Jump to content
Dogomania

zaginiona sara

Members
 • Content Count

  3,462
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About zaginiona sara

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O masz a my w sobotę jechaliśmy do Zamościa przez Lublin czy w niedzielę...
 2. Piękna jest i drobna dosyć jak na swój wygląd. Może być po moskalach, bernardynach, wymieszana. Śliczna, dziwne czemu nikt jej nie chce 40kg pies nie jest aż tak duży. Jakby tolerowała suczki byłoby łatwiej. Moje na początku też różnie bywało a teraz śpią przytulone, liżą sobie pyszczki.
 3. Można, można ale niech ma Dagmara nadzieję, że się pozbędzie futrzaka. Wiadomo łatwo nie będzie bo problemowy pies, sama bym się nie porwała na takiego.
 4. U nas to było sprawne leczenie zastrzyki i tabletki, sunia coraz częściej zachowuje się jak szczeniak :), od lat nic się nie działo złego z kręgosłupem.
 5. Fajnie się czyta :) spryciarz z futerka jest niezły.   Mojej suni tak raz szukali a ona za altanką kości pilnuje, pół godz. po wsi latali i psa szukali a mówiłam, że skoro 2 bramki zamknięte to jak wyszła.... Mi raz w wersalkę weszła i szukałam i szukałam latam po domu ok. 200m2, przetrząsam gdzie moja psina a tu nagle w wersalce jakiś cichy rumor a psina wlazła tam spać.   Były przeboje.
 6. No już się psinie powywracało :D ale chce równego traktowania ;).
 7. zaginiona sara

  Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".

  Zobacz zawartość nie działa... Nic nie da się wyszukać. Czy komuś jeszcze czy tylko mi?
 8. Coś mi wcale wyszukiwanie nie działa a tu piękne psiska. Szkoda zajączków, urocze są. Oby żyły sobie dalej. Ale masz myśliwskie psy, moje też mają instynkt a niewiele większe od wypasionego szczura są.
 9. Kojot trzyma dystans, bardzo przystojny z niego chłopak. Nie podszedł, nie chciał więc nie zmuszałam. Tylko się przyglądał z pewnej odległości. Lukas bardziej kontaktowy, a wielkość dogów za każdym razem mnie zaskakuje :D. Ile razy bym ich nie widziała tyle razy myślę, że są olbrzymie :).
 10. Bez komentarza. Może jednak warto byłoby coś zrobić dla psa zamiast się pienić nie wiadomo do czego.   Daga jakbym dotarła kiedyś w Twoje okolice to jakieś chwasty może znajdę na bazarek, będziesz coś robić w najbliższym czasie?
 11. Wyrzuty sumienia za korektę złego zachowania? Hmmm... moje psy słyszą swoje jak się nie słuchają, dzięki temu z wiekiem coraz lepiej się rozumiemy. Pieszczot jest dużo ale i musi być jakaś dyscyplina, to nic, że ważą łącznie 10kg, pies to pies i coś rozumieć musi. 
 12. Od listopada to stosunkowo krótko jak na dzikiego psa, którym był, to i tak postęp mega. Były w castoramie może po 38zł takie całkiem całkiem. Może będę niedługo w budowlanych to podgapię :).
 13. zaginiona sara

  Pekińczyk z gnijącymi oczami drastyczne

  Nie znam.
 14. zaginiona sara

  Pekińczyk z gnijącymi oczami drastyczne

  Znowu? No masz. Czyli jednak dobrze, że umieściłam
×