Jump to content
Dogomania

Mani2000

Members
 • Posts

  3137
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Mani2000

 • Birthday 07/11/2000

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  psiara 100%
 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mani2000's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Kochani! Karol od ponad miesiąca mieszka w nowym domu. Rodzina Karolka znalazła go w internecie i już po paru dniach zabrała do siebie. Teraz, Karol, ma na imię Szogi, okazał się wspaniałym towarzyszem rodziny. Uwielbia się bawić oraz przytulać. Nie sprawia większych problemów. Na dowód, Karol- teraz Szogi- pozdrawia nas z nowego domu! Kto by pomyślał, że z niego taki domowy przytulas? Więcej zdjęć szczęśliwego już Szogiego(Karolka!) znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1476112989275422/?fref=ts
 2. Oj piękny jest, tutaj trzeba się zgodzić. :(
 3. Rodzice nie dadzą rady. No to niestety będę musiała zrezygnowac, przepraszam za problem. ;)
 4. Aktualnie mamy psy bardziej potrzebujące tymczasów, od Elvisia. Choćby Karol z mojego banerku :(
 5. Nie oczekuję, bo to byłoby zbyt idealne. Jesteśmy w stanie zapłacić, jednak nie będą to kosmicznie spore sumy. Jest przestraszony, aczkolwiek nie agresywny.
 6. Przepraszam, ale nie wchodziłam długo tutaj :( Karol waży około 10-12kg tak na moją pamięć. No oczywiście, że dostałby wsparcie. Tylko skąd pieniądze na karmę i weta.. :(
 7. Witam serdecznie! Jestem obecnie w drugiej klasie gimnazjum i muszę przygotować projekt, który będzie oceniony i będzie widniał na moim świadectwie. Chciałabym w przyszłości iść na kierunek związany ze zwierzętami(weterynaria?:) ), dlatego zależy mi na tym projekcie. Jako, iż jestem zaangażowana w wiele spraw dotyczących adopcji itd, pomyślałam, że dobrym miejscem będzie schronisko. Mam już pewne doświadczenie w tej kwestii(wolontariat). Chcę, aby projekt był oceniany jako przedmiot BIOLOGIA i głównym tematem będzie Obrona Praw Zwierząt+Zachęta innych do pomocy tym, którzy nie potrafią sobie pomóc sami. Uważam, że Psitulmnie jest schroniskiem na wysokim poziomie, stąd ta prośba. Szukam schroniska, w którym mogłabym nakręcić kilka filmów, zrobić kilkanaście zdjęć i przedstawić parę psów, które mi wskażecie. Byłaby to reklama dla tych psów, być może jakiś znalazłby dzięki temu nowy dom? Chciałabym przeprowadzić jakiś wywiad z wolontariuszami, np. Dlaczego taka praca, a nie inna? Dlaczego warto? Pytanie tylko, czy bylibyście na tyle zainteresowani, by mi pomóc? Mogłaby to być również reklama waszego schroniska- do udostępnienia na stronę czy facebooka. Proszę o pomoc i czekam na odpowiedź.
 8. Szczerze mówiąc, to ja zawsze stanę po stronie schroniskowych kundelków, ale dobrze, jeśli już koniecznie rasowy to Aussie są świetne. ;)
×
×
 • Create New...