Jump to content
Dogomania

gops

Members
 • Content Count

  10,821
 • Joined

 • Last visited

About gops

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/26/1992

Converted

 • Biography
  sobą
 • Location
  Elbląg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nr 9 obie sztuki za kup teraz i 77 A również za kup teraz :)
 2. gops

  Brit Care - nowość

  Po zjedzonym Brit Care JUNIOR w różowym worku muszę się pochwalić. W końcu znikły okropne wycieki z oczu ! W końcu kupy są łatwe do zbierania! W końcu wszystko wróciło do normy! Nauczka dla mnie wielka, po prostu nie kombinować jak jest dobrze bo można wszystko zepsuć... BC z dziczyzna, BC z rybką i Summit10 (tel lepszy bez zbóż z kurakiem) to były totalne klapy, bałam się że chodzi o coś więcej niż rodzaj mięsa w karmie, na szczęście wyszło na to że mój pies toleruje dobrze w karmie tylko jagnięcine. Dzisiaj ma dojść drugi worek i już wiem, że nie będę nic zmieniać! Tylko poza sezonem "aktywniejszym" zmienie na zwykłego adulta :)
 3. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ok, zaryzykuje więc. U nas w tk max wiszą szelki i mnie kuszą :)
 4. gops

  Psie zabawkowe hity

  Pilka z pepco zyla az dwie minuty, nie polecam.
 5. gops

  Brit Care - nowość

  Nie fajnie... Ja zamawiam w zoo-dragon i nigdy nie było żadnych problemów także polecam,ceny nie sa najniższe (na allegro widziałam 8 zł tańszy mój worek) ale przynajmniej sklep pewny i sprawdzony. .
 6. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  A my w międzyczasie wzbogaciliśmy się o staffikową obroże (tasma ze staffikowymi haftami), 2 ezy dogi (jednego xl mogę odsprzedać :p ), sledy i czekamy na 2 skórzane obroże od Passion z czego jedna do testów której jeszcze nie mają w ofercie :) Stanowczo za dużo nam się tego uzbierało wszystkiego. Oczojebne huntery świetne!
 7. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Tu można się również zawieść :) miałam oryginalny HS z curoganu i brudził...
 8. gops

  Brit Care - nowość

  A my w końcu szkończyliśmy summmit10 i powróciliśmy do BC tym razem JUNIOR w różowym worku. Junior dlatego, że Endurance jest na kaczce a mój pies ma ciągłe wycieki z oczu które zaczęły się na bc z dziczyzną i nie minęły na summit10 bez zbóż na kurczaku więc już nie ryzykuje i będzie jadł TYLKO karmy na jagnięcinie które mu bardzo służyły a ja zaczęłam kombinować nie wiem po co .. . Dosłownie je te BC dopiero 7 dzień a już kupy są idealne, małe, twarde i bardzo ciemne. Na BC z dziczyzna i rybą były duuużo gorsze a na Summicie szkoda gadać ... Czekam az znikną wycieki ... mam nadzieje że tak sie stanie po tej karmie. A Junior dlatego że ma lepszy stosunek białka do tłuszczu :) niż ten dla dorosłych a ja mam bardzo aktywnego psa.
 9. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  W jednym i podobno już je wycofują więc to ostatnia szansa na zakup.
 10. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Wiem że są tu osoby bardzo lubiące wyroby P.Marka więc napiszę, P.Marek kończy działalność obrożową i teraz robi już tylko z tych materiałów co mu zostały do wyczerpania ich więc jak ktoś chcę to trzeba zamawiać już teraz bo potem już nie będzie ;) A do mnie doszła skórzana obroża, tym razem pitman ozdobny z płaskimi ćwiekami okrągłymi. Czekam jeszcze na skóre od Passion i porobię fotki. Jestem zakochana w skórzanych obrożach ostatnio.
 11. gops

  Psie zabawkowe hity

  Mój pies uwielbia te czerwone piłki z trixie, zawsze przy pierwszym szarpnięciu wyrywa sznurek a potem bawi się piłką dobre kilka tygodni :) nie wiem czy tak ją lubi że ją oszczędza czy ta piłka jest taka mocna . Dziś doszły 2 hoko speedy na sznurkach i sznurkami jestem zawiedziona bo nie są wygodne, pobawiliśmy się póki co tylko w domu bo jak wiadomo w śniegu najłatwiej pogubić zabawki :) więc na dwór je zabiore pewnie dopiero na wiosne :p zależało mi na tym by dalej rzucać więc do tego na pewno sznurek się sprawdzi niestety zwykłymi piłkami z daleko nie rzucam .
 12. gops

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Kupiłam kupiłam kupiłam ;D Ciesze się jak dziecko :p Podobała mi się jak tylko ją wrzucili na sklep a, że mam pretekst (urodziny psa) to nie mam wyrzutów sumienia z wydanej kasy ;D Na psie znajomego Zobaczymy czy tak samo będę zachwycona na żywo, niestety P.Marek dla mnie zbyt sztywne obroże ma.
×