Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Ja miałam zabawny komentarz na wystawie, co prawda dotyczył mnie a nie mojego psa ;)
Szłam sobie spokojnie w kierunku innych wilczakowców z piwkiem kiedy nagle zaczepiła mnie jakaś kobieta i z oburzeniem powiedziała : ''jakim prawem ktoś ci sprzedał piwo dziecko , powinnam to zaraz zgłosić ochronie'' :evil_lol: Żeby nie było 12 marca miałam 21 urodziny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Taa...problem jest wtedy jak zapomnę dowodu ( a jestem gapa i często mi się zdarza ) i potem nie chcą mi sprzedać, a jak próbuję ich przekonać to patrzą z takim politowaniem no bo oni są przekonani, że im kit wciskam :evil_lol:[/QUOTE]

Mam to samo, a w tym roku 24 mi stuka ;) Jakoś na jesieni, kiedy kupowałam z koleżanką miód pitny na grzańca, babka za ladą poprosiła o dowód, zapytała drugiej czy to od '92 teraz można, spojrzała na mój rocznik i ryknęła śmiechem :p

Żeby nie było 100% offtopu - już gdzieś o tym pisałam, ale według sąsiada z klatki obok mój półtoraroczny staffik to młody Cane Corso, taki jak pies sąsiadki (jego sąsiadka z dołu ma stareńkiego corsiaka). Na moje słowa, że to inna rasa, ma już półtora roku i nie będzie większy, po chwilowej konsternacji stwierdził, że on wie co to za psy i jak skończy 2 lata, to będzie taki agresywny, że przed blok z nim nie wyjdę :roll: I jeszcze zobaczę :roll: Miły zresztą nie był; ehh, znawcy od siedmiu boleści... :razz:

Link to comment
Share on other sites

a ja kilka dni temu slyszalam jak dwaj chlopacy w wieku kolo 20kilku lat rozmawiaja na temat mojego psa , oni stali na przystanku ja rzucalam psu pilke na parkingu obok
jeden do drugiego
-to jest ten wilczur z beaglem napewno
-co TY przeciez widzisz jak ladnie biega napewno ma cos z wilczura bo one sa madre ale napewno nie beagl
- widac ze ma cos z beagla zobacz ma jedno ucho stojace a drugie nie
zwraca sie do mnie
-sorki , jaka to rasa?
-kundel
-nosz kur*a wiedzialem
:evil_lol:
przepraszam za przeklenstwo ale tak powiedizal ;)


druga sytuacja podczas treningu wp z suka
z daleka stal i patrzal sie na nas mezczyzna w srednim wieku i krzyczy
-czemu ten pies nie ma kaganca!
- bo nie musi
- jak nie musi to jest ten agresywny napewno , troche zmieszany ale i tak powinien miec one sa niebezpieczne
-to kundel
- nie musisz klamac , ja kiedys czytalem , tylko te grozne ciagna ciezary zeby je potem na walki wystawiac
wiec skoro tak sie upieral powiedzialam ze tak wystawiam ja do walk to rodowodowy pit bull i lepiej niech do nas nie podchodzi bo ja spuszcze ;) (szedl w nasza strone nie wiem w jakim celu)

ale i tak jak ktos nas zaczepia w 99% twerdza zgodnie ze to wilczur , a na moje pytanie co to jest wilczur odpowiadaja troche zmieszany owczarek
a na moje pytanie czemu tak uwazaja zazwyczaj pada odpowiedz ze stoi jej jedno ucho i ma grube lapy :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Cioteczki wybaczcie że przeszkadzam ale chciałam zaprosić Was na bazarek dla Asty z łańcucha :( coś dla psiarzy i kociarzy :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202915-gt-gt-Różności-dla-Psiarzy-i-Kociarzy..-na-Szara-Przystań-do-24.03[/URL]


Przy okazji dodam swoją historyjkę bo fajny temacik ;) Jeszcze dwa tygodnie temu miałam tymczasa, mały słodziak który wygląda jak Lis, można sobie zerknąć [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-ma-swój-Dom[/URL]!!!-) i idac z nim przez park napotykamy dwóch panów, oczywiście odpowiednio wstawionych ;)
Słyszę dialog zdumionych pijaczów:
-ty patrz lis !!!! normalnie prawdziwy lis !!!!
-jaki ty głupi jesteś, to nie lis...to... NORA !!!! :D:D:D
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

jakiego uroczego chłopca na rowerze (tata uczył go jeździć) wczoraj spotkałam, chłopiec miał może max 6 lat i taka gadką:
idę z nuką chodnikiem, aż tu nagle chłopiec do taty mówi
-tato, tato patrz jakie duże psisko prawda?
tata odpowiada
-no tak faktycznie synku

ja się tylko uśmiechnęłam, miły pan też i poszłam na łąki :-) chociaż mi humor poprawili :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi dziś jakiś facet, jak byłam z Nuką na łąkach próbował wmówić, że suczka powinna mieć co rok szczeniaki, a pies powinien też być często dopuszczany, tylko oczy wywaliłam na niego, nie chciało mi się z nim gadać i mówić, że to bzdura, bo Nuka zaczęła na niego warczeć i do tego jeszcze piwo w ręku trzymał i jeszcze coś tam gadał, że sterylizacja/kastracja to straszne okaleczenie psa i ostatnio jakieś"beznadziejne i niepotrzebne' ulotki na ten temat roznosili, żeby psy nierasowe poddać takiemu zabiegowi. No ale co poradzić jak jednak każdy jest "mądrzejszy":shake:

Link to comment
Share on other sites

No to się zaczęło :evil_lol: Na początku Baldur raczej nic nie przypominał ale teraz gdy ma już 4 miesiące, ludzie na ulicy coraz częściej zwracają uwagę, że jest jednak podobny do wilka ;). Dzisiaj szłam z Baldurem od cioci gdy z naprzeciwka wyłoniło się dwóch dresiarzy i jeden mówi do drugiego ''wilk...kur*a, no nie? wilk'' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jechałam z psem autobusem na dogo spacerek. Pies w kagańcu, grzecznie siedzi. Obok mnie miejsce wolne, niedaleko siedział pan, który najpierw się mnie zapytał czy Lasti to husky amerykański czy syberyjski :roll:...
Powiedziałam, że w typie syberyjskiego. Pan zapytał czy może usiąść obok mnie (w autobusie raczej nie mogłam mu powiedzieć, że nie ;x) i pan się dosiadł, zaczął mówić mi, że fajne te psy, tylko trzeba z nimi zaprzęgiem jeździć. Och, szkoda, że o tym nie wiedziałam xD Później mówił coś o tym, że pies człowieka wyczuje itp, a ja od tego pana czułam alkohol xd. Mówił też, że mam psu zdjąć kaganiec, bo przecież nie jest groźny, na co ja mówię, że nie jest groźny ale kaganiec w autobusie musi mieć bo tak jest w regulaminie. Po chwili ten pan mówi, że tak na prawdę to w ogóle nie powinno się przewozić psów autobusami :O To uświadomiłam go łaskawie, że można jeśli pies jest w kagańcu xd Ach...

A tak poza tym to często słyszę, że ten mój pies to chyba ślepy jest.... A ma śliczne błękitne oczka i czasami jak mu się zrobią małe źrenice to wygląda jakby wcale ich nie miał #evil_lol

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj w drodze na psie przedszkole usłyszałam dokładnie 6 opinii, że Baldur to husky, osoby nie mówiły tego do mnie, tylko np. szły za nami i leciało zdanie ''patrz to ten husky''. Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe, rozumiem że ktoś może nie znać wilczaków, ale jak dla mnie to one ani trochę nie przypominają husky :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Ja dzisiaj w drodze na psie przedszkole usłyszałam dokładnie 6 opinii, że Baldur to husky, osoby nie mówiły tego do mnie, tylko np. szły za nami i leciało zdanie ''patrz to ten husky''. Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe, rozumiem że ktoś może nie znać wilczaków, ale jak dla mnie to one ani trochę nie przypominają husky :roll:[/QUOTE]

bardziej wilka,ale Husky w ogóle
chyba że ktoś nie wie jak wygląda Husky:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']A tak poza tym to często słyszę, że ten mój pies to chyba ślepy jest.... A ma śliczne błękitne oczka i czasami jak mu się zrobią małe źrenice to wygląda jakby wcale ich nie miał #evil_lol[/QUOTE]

Spoko, mój niebieskooki boksio też jest przez wiele osób uznawany za ślepego. W dodatku dalmatyńczyka - bo ma łatki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...