Jump to content
Dogomania

zaginiona sara

Members
 • Content Count

  3,462
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About zaginiona sara

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nas to było sprawne leczenie zastrzyki i tabletki, sunia coraz częściej zachowuje się jak szczeniak :), od lat nic się nie działo złego z kręgosłupem.
 2. Zobacz zawartość nie działa... Nic nie da się wyszukać. Czy komuś jeszcze czy tylko mi?
 3. Coś mi wcale wyszukiwanie nie działa a tu piękne psiska. Szkoda zajączków, urocze są. Oby żyły sobie dalej. Ale masz myśliwskie psy, moje też mają instynkt a niewiele większe od wypasionego szczura są.
 4. Wyrzuty sumienia za korektę złego zachowania? Hmmm... moje psy słyszą swoje jak się nie słuchają, dzięki temu z wiekiem coraz lepiej się rozumiemy. Pieszczot jest dużo ale i musi być jakaś dyscyplina, to nic, że ważą łącznie 10kg, pies to pies i coś rozumieć musi. 
 5. Witam! Nie mozna do Ciebie wysłać pw. Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora.

 6. Gdzie znajdę bazarek? Masakra, nie można się w ogóle odnaleźć, stara dogo była lepsza bo już obeznana.
 7. Coś mi nie zapisało chyba odpowiedzi, kilka km od miejsca w którym był teraz jakieś 15 ode mnie :D, coś czuję odwiedziny będą.
 8. Brązek :D, dzieciaki chyba wymyśliły, nietypowe :)
 9. [quote name='FRODKA']Dogooszołomstwo i żenada wynika tylko z Twoich wypowiedzi,miej dalej swoją słuszną rację i kupuj w pseudo.[/QUOTE] Widzę, że czytać nie porafisz. Chore. Za żadnego z psów nie dałam nawet złotówki, cóż za wspaniały zakup darmowe psy z odzysku. Nie ma sensu dyskutować z osobami, które nie bardzo wiedzą do czego się czepić i szukają na siłę.
 10. Wciskamy go gdzie się da i nic. Nie wiem czy były jakiekolwiek pytania o niego... Czekamy, nie nadszedł jeszcze jego czas.
 11. Jak zawsze cudne psy. Ja zrobiłam bazarek na tymczasa, chronimy go przed schroniskiem bo pewnie już byście go mieli, pewnie teren Nowodworu.
 12. Jakbyś mogła to na trzech bo chyba tak regulamin wymaga do pełnego rozliczenia ale mogę się mylić. Kojec na pewno się przyda na następne tymczasy :). Wiem, że dobrze wykorzystasz pieniądze, za jakiś czas jeszcze może jakiś bazarek skołujemy :), tylko niech się poczta z cenami opamięta.
 13. Przeleję pieniądze na Lukasa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245467-Lukas-z-charakterem-szuka-DS-Lublin[/URL] Niesamowicie pechowe bazarki, ciągłe zmiany celu bazarku, niepowodzenia...
×
×
 • Create New...