Jump to content
Dogomania

Mani2000

Members
 • Content Count

  3,137
 • Joined

 • Last visited

About Mani2000

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/11/2000

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  psiara 100%
 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. On wraz z Chudym ma wydarzenie na fb, jeśli aktualne
 2. Mani2000

  My Crazy Gallery <3

 3. Mani2000

  Karolkek, teraz Szogi, ma dom!

  Kochani! Karol od ponad miesiąca mieszka w nowym domu. Rodzina Karolka znalazła go w internecie i już po paru dniach zabrała do siebie. Teraz, Karol, ma na imię Szogi, okazał się wspaniałym towarzyszem rodziny. Uwielbia się bawić oraz przytulać. Nie sprawia większych problemów. Na dowód, Karol- teraz Szogi- pozdrawia nas z nowego domu! Kto by pomyślał, że z niego taki domowy przytulas?   Więcej zdjęć szczęśliwego już Szogiego(Karolka!) znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1476112989275422/?fref=ts
 4. Mani2000

  Karolkek, teraz Szogi, ma dom!

  Oj piękny jest, tutaj trzeba się zgodzić. :(
 5.  Rodzice nie dadzą rady. No to niestety będę musiała zrezygnowac, przepraszam za problem. ;)
 6. Aktualnie mamy psy bardziej potrzebujące tymczasów, od Elvisia. Choćby Karol z mojego banerku :(
 7. Mani2000

  Karolkek, teraz Szogi, ma dom!

  Nie oczekuję, bo to byłoby zbyt idealne. Jesteśmy w stanie zapłacić, jednak nie będą to kosmicznie spore sumy.   Jest przestraszony, aczkolwiek nie agresywny.
 8. Elvis nadal do adopcji. Ile to już lat, Elvisiu?
 9. Mani2000

  Karolkek, teraz Szogi, ma dom!

  Przepraszam, ale nie wchodziłam długo tutaj :( Karol waży około 10-12kg tak na moją pamięć. No oczywiście, że dostałby wsparcie. Tylko skąd pieniądze na karmę i weta.. :(
 10. Witam serdecznie! Jestem obecnie w drugiej klasie gimnazjum i muszę przygotować projekt, który będzie oceniony i będzie widniał na moim świadectwie. Chciałabym w przyszłości iść na kierunek związany ze zwierzętami(weterynaria?:) ), dlatego zależy mi na tym projekcie. Jako, iż jestem zaangażowana w wiele spraw dotyczących adopcji itd, pomyślałam, że dobrym miejscem będzie schronisko. Mam już pewne doświadczenie w tej kwestii(wolontariat). Chcę, aby projekt był oceniany jako przedmiot BIOLOGIA i głównym tematem będzie Obrona Praw Zwierząt+Zachęta innych do pomocy tym, którzy nie potrafią sobie pomóc sami. Uważam, że Psitulmnie jest schroniskiem na wysokim poziomie, stąd ta prośba.   Szukam schroniska, w którym mogłabym nakręcić kilka filmów, zrobić kilkanaście zdjęć i przedstawić parę psów, które mi wskażecie. Byłaby to reklama dla tych psów, być może jakiś znalazłby dzięki temu nowy dom? Chciałabym przeprowadzić jakiś wywiad z wolontariuszami, np. Dlaczego taka praca, a nie inna? Dlaczego warto? Pytanie tylko, czy bylibyście na tyle zainteresowani, by mi pomóc? Mogłaby to być również reklama waszego schroniska- do udostępnienia na stronę czy facebooka.   Proszę o pomoc i czekam na odpowiedź.
 11. Mani2000

  "Małolaty" dla mieszańców

  Szczerze mówiąc, to ja zawsze stanę po stronie schroniskowych kundelków, ale dobrze, jeśli już koniecznie rasowy to Aussie są świetne. ;)
 12. Pytałam o wymagany wiek, by móc przyjść, hihi :evil_lol:
×