Jump to content
Dogomania

szybszy_od_dylizansu

Members
 • Content Count

  1,409
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szybszy_od_dylizansu

 1. [quote name='malagos']ano własnie, jakoś ucichł watek....[/QUOTE] W ubiegłym tygodniu byłem przesłuchiwany przez policję na temat znęcania się nad zwierzętami przez osobę prowadzącą ten obóz koncentracyjny.
 2. Po śmierci właściciela poszukiwany nowy dom dla pary husky. Suczka wysterylizowana. Psy są ze sobą bardzo zżyte. Nie są agresywne. Możliwy dowóz na terenie całego kraju. Kontakt do mnie 501 13 86 85 Proszę o umieszczenie informacji na innych forach [img]http://img96.imageshack.us/img96/6641/83520426.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/7871/43638965.jpg[/img]
 3. Po śmierci właściciela poszukiwany nowy dom dla pary husky. Suczka wysterylizowana. Psy są ze sobą bardzo zżyte. Nie są agresywne. Możliwy dowóz na terenie całego kraju. Kontakt do mnie 501 13 86 85 Proszę o umieszczenie informacji na innych forach [img]http://img96.imageshack.us/img96/6641/83520426.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/7871/43638965.jpg[/img]
 4. Najgorsze jest to, że obrońcy "PseudoAzylu" starają się zaszkodzić dziewczynom które zrobiły tak dużo dla psów...
 5. [quote name='kkasiiiar']To znaczy?[/QUOTE] To znaczy, że dziewczyny robią wszystko aby poprawić psom warunki. Nie mam do ich intencji zastrzeżeń i mam nadzieję, że sprawę doprowadzą do końca. Powodzenia.
 6. Proszę o nie łączenie wątków. Moje pytanie o przyszłość tego miejsca okazuje się czepialstwem i przeszkadzaniem. Nie mam zamiaru udzielać się już w tym temacie. Życzę powodzenia w akcji.
 7. [quote name='Lorien:)']A jakie stowarzyszenia "działały" już w związku z tym azylem i chorą kobietą? [/QUOTE] O sprawie wiedzieli Straż dla Zwierząt, fundacja emir, burmistrz, starosta, powiatowy weterynarz, policja toz, tvn, i inne oraganizacje do których pisałem i dzwoniłem 4 lata temu. Nikogo to nie interesowało. To chyba magia nazwiska związanego z polityką. Spraw ciągnie się od dawna. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg80/scaled.php?server=80&filename=9e87eb8389b73cbf.jpg&res=medium[/IMG]
 8. Co na to powiedzą obrońcy nielegalnego schroniska: tosia, berek, mrzewińska itp... Gdzie jesteście? Dalej twierdzicie, że to cudowne miejsce??? Gdzie wasze sumienia, jak mogliście patrzeć na warunki w jakich wegetowały i umierały psy? Wstydzę się za was...
 9. Połączyć wątki i udostępnić zarządzanie tematem kilku osobom aby zamieszczać na bierząco informacje.
 10. Mogę przekazać zarządzanie tym wątkiem ale czy to jest możliwe? Za godzinę znikam z netu na 2 dni.
 11. Nie będzie problemu. Pytanie do moderatorów - czy można udostępnikć dostęp innym osobom do zarządzania moim wątkiem?
 12. Połączyć wątki. Niech ludzie widzą, że sytuacja jaka tam jest nie stała się z dnia na dzień. Niech zobaczą jak instytucje i fundacje które mają za zadanie pomagać zwierzętom nie reagują dopóki nie zainteresują się media i szeroka opinia publiczna. Poszukajcie Tosie i jej mamę które twierdziły jakie to wspaniałe miejsce jest w tej Wólce. Pamiętacie co pisała? To wszystko nie może zniknąć. Te zwierzęta, żyły w klatkach bez bud bez możliwości adopcji od wielu lat.
 13. Nie przekazywać Dziewiałtowskiej pieniędzy. Macie zdjęcia to skierujcie sprawę do prokuratury o znęcaniu się nad zwierzętami. Ona nie odda psów, będzie szukała sposobów aby przeciągać negocjacje a jak już nazbiera karmę i postawicie nowe budy wypędzi was. Porozmawiajcie z sąsiadami koniecznie!
 14. Właśnie , że nazwiska trzeba używać. Przez to nazwisko wszyscy bali się ruszyć dupy bo kuzyn siedział w sejmie.
 15. Najgorsze jest to , że od kilku lat informowałem o sytuacji kogo się dało. Nikt nie chciał pomóc w rozwiązaniu problemu. Przez chwilę zainteresowała się tematem Straż dla Zwierząt gdy była szansa, że TVN nakręci reportaż ale gdy zrezygnowali to i SdZ olała temat chociaż byłem w ich siedzibie kilka razy i dostarczyłem wszystkie posiadane dokumenty. Na początek proponuję zamknąć tę babę w wariatkowie i a wszystkich co jej bronili zamknąć w klatkach w których przebywały psy.
 16. Łatka została wysterylizowana. Rana goi się jak na psie. Szukamy dalej domu!!!
×
×
 • Create New...