Jump to content
Dogomania

Karolajna

Members
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

About Karolajna

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/21/1994

Contact Methods

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa, Pruszków i najbliższe okolice

Converted

 • Location
  Pruszków, okolice
 • Interests
  zwierzęta
 • Occupation
  uczeń
 1. Właścicielka chce odebrać wszystkie pieski! Ale zagranie :angryy:
 2. Coś nowego cioteczki? Coś mi się o uszy obiło, że ponoć przywróciły właścicielką posadki w ZKwP... No Comment.
 3. Podnoszę! Niedługo będzie bazarek z bransoletkami, koleżanka właśnie go robi na podanej wyżej stronie!
 4. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przekazane od koleżanki, która ma problem w spłacie kotka swojej babci: 'Organizuję zbiórkę pieniędzy na operacje dla Suri.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest to ukochany kotek mojej babci, która strasznie przeżywa ten wypadek![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Suri jest to mała koteczka po wypadku samochodowym. Dnia 22 kwietnia około godziny 13:00, wychodząc z wizyty u weterynarza rozpiął się kontenerek w którym była Suri. Kotka wystraszona upadkiem, natychmiast uciekła przez otwarte drzwi w przychodni weterynaryjnej. Nie udało nam się jej złapać, ponieważ uciekła bardzo szybko. Poszukiwania Suri trwały 2 dni, spędziła sama noc w obcym mie[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jscu, głodna i wystraszona (Suri jest bardzo płochliwym i wrażliwym kotkiem). Drugiego dnia dostaliśmy telefon z lecznicy z informacją, że przywieziono kota po wypadku samochodowym. Natychmiast tam pojechaliśmy, okazało się, że to nasza Suri. Gdy ją przywieziono do lecznicy była nieprzytomna. Wyglądała strasznie....cała brudna, poobijana, z rozciętym łukiem brwiowym i poważnymi obrażeniami narządów wewnętrznych...co wymagało jak najszybszej operacji, aby można było uratować jej życie. Dziś (24.04) o 7 rano Suri miała operacje. Jednak okazało się, że koszt tej operacji jest bardzo wysoki: 1000zł operacja, plus koszty dalszego leczenia małej Suri. Niestety nie byliśmy przygotowani na tak dużą kwotę. Dlatego wszystkich, którzy chcą pomóc Suri prosimy o pomoc finansową. Liczy się dla nas każdy grosz.' Na pomoc został stworzony bazarek przez [/FONT][/COLOR][URL]https://www.facebook.com/Uncaged.jewellery?ref=ts&fref=ts[/URL] Link do profilu koleżanki na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/oliwia.stachlewska?ref=tn_tnmn[/URL] Oraz wydarzenie na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/619979478031189/[/URL]
 5. Zapraszam: franeka.jpg

  P.S. Jak nie życzysz sobie takich informacji będę wdzięczna jak zaznaczysz to u siebie w wpisach

 6. Cioteczki! Sytuacja wygląda następująco: Starsza Kobieta przygarnęła kotkę wraz z młodymi. Młode i kotka chowały się u niej, ale niestety, starsza Pani nie zauważyła, że małe mają koci katar- gdy pani ze sklepu (od której znam całą historię) zobaczyła je, natychmiast zabrała maluszki do weta. W Milanówku zostały wyleczone, odrobaczone i zaszczepione. Obecnie są u tej pani ze sklepu. Jedyne zdjęcie jakie posiadam, jest z 29 sierpnia. Jednego kocurka już ktoś chce wziąć. P. Maria nie ma zbyt dużo miejsca już na następne zwierzaczki i niestety, chciałaby jak najszybciej oddać kotki w dobre ręce. Są 2 kocury i kocica. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać ile mają, ale na zdjęciu widać, że są młode. P. Maria, chciała również złapać matkę młodych, żeby ją wysterylizować, ale niestety, nie dała się. Zdjęcie (o tego kocurka co nie jest w kółku, właśnie się zastanawia ktoś): [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img6181z.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8580/img6181z.th.jpg[/IMG][/URL] Kontakt do P. Marii: (22) 758 72 68. Sklep znajduję się na ul. Komorowskiej 11. Tuż przed targiem, na wprost bloków, gdzie był porcelit :)
 7. Właśnie wróciłam z Milanówka... Nie widziałam Go niestety :(
 8. Dzisiaj moje zdrowie pozwoliło mi na chwilę spaceru. Słońce wyszło, trzeba korzystać :D Noworocznie wstawiam fotki z dzisiaj :) : [img]http://img20.imageshack.us/img20/1412/dsc00860cs.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/4956/dsc00868w.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/5151/dsc00877h.jpg[/img] [img]http://img13.imageshack.us/img13/7646/dsc00876vz.jpg[/img] [img]http://img710.imageshack.us/img710/6416/dsc00879d.jpg[/img] Z fotografią u mnie lepiej :] Co widać. Aparatu nie zmieniałam, ale profesjonalniej podchodzę do robienia zdjęć. Najgorzej robi się zdjęcia Toli. Montana to urodzona modelka :lol: Jedno z moich ulubionych zdjęć jest tu: [url]http://karolajna94.deviantart.com/art/Jump-151559620[/url]
 9. Elmiro, niestety, nie byłam jeszcze w schronisku. Ostatnio nie najlepiej u mnie ze zdrowiem, szczególnie w taką pogodę. Kiedy zrobi się cieplej to zajrzę do biedaków z Milanówka.
 10. Nie byłam w Sobotę niestety w Milanówku- ze względu na pogodę... :( Jak w tą sobotę będzie ładnie, oczywiście rozejrzę się.
 11. Jutro rozejrzę się w schronisku w Milanówku jak będę. :)
 12. Okey, rozejrzę się w sobotę :) Odpowiem kiedy wyląduję w domu. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...