Jump to content
Dogomania

epe

Members
 • Content Count

  5,540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

epe last won the day on April 18 2015

epe had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

About epe

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,256 profile views
 1. Foksia! Dziękuję w imieniu tego biedaka! Przeszedł swoje, a teraz taka zmiana go czekała - jak zwykle jesteś niezawodna!!! Wielkie dzięki.
 2. Owszem, pani tam pracująca jest miła i widać, że ma serce dla zwierząt. Ale to chyba jedyny plus. Budy beznadziejne. Schronisko położone w dołku, a więc cała woda z opadów lub roztopów spływa w dół. Psy siedzą zatem w błocie. Jak ktoś nie wierzy niech poczyta raport PIW. To schronisko to jeden wielki "ażurek" i przewiew. Czy mogę wiedzieć jaka to gmina? Przecież to chyba nie tajemnica?
 3. To schronisko to jeden wielki skandal! Jest podobne do tego w Miedarach!! Tam wcale nie ma wolontariatu. Nie wiem z jaką częstotliwością przyjeżdżają osoby z Chrzanowa - Stowarzyszenie "Inni". Biorą koty, bo kociarni tam nie ma, a mimo to Michalski wyłapuje koty(!!), czasem też biorą jakieś chore psy. A zdjęcia są widocznie zrobione, aby "ładnie" wyglądało. A jakim prawem te psy zmieniają miejsce pobytu? Orientujecie się może?
 4. Już Nowy Targ nie jest jedynym schroniskiem. Zaczynają gminy jednak działać. Powstało schronisko gminy Krynica ,mieszczące sie chyba w Muszynie, powstało za podobno 2 mln dobrze wyposażone w Bolesławiu, w Chełmku. Najgorsze warunki według mnie sa w schronisku w Racławicach!  Nazwa adekwatna do wyposażenia -"Psie Pole"!
 5.   Czytam wątek, a to stwierdzenie jest nie logiczne! Gdyby kobieta zajmowała się psami jak należy, to i prokurator nie miałby podstaw do aktu oskarżenia do sądu!    Co do stwierdzeń innych osób tu się wypowiadających na temat finansów pani A.  Owszem nikogo nie powinny obchodzić cudze finanse, jednak jest taka jedna instytucja, która obchodzą dochody nieudokumentowane obywateli. Nazywa się ona Urząd Skarbowy! ;-)   Mnie nasunęło się tylko jedno skojarzenie - skoro pani owa cierpi na brak finansów, to nie stać ją ewidentnie na utrzymanie takiej ilości zwierząt! 
 6. Nie znam się na przepisach związku kynologicznego, więc zapytam: czy zwiazek ocenia hodowcę na podstawie psów na wystawach, czy na podstawie warunków i stanu WSZYSTKICH psów w hodowli??
 7. Fota Maksia w "kaczej kupie" bezcenna! Jaka błogość na pyszczysku - padłam:evil_lol: A Maksio -karateka - sama nie wiem, która fota lepsza? Zatem obydwie do nominacji - ujęcie roku! ;)
 8. Naprawdę??? To szybko dość, oby nie sprawiał kłopotu. Czy w umowie jest punkt, że nie może zostać porzucony, lecz ma wrócić do hotelu?
 9. Ja też się cieszę, bo właśnie ta pani wpisywała się na FB, nawet fotę swojego psa, który miałby być kompanem Rino wstawiła - jej wpisy były fajne i brzmiały ciepło. Mam dobrą znajomą w Berlinie, może mogłaby PA zrobić? Ale nie obiecuję, bo to jednak odległość.
 10. Otóż to - ja podałam tej osobie, której znajoma wypatrzyła Rino na FB kontakt do hoteliku, bo do Zosi nie znam:oops: I pani chętna do adopcji chyba właśnie z hotelikiem się skontaktowała - nie rozumiem tylko dlaczego napisała, że teraz czeka na tel. od Zosi? Mam nadzieję, że p.Ewa z hoteliku już z Zosią się skontaktowała;)
 11. Link nie wchodzi - tak napisała na swojej tablicy osoba, która jest bardzo aktywna w pomocy psiakom,wiem, że mieszka na Śląsku, danych osobowych nie moge tu ujawnić, być może ją znacie w realu [COLOR=#37404E][FONT=Helvetica]Kochani u kogo jest ten psiak znajoma chce go adoptować i nie umie się z nikim skontaktować .A może ktoś z was ma konto na Dogo i może tam napisać ja nie mam więc tam nie wejdę[/FONT][/COLOR]
 12. Tak się wpisała potencjalna chętna: [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Kochani dzwonilam do pani Ewy i teraz czekam na telefon od pani Zosi [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] . Trzymajcie kciuki zeby sie udalo A to link do FB [/FONT][/COLOR]https://www.facebook.com/Pomagam.tyle.moge/posts/509153789214988?comment_id=509340009196366&offset=0&total_comments=13¬if_t=share_reply Link nie wchodzi - tak napisała na swojej tablicy osoba, która jest bardzo aktywna w pomocy psiakom,wiem, że mieszka na Śląsku, danych osobowych nie moge tu ujawnić, być może ją znacie w realu [COLOR=#37404E][FONT=Helvetica]Kochani u kogo jest ten psiak znajoma chce go adoptować i nie umie się z nikim skontaktować .A może ktoś z was ma konto na Dogo i może tam napisać ja nie mam więc tam nie wejdę [/FONT][/COLOR]
 13. A ja czytałam na FB, że jest osoba chętna do adopcji, już mają psa i Rino miałby kumpla.;) Może tym razem się uda? Może to TEN dom?
 14. Widać, że "draniołek" zainteresowany!;) U Was ONki muszą chodzić w kagańcach po mieście, czy to tak na wszelki wypadek?
×
×
 • Create New...