zdjęcia z Młodego Prezentera?
 16. To i ja się pochwalę ;) JUNIOR HANDLING: 5/5 i I lokata! Mam kilka zdjęć z MP, ale są tak słabej jakości, że nic na nich nie widać, tylko z poza ringu jakoś wyszły :(
 17. Tak, to ja ;) Mogłabym użyć na swojej stronce?
 18. ewtos - te zdjęcia są z "normalnego" ringu ;) A ja poszukuję fotek z konkursu Młodego Prezentera :) Ale dziękuję za chęć pomocy ;)
 19. [B]Argun [/B]- szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego psiaka! Ma ktoś może moje zdjęcia z Młodego Prezentera? Byłam z owczarkiem szetlandzkim tricolorowym.
 20. My jesteśmy szczęśliwi ;) MP 5/5 i III lokata :D A pogoda - piękna, nie spodziewałam się aż tak ciepłego dnia :eviltong:
 21. Dacote

  CAC Radom 22.05.2011

  Marchewkowy, to poprosimy foty z MP ;> Najchętniej dziewczynę z młodszej z akitką ;>
 22. fotolaf - jak ci wygodniej ;)
×
×
 • Create New...