Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

Ja niestety nei wiem kto go tam umiescil, ale jak przeczytalam, co napisalas, to mnie zmrozilo:-(:-(...
NAwet nie chce myslec co tam moze sie dziac u Milka...
Ale dobrz..ja cicho siedze i chce byc cierpliwa(choc nie obiecuje, ze mi sie uda)...bo wiem, ze znalazlam odpowiednich ludzi do pomocy:lol::lol::lol::lol:
Skoro przytulisko "reklamuje" sie na stronie fundacji SFORA, to znaczy ze chyba jest to "legalne"schronisko i nie moze byc probemu z wejsciem do srodka...
MAm przynajmniej taka nadzieje..a znajac Ciebie Aguś i Krisa(znam z innych watkow)..wieze, ze nie ma dla Was drzwi, nie do otwarcia...
A dlaczego Tosia sie przejmuje??Nie..nie przejmuje sie Nią..bardziej sobą..ze bylam taka naiwna, zeby nie powiedziec glupia...a za ta oblude to bym ja a jeszcze bardziej Jej mamusie podgryzla...dzis widzialam jej mame na NK...juz po oczach widac kto to taki...:cool3::cool3::cool3::cool3:(sory...ale nie moglam sie powstrzymac:mad::mad:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przeczytalam wszystko, choc chwile mi zajelo.
Chyba jednak trzeba dzialac szybciej...

Popatrzcie na jednego z podopiecznych z Wolki. Watek sie jakos platal wokol braku informacji i apeli o zbiorke funduszy. I troche mijania sie z prawda - tu Wolka nie jest podana z nazwy, ale tez wystepuje jako "schronisko", a nie przytulisko dobrej kobiety L.D.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/maly-zwykly-kundelek-bez-szans-przezyl-koszmar-teraz-ma-nowy-dom-126731/[/url]


Przypadkowo sie zdarzylo, ze wyadoptowalysmy psa do domu niedaleko przytuliska. Mozemy poprosic ew. o jakas probe wejscia i sprawdzenia czy jest tam podobny pies jak Milek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']

Przypadkowo sie zdarzylo, ze wyadoptowalysmy psa do domu niedaleko przytuliska. Mozemy poprosic ew. o jakas probe wejscia i sprawdzenia czy jest tam podobny pies jak Milek.[/quote]
Tak..wiemy przecież wszystkie chyba, że Teresinek był z tego samego przytuliska- bo jest jeszcze na fotkach jako zdrowy pies z 4 łapkami....ale fakt- na jego watku nikt nie chcial podac z jakiego schroniska pochodzi...potem jeszcze bylo troche zamieszania finansowego..sledzilam ten watek w zasadzie do końca...niby sie wyjasnilo..ale i tak nie jest to do konca tak, jak powinno byc...
FAjnie byloby gdyby sie Wam udalo wejsc do przytuliska, choc osobiscie w to watpie- a nawet jesli sie uda to co powiecie?/Ze chcecie tylko zobaczyc MIlka??Bo przypuszczam ze zdjec nie pozwli Wam zrobic...
Mozecie probowac- jak najbardziej, chociaz myslę, że Kris bedzie bardziej skuteczny...hhmmm..a zreszta szczerze mowiac nie wiem juz...trzeba probowac wszystkiego..Agatko- wypowiez sie prosze- bo jesli masz jakis konkretny plan "wejscia" to nie wiem czy wskazane jest wczesniejszy nalot..ale moze tak....???:razz:
Ja tylko chcce jednego...ZABRAC STAMTAD MILKA...tylko trzeba mu poszukac tymczasu zeby moc go zabrac..a zeby moc szukac tymczasu, trzeba miec deklaracje..a zeby miec deklaracje..trzeba.....miec zdjęcia psa i 100% pewności, że żyje...i jak sie ma w chwili obecnej...no i co??znow w punckie wyjscia..i z ktorej strony by nie ruszyc tej sprawy- to bedzie od d...y strony...:mad::mad::mad::mad:
No i co dalej...????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Z Tosią najłatwiej kontaktować się przez wiadomości na Naszej Klasie.
Wczoraj napisałem i dzisiaj rano już czekała na mnie wiadomość :
[QUOTE]na dogo nie zagladam ani pod swoim nickiem ani pod innymi - jak jestes tak dobrym detektywem to proponuje sprawdzic po IP komputera jeśli masz za duzo czasu... :P
Natomiast specialnie dla z Twojego powodu zablokowałam profil... Czujesz sie zaszczycony? :P
Nie chcę podobnych komentarzy czy przekazywania moich danych innym ludziom po prostu.... Ogólnie jakos koszmarnie mnie to nie drazni, ale skoro kilkoma ustawieniami mozna sie pozbyć kłopotu to czemu nie :P

pozdr Ania
[/QUOTE]
Na lans jest czas a na psy brak...

Link to comment
Share on other sites

Przebrnąłem przez wątek Teresinka i znalazłem rachunek za amputację pogryzinej łapy na którym zamazano nazwisko właściciela psa. Widoczne jest jednak imię.... LILIANA

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YBwX4pCiAOA/SaRVTINU8YI/AAAAAAAAANg/tN3kDrX4pTU/s640/fra1.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YBwX4pCiAOA/SaRVJC2FjVI/AAAAAAAAANY/IYc5A3mpluo/s720/rozliczenie%20finansowe.JPG[/IMG]

Więc to taką cudowną oiekę mają psy w Wólce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Przebrnąłem przez wątek Teresinka i znalazłem rachunek za amputację pogryzinej łapy na którym zamazano nazwisko właściciela psa. Widoczne jest jednak imię.... LILIANA

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YBwX4pCiAOA/SaRVTINU8YI/AAAAAAAAANg/tN3kDrX4pTU/s640/fra1.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YBwX4pCiAOA/SaRVJC2FjVI/AAAAAAAAANY/IYc5A3mpluo/s720/rozliczenie%20finansowe.JPG[/IMG]

Więc to taką cudowną oiekę mają psy w Wólce...[/quote]
Oczywiscie ze to piesek z tego przytuliska-jest na fotksach z Pania Lilianna jeszcze z 4 lapkami...:-( Chociaz to moze dla niego szczescie w nieszczesciu...inaczej NIGDY BY STAMTĄD NIE WYSZEDL...A TERAZ MA KOCHAJACY DOM...OBY Z MILKIEM TAK SIĘ NIE MUSIALO STAC ZEBY MOGL STAMTAD SIĘ WYDOSTAĆ...
A jesli chodzi o Tosie..to dziwne..skoro nie wchodzi na dogo pod zadnym nickiem, to skad wie, ze udostepniasz komus jej dane????:crazyeye:
Dziwne tez d;aczego nie wchodzi- skoro pozakladala tyle watkow na dogo...komu po co w takim razie i dlaczego????
No i dlaczego sciemnia, ze nie ma mozliwosci wchodzic na neta..ze ma problemy??Skoro wchodzi codziennie- zawiesza konto, oppowiada na wiadomosci- znaczy ze stale jest z "netem" w kpontakcie..:razz:
A to ze zawiesila konto..MALA STRATA- KROTKI ZAL...wole p[atrzyc na osoby prawdomowne i uczciwe....bo OCZY TO NIE WSZYSTKO...jak mowi przyslowie- NIE WSZYSTKO ZLOTO CO SIE SWIECI...:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Pies, o którym pisałam miał na imię KADO - "zawiesił" się na ogrodzeniu u p. Gontarek w Łomiankach, wisiał cały dzień, bo nikogo nie było. Cała łapa została amputowana, nie można było jej odratować. To był duzy, wilkowaty pies. Był u nas w hotelu, Doddy mogłaby powiedzieć o nim więcej, bo się nim opiekowała. Jego pobyt w hotelu opłacała prywatna osoba - Beata, która póżniej go zaadoptowała. Beata również mieszka w Łomiankach. To było w 2006 lub w 2007 roku.

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle że tosia wchodzi na dogo i jak czyta co sie na nia pisze to jej sie robi goraco. Toska jak to czytasz to zrób tylko jedno wyciagnij Miłka lub załatw wejscie do tej baby o nic cie więcej nie bedziemy prosic a później mozesz sobie zniknac i nigdy juz nie pomagac żadnemu psiakowi

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Kris rozmawial z prezesem Sfory, powolal sie na Polskie Radio, rozmowa byla dluga ale - o dziwo - pan zgodzil sie na wejscie do tego schroniska, czekamy teraz az pani z TV uzyska zgode na przyjazd z kamera (wczesniej podobno jej ekipa byla tam z kamera)
Prezes Sfory przyznal sie, ze byl tam jakies 3 lata temu wiec faktycznie nie wie jaka jest sytuacja

Gonia a Ty gdzie jestes?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Co się stało? dlaczego tak wszyscy się uwzięli na Tosię i jej mamę?

W każdym schronisku zdaża się, że pies zostanie pogryziony, czy coś innego się stanie. Tym razem tak było z Teresinkiem. Tego się nie da uniknąć w dużym zgromadzeniu psów.

Wybaczcie, ale wygląda jakbyście były na sabacie i sądziły kogoś, kto przynajmniej coś robi aby pomóc psom, a która z Was ma u siebie w domu kilkanaście/kilkadziesiąt bezdomnych psów pod opieką? Może jednego na DT.

Łatwo się sądzi innych, tylko do fizycznej opieki nad bezdomnymi psami brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Co? Oszukuje? Kręci? Zostawia psy u ludzi i zapomina o nich na kilka miesięcy? Obiecuje i nie dotrzymuje słowa?
Inni też mają psy u siebie ale nie chwalą się i nie wyciągają kasy od ludzi i fundacji.[/quote]

+ jesli sie zaklada watek to trzeba byc konsekwentnym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Dzisiaj Kris rozmawial z prezesem Sfory, powolal sie na Polskie Radio, rozmowa byla dluga ale - o dziwo - pan zgodzil sie na wejscie do tego schroniska, czekamy teraz az pani z TV uzyska zgode na przyjazd z kamera (wczesniej podobno jej ekipa byla tam z kamera)
Prezes Sfory przyznal sie, ze byl tam jakies 3 lata temu wiec faktycznie nie wie jaka jest sytuacja

Gonia a Ty gdzie jestes?:roll:[/quote]
Jestem Aguś, jestem- ale dopiero od godzinki w domu- od razu wskoczylam na dogo, ale ku mojemu zdziwiniu w ogole mi nie pokazywalo, ze ktoś pisal na wątku MIlka- dopiero weszlam tak dla spr z zakladek w swoim kompie(bo MIluś jest prawie pierwszy w zakladkach:lol:
No i co widzę???No...widze duuuzo ale niemogę ąż w to uwierzyc...:multi::multi:To byloby cudowne, gdyby sie udalo..jak sie dowiemy co u Milka- szukamy mu tymczasu od razu i zaczynamy zbierac kaske...ależ byloby cudownie..jednak ten moj prysznic jest dobrym "doradca":eviltong:To tam "ujrzalam" Ciebie, jako odpowiednią osobe na odpowiednim miesjcu..i kurde..akcja rozwija sie w tempie "kosmicznym":lol::lol::lol:
Oby tak dalej...oby...Aguś ja jeszcze powstrzymuję swoją radość...TY wiesz dlaczego....wszyscy wiedzą:cool3:
A jesli chodzi o oskarzenia Gosipk , że robimy nagonkę na Tosie-pozostawie to bez komentarza..pewnie dziewczyna nie przeczytala nawet watku...jeszcze niedawno zachowalabym sie identycznie jak Ona...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Jestem Aguś, jestem- ale dopiero od godzinki w domu- od razu wskoczylam na dogo, ale ku mojemu zdziwiniu w ogole mi nie pokazywalo, ze ktoś pisal na wątku MIlka- dopiero weszlam tak dla spr z zakladek w swoim kompie(bo MIluś jest prawie pierwszy w zakladkach:lol:
No i co widzę???No...widze duuuzo ale niemogę ąż w to uwierzyc...:multi::multi:To byloby cudowne, gdyby sie udalo..jak sie dowiemy co u Milka- szukamy mu tymczasu od razu i zaczynamy zbierac kaske...ależ byloby cudownie..jednak ten moj prysznic jest dobrym "doradca":eviltong:To tam "ujrzalam" Ciebie, jako odpowiednią osobe na odpowiednim miesjcu..i kurde..akcja rozwija sie w tempie "kosmicznym":lol::lol::lol:
Oby tak dalej...oby...Aguś ja jeszcze powstrzymuję swoją radość...TY wiesz dlaczego....wszyscy wiedzą:cool3:
A jesli chodzi o oskarzenia Gosipk , że robimy nagonkę na Tosie-pozostawie to bez komentarza..pewnie dziewczyna nie przeczytala nawet watku...jeszcze niedawno zachowalabym sie identycznie jak Ona...:shake:[/quote]

No wreszcie jestes, bo juz sie martwilam:oops:
Wiem wiem, ja tez jeszcze sie nie ciesze na razie zeby nie zapeszac, ale 1 maly kroczek zrobiony, co prawda malenki, taki tyci ale zawsze to cos:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']No wreszcie jestes, bo juz sie martwilam:oops:
Wiem wiem, ja tez jeszcze sie nie ciesze na razie zeby nie zapeszac, ale 1 maly kroczek zrobiony, co prawda malenki, taki tyci ale zawsze to cos:)[/quote]
Dla mnie każdy kroczek w strone Milusia- jest WIELKI...dlatego już Aguś wielkie dzięki...czekamy na dalszy rozwój wydarzeń....zaciskając pięści i serducho:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

To, że ma kłopoty, nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Wystarczyłoby napisać na wątku "sorry kochani, mam ogromne kłopoty rodzinne i nie będę bywać na dogo" i oddać sprawę Miłka komuś innemu. Tak robi normalny, odpowiedzialny człowiek. A nieodpowiedzialny zachowuje się tak jak Tosia2, jak dzieciak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...