Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

dawno dawno temu... żona (wtedy jeszcze nie żona) idzie z Figą na spacerze, Figa w kantarku, bo ciągnęła niemiłosiernie. Nadal ciągnie.

No i wyskakuje paniusia jakaś z tekstem:

[quote]
Ojej, a czemu ona to ma tak mocno? Bo jej oczko wyjdzie!
[/quote]

i co na takie coś odpowiedzieć? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxiu']dawno dawno temu... żona (wtedy jeszcze nie żona) idzie z Figą na spacerze, Figa w kantarku, bo ciągnęła niemiłosiernie. Nadal ciągnie.

No i wyskakuje paniusia jakaś z tekstem:



i co na takie coś odpowiedzieć? :D[/QUOTE]

... wyszło?

[SIZE=1]P.S. Kantarek sam psa nie nauczy nieciągnięcia ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z koleżanką na spacerze z labem którego wyprowadza, pies szedł w fizjologu. Park, ładna pogoda, więc pełno ludzi. Idzie mama z synkiem, koło 4-5 lat. Zobaczyli Axela i młody do mamy: 'patrz, piesek ma na pysku kratke żeby nie szczekał!' :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Dzisiaj byłam z koleżanką na spacerze z labem którego wyprowadza, pies szedł w fizjologu. Park, ładna pogoda, więc pełno ludzi. Idzie mama z synkiem, koło 4-5 lat. Zobaczyli Axela i młody do mamy: 'patrz, piesek ma na pysku kratke żeby nie szczekał!' :D[/QUOTE]
Jak mój Bestiowaty chodził jeszcze w kagańcu to jakiś dzieciak w podobnym wieku powiedział do swojej mamy: "Mamo zobacz jaki biedny, przecież on nie może mówić!" :D

Link to comment
Share on other sites

Wojuję /z różnym skutkiem/z wszystkożerną Shilą o każdy kawałek świństw rzucany przez dwunożnych na chodniki.
Ostatnio Shila złapała kość, fe , wypluła, za chwilę znowu coś złapała, fe , wypluła . Kręciła się jak wściekła żeby coś dopaść poza moją kontrolą/śnieg się rozpuścił/.
Pani , która maszerowała z przeciwka zrobiła mi awanturę , że nie pozwalam się psu załatwić , przecież jak zrobi siusiu na chodniku to się nic nie stanie, tak mnie zatkało że nawet nie ripostowałem, w końcu pani wiedziała lepiej co moja małpka chce:cool3:.
Całe życie się człowiek uczy rozpoznawania właściwego zachowania psiego i co ? muszą mu ludzie uświadamiać to i owo.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka, która odeszła w tym roku w styczniu, Tina, była schroniskowym mieszańcem whippeta z nie wiadomo kim. Dostałam ją od rodziców będąc jeszcze w pierwszej klasie podstawówki - w moim małym miasteczku pies chartowaty (miała naprawdę mocno "charcią" budowę ciała) był taką nowością, że przynajmniej dwa razy na tydzień ktoś zaczepiał mnie wykrzykując, że ten pies jest niedożywiony i że należy nam go odebrać, ponieważ go głodzimy. Tina była też dosyć lękliwa, bywało, że trzęsła się z powodu, którego nawet nie wyłapałam - na to z kolei "psi kochacze" orzekali, że jest jej zimno (nawet w środku lata, czy bardzo ciepłej wiosny/jesieni).

Link to comment
Share on other sites

Na mnie na jednym ze spacerów naskoczyła kobieta i zebrałam solidny opieprz za to, że męcze psa każąc mu chodzić w kubraczku w środku lata.

Ruda była po sterylizacji, miała na sobie posterylkowe wdzianko wiązane na plecach ;) w sumie to miło mi się zrobiło że są ludzie którzy się przejmuja zwierzakami i tym czy nie dzieje się im krzywda, nawet jesli ich reakcja jest mocno przesadzona. Zresztą kobieta od razu zmieniła ton jak jej po prostu odpowiedziałam że psinka jest po operacji. Nie wspomniałam że sterylizacja bo bym pewnie znowu została zjechana :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z rana poszłam z Brutim do mięsnego naszego osiedlowego,Brutus czekał na zewnątrz (tak, że było go widać), no i Pani z za lady się rozgadała, że ona ma czarną sunię, że strasznie choruje, zadala mi pytanie czy mój też miał już grzybicę nosa :crazyeye: bo widzi, że ma jasny nosek :crazyeye: a ja na to, że to nie grzybica tylko po zimie nosek się rozjaśnia,na końcu dodała że fajne szczeniaczki by wyszły tylko że jeśli jej suka jest czarna to jakies łaciate:laugh2_2: wzięłam mięso i wyszłam zażenowana sytuacją,bo w głowie mi się nie zmieścilo jak można mieć psa konkretnej rasy i kompletnie NIC o niej nie wiedzieć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Chodzę po lesie ostatnio z dwoma psami - ttb i alano. Zrobiło się ciepło i psy szybko się męczą. Z daleka zobaczyłam biegnącą osobę. Odwołałam psy i kazałam im leżeć. Z ulgą położyły się w trawie. Biegnąca pani stwierdziła: TAKIE psy i grzeczne, to się rzadko zdarza ;-)

Link to comment
Share on other sites

padłam na sraniu psem, łaciatymi labami i kratką na pysku :-D
Dzisiaj idę sobie polem, i moja spanielka zaczęła się tarzać- nie w kupie tylko z zwykłej trawie, ona to bardzo lubi. I jakaś pani szła ze swoim psiakiem i zaczyna do mnie krzyczeć 'niech pani coś zrobi! ten pies umiera, ma padaczkę a pani nic nie robi!', chyba nie mogła tego ogarnąć, bo stałam spokojnie i czekałam aż skończy się tarzać. Jak jej oczy wyszły jak Lady wstała, otrzepała się, wzięła jakiś patyk i zaczęła z nim latać :eviltong:
Nieco nadgorliwa, ale ma plusik za czujność :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]Rinuś[/B] to Ty nie wiesz, że istnieją łaciate labradory i goldeny?! W reklamie jakichś kropli na ochronę przed kleszczami są! Taka z Ciebie miłośniczka rasy. :eviltong:[/QUOTE]

idę się dokształcić w Takim razie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']padłam na sraniu psem, łaciatymi labami i kratką na pysku :-D
Dzisiaj idę sobie polem, i moja spanielka zaczęła się tarzać- nie w kupie tylko z zwykłej trawie, ona to bardzo lubi. I jakaś pani szła ze swoim psiakiem i zaczyna do mnie krzyczeć 'niech pani coś zrobi! ten pies umiera, ma padaczkę a pani nic nie robi!', chyba nie mogła tego ogarnąć, bo stałam spokojnie i czekałam aż skończy się tarzać. Jak jej oczy wyszły jak Lady wstała, otrzepała się, wzięła jakiś patyk i zaczęła z nim latać :eviltong:
Nieco nadgorliwa, ale ma plusik za czujność :-D[/QUOTE]
Ale z Ciebie zła pańcia, piesek ma atak, a Ty nic... :lol:

Ostatnio sobie siedzę ze psem na ławce przy boisku, chłopaki jakiś trening tam mieli. Stwierdziłam, że sobie przycupnę na 5 minut i zobaczę jak kudłaty zareaguje na siedzenie w miejscu.
Siedzimy siedzimy, Bestia wskoczył mi na kolana i sobie tak na mnie leżał obserwując otoczenie :roll: Nagle słyszę za plecami: "O jaki on pięęękny, jaki śliiiczny, no cudowny" obejrzałam się i za ławkami przechodziło starsze małżeństwo. Się okazało, że to mój pies tak piękny i cudowny, a pani patrzyła mu się prosto w ślepia... No to w odpowiedzi została obszczekana... :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']idę się dokształcić w Takim razie :-([/QUOTE]
[url]http://www.woodhavenlabs.com/mismarks.html[/url]
[url]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9L2sySAO9rVO9kylm_euNOSQMS2Zyl778wotQ7Yo_LjllIOuP62-Qqo7oOQ[/url]
[url]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQret6C-MvIXWUj01Q00MXVYr5QCnWmyPHEfaqM2QT7gfvt5engi7eCWsC5iw[/url]
Proszę :diabloti:


[SIZE=1]a żeby off nie było, mój labek nie raz został nazwany rottkiem:lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Idę z czterema psami. Idzie podchmielony pan.
Pan: O Jezu! Nie wiem co joł bym zrobił gdybym tyla kundli mioł!
Ja: Też nie wiem.
Pan: Joł bym to wszystko potopił!
Domyślcie się, co odpowiedziałam :diabloti:

Inna, cudowna sytuacja - idę z dwoma psami koło jakiejś około 25 letniej babki z wózkiem, psy spokojne i zmęczone po spacerze. Nagle pod łapy im spada kiełbasa. Mówię: fe, nie wolno! Nie ruszają jej.
Kobieta (już po rzuceniu): Czy mogę dać im kiełbasę?!
Ja: Nie, one nie jedzą takich rzeczy...
Kobieta: Jedzą! Tylko im nie pozwalasz! Głodzisz je!

Olałam ją, ale w myślach powiedziałam sobie, że szkoda, że tych prawdziwych psów w nieszczęściu tak nie dokarmia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...