Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='ewik16']napisałaś że możesz zrobic jakieś ogłoszenia ,projekt plakatu -proszę skoro p[otrafisz cos takiego to wymyśl i zrób PROSZĘ Takie np ogłoszenie z kilkoma zdaniami o psach kilka zdjęc i apel o domy Zrób proszę coś co będę mogła wydrukować z komputera potem powielić i rozwieszać LILITH 27 zrób to proszę bo doprosic sie nie mogłam do tej pory czegoś takiego choc to chyba dla znających się nie jest takie trudne[/QUOTE]

w kolorze?
duże?małe?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malawaszka']buuu a już myślałam, że dobre wieści :placz: nie przyjedzie ta babka? a wiadomo w jakim stanie jest sunia? bo nie wiem co pisać - zmiany skórne - wyłysienia, ale poza tym jest ok nie? i młodziutka i kochana[/quote]

:placz:ja juz wysiadam, wszystkie psiaki tam sa kochane, takie spragnione dotyku, milosci, grzeczne....no moze male wyjatki są, Velvecik.:roll:
Ta pani focha robi, ze nie moze dzis ze moze ktos tam ja podwiezie...te psiaki NIE MAJA czasu na to aby tam siedziec!!!:shake: Musza miec inne miejsca, byc leczone, a tam nie ma WARUNKOW na to!!:-(

Link to comment
Share on other sites

Awers pocztówek [SIZE=1](oryginalny format 15x10, podam link na hosting do oryginalnych plików))[/SIZE]. Gotowe do druku. Jak skończę logosy (musiałam przerysowywać bo sie nie nadają do druku profesjonalnego) to jutro dam pdf-y do druku offsetowego. Aaaa i spać cos nie mogę więc rzeźbię jeszcze jedną wersję.

Na rewersie będą niezbędne informacje i logosy.

[IMG]http://images6.fotosik.pl/279/dcf5d79d1570b3f7med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/279/37ede317d223fcfemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'][B][SIZE=4][COLOR=blue]Isadoro, czy musisz mnie dobijac?? Tak doklanie jest, te oczy:ONE mowią WSZYSTKO!!!!!!!!!!!! Tylko czy kazdy to odczyta, OBY!!:placz:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Myśle że jednak większość tak odczyta. Bardzo szybko znajdują domy psiaki które ogłaszam i maja zdjęcia zbliżenia oczu. Ale robię jeszcze wersję dla tych którym sperma i krew sie musi lać aby zareagować. Będziesz chciała to wydrukujesz. Rysuję te wasze logosy, i rzeźbię to wersję hard, potem skręcę poscripta i prześlę ci na maila.

[SIZE=1]Zosia robi świetne zdjęcia widać profesjonalistę, nic gorącą igłą nie jest robione.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=1], nic gorącą igłą nie jest robione.[/SIZE][/quote]

:roll: [SIZE=1]nie wiem o co Ci chodzi, igla..zwierzeta ...kojarz mi sie tylko z..morbitalem[/SIZE]:shake:
A pt zupelnie nie apropos. POSZUKUJEMY TRANSPORTU do:

[B][SIZE=4][COLOR=red]- LUBLIN dla dwoch psiakow[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]- KRAKOW dla jednego niewidomego psiaka[/COLOR][/SIZE][/B]
Tak de facto do Lublina. Po co dawac nadzieje niespelnione?? Dziewczyna sam sie zgosila,ze zawiezie. Jak szybko sie zglosila tak szybko zniknela a tam ZYWE psy czekaja aby je zabrac, w Krezelu, po co te obiecanki??:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: [SIZE=1]nie wiem o co Ci chodzi, igla..zwierzeta ...kojarz mi sie tylko z..morbitalem[/SIZE]:shake:
A pt zupelnie nie apropos. POSZUKUJEMY TRANSPORTU do:

[B][SIZE=4][COLOR=red]- LUBLIN dla dwoch psiakow[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]- KRAKOW dla jednego niewidomego psiaka[/COLOR][/SIZE][/B]
Tak de facto do Lublina. Po co dawac nadzieje niespelnione?? Dziewczyna sam sie zgosila,ze zawiezie. Jak szybko sie zglosila tak szybko zniknela a tam ZYWE psy czekaja aby je zabrac, w Krezelu, po co te obiecanki??:shake::shake::shake:[/quote]

Jutro bede dzwonic po transport dla tego do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: [SIZE=1]nie wiem o co Ci chodzi, igla..zwierzeta ...kojarz mi sie tylko z..morbitalem[/SIZE]:shake:
A pt zupelnie nie apropos. POSZUKUJEMY TRANSPORTU do:

[B][SIZE=4][COLOR=red]- LUBLIN dla dwoch psiakow[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]- KRAKOW dla jednego niewidomego psiaka[/COLOR][/SIZE][/B]
Tak de facto do Lublina. Po co dawac nadzieje niespelnione?? Dziewczyna sam sie zgosila,ze zawiezie. Jak szybko sie zglosila tak szybko zniknela a tam ZYWE psy czekaja aby je zabrac, w Krezelu, po co te obiecanki??:shake::shake::shake:[/quote]


jakiś czas temu dałam znać, że mogę pomóc w transporcie, taka trasa jak lublin wchodzi w grę (nie jest za długa dla mojego gracika). podałam na pw swoje namiary i kiedy mogę (krótsze trasy popołudniami, dłuższe w weekendy. w ten weekend mogę w sobotę). dowiedziałam się, ze jak będe potzrebna, to się ktoś odezwie. moja deklaracja nie wygasła.
byłabym wdzięczna za chocby częściowy wkład w benzynę, bo u mnie kiszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
A pt zupelnie nie apropos. POSZUKUJEMY TRANSPORTU do:

[B][SIZE=4][COLOR=red]- LUBLIN dla dwoch psiakow[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]- KRAKOW dla jednego niewidomego psiaka[/COLOR][/SIZE][/B]
Tak de facto do Lublina. Po co dawac nadzieje niespelnione?? Dziewczyna sam sie zgosila,ze zawiezie. Jak szybko sie zglosila tak szybko zniknela a tam ZYWE psy czekaja aby je zabrac, w Krezelu, po co te obiecanki??:shake::shake::shake:[/quote]

[COLOR=RoyalBlue][B]Ja do Krakowa jadę. Niestety dopiero 10.10 i pociągiem. Jednak jeśli do tego czasu nie znalazł by się transport to możecie na mnie liczyć. Co z resztą jest w pierwszym poście ;)[/B][/COLOR]

[quote name='zofia&sasza']Sorry Wyjatek i wszyscy - ja mam urlop :oops: I nie mam netu w domu. Tak mi podpowiedzial instynkt samozachowawczy... Specjalnie podałam w podpisie nr telefonu :oops: Wpłaty na BV na konto Emir! Jakby ktos cos jeszcze chcial, niech puści szczura. Oddzwonię. Pozdrawiam - Zofia[/quote]

[COLOR=RoyalBlue][B]Pieniądze na Velveta powinny już być na koncie. 34,26zł wpłacone zostało wczoraj na konto Emir :) Jeśli ktoś to może potwierdzić- będę wdzięczna :)

p.s. Zofio, przepraszam, nie zauważyłam Twojego podpisu:oops::oops:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']Off: potrzebujemy przepilnie dużej klatki dla psa (ON). Do odbioru najlepiej dziś i Warszawie :roll: . Ktoś może pożyczyc? A wiecie gdzie w Wwie można od reki kupic? Plizzz pomocy. Bede wdzieczna za info na PW.[/quote]

[URL]http://www.perro.com.pl/sklep_zoologiczny_klatka_ocynkowana_skladana_dog_4_91x60x71cm-349.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item438956148_klatka_transporter_dla_psa_93x60x68_002_2_xxl.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item429833505_klatka_transporter_dla_psa_kota_023_91x59x66.html[/URL]


oferty z Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']Off: potrzebujemy przepilnie dużej klatki dla psa (ON). Do odbioru najlepiej dziś i Warszawie :roll: . Ktoś może pożyczyc? A wiecie gdzie w Wwie można od reki kupic? Plizzz pomocy. Bede wdzieczna za info na PW.[/quote]
Klatki mozna kupić od ręki w hurtowni na ul. tukana 3 tel 501219175
ulica Tukana odchodzi od Puławskiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...