Jump to content
Dogomania

zaginiona sara

Members
 • Posts

  3462
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zaginiona sara's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

25

Reputation

 1. Ja miałam ok. 20kg psa później 2 karzełki, 6kg i 4 kg. Ta mi się spodobała. Śliczna jest.
 2. Piękna jest i drobna dosyć jak na swój wygląd. Może być po moskalach, bernardynach, wymieszana. Śliczna, dziwne czemu nikt jej nie chce 40kg pies nie jest aż tak duży. Jakby tolerowała suczki byłoby łatwiej. Moje na początku też różnie bywało a teraz śpią przytulone, liżą sobie pyszczki.
 3. To jest bardzo dobry pomysł załóż jakąś fundację, stowarzyszenie i będzie lżej. Może jacyś wolontariusze, będzie możliwość zbierania środków. Też mam tendencję do zbierania "zużytych zabawek", skąd brać środki... Jesteś ogarnięta, może zadziałaj w tym kierunku, wiele osób Ci zna i pomoże nawet 1%gdybyś miała możliwość zbierać.
 4. Można, można ale niech ma Dagmara nadzieję, że się pozbędzie futrzaka. Wiadomo łatwo nie będzie bo problemowy pies, sama bym się nie porwała na takiego.
 5. No niestety czasem mimo chęci się nie da zostawić tymczasa i znalezionych zwierząt. Tu umiar jest bardzo ważny bo inaczej liczba zwierząt i obowiązki przerosną osobę przygarniającą.
 6. U nas to było sprawne leczenie zastrzyki i tabletki, sunia coraz częściej zachowuje się jak szczeniak :), od lat nic się nie działo złego z kręgosłupem.
 7. Moja pekinka miała problem z paraliżem - prawdopodobnie waga i schody/wskakiwanie na łóżko. Wet na wsi (ale sprawdzony i dobry w fachu) dał zastrzyki i tabletki. Psina ma już prawie 8 lat a szaleje jak szczeniak, także może jeszcze wyzdrowieć, ja myślałam, że moja będzie do uśpienia..
 8. Jestem też na bazarku i szkoda, że tak to się toczy, lepiej chyba nie łączyć bazarków na dogo z fb bo sporo zamieszania się robi. No i za dobre chęci tracisz kupę nerwów, przypomnij mi o nasionach rzodkiewki jak będę odbierać rośliny.
 9. Biedaczysko, moja czarnula to jak szczeniak się zachowuje, ruda trochę spokojniejsza a czarna (2007) jakaś bardziej szalona się robi. Młodnieje?
 10. Ech no właśnie takie ryzyko biorąc sierściucha na tymczas, że zostanie. Wiadomo dom ani finanse z gumy nie są, trzeba jakoś próbować to ogarniać, jesteś mistrzynią w tym. Chyba zostają bazarki, nasionkowe mają wielkie branie, sama się chętnie zaopatrzę jeszcze w coś. Wiem ile czasu to kosztuje bo miałam tyle, że mniejsze bazarki. Podziwiam.
 11. Kochana Kojot tego melona nie ukradł, oczerniasz go! On po prostu widział, że może się zmarnować, to temu zapobiegł :D Ale cwaniak.
×
×
 • Create New...