Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

Chcieli go powiesić............. To typowe na wsi, gdy pies zaczyna być zbędny.... ale ta wieś jest szczególna, bo mieszka tam osoba, której los zwierząt nie jest obojętny... Dlatego, często przychodzą do niej ludzie, z psiną na sznurze i mówią "bierze Pani? Bo ja mu cos zrobię..." Kiedy patrzy sie w oczy takiego zwierzęcia, nie da się powiedzieć NIE!
Tak powstało przytulisko w którym na dom czeka ten niezwykle poczciwy i wierny pies... Bardzo potrzebuje domu .. Jest przywiązany na łańcuchu, bo nie ma już dla niego innego miejsca, jednak tak bardzo garnie sie do ludzi, zawsze gdy ktos przychodzi wdzięczy sie jak tylko moze, po czym gdy kolejny ładniutki psiak wychodzi do swojego nowego domu, on wystawia łepek ponad płotem i patrzy, tak po prostu smutno patrzy....tylko gdy jeszcze ktoś się obejrzy natychmiast znów nadzieja w oczach, ogon merda na boki i.....człowiek odchodzi...znowu....
Nie ma on szczęscia... To dopiero 3-4 letni zwierzak, zdrowy, tak wdzięczny i pocieszny... Jest dosć duży-mniej więcej jak owczarek niemiecki, czy Lablador... Łagodny do wszystkiego co sie rusza, lubi dzieci... Może i chce dać z siebie co ma najlepszego...potrzebuje tylko szansy, bo nadziei mu nie brak....
Wiele w życiu widziałam, ale nie tak desperacką walke o najmniejszy ludzki dotyk......



[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1448/316313325mx5.jpg[/IMG]

Błagam o pomoc w znalezieniu dla niego domu..... :placz::placz::placz:
Jest nieprawdopodobnie oddany i przyjazny, on po prostu tak delikatnie żebrze dosłownie o dotknięcie palcem, a gdy już się doczeka tego po prostu zamiera w bezruchu i tak jakby...delektuje się tą chwilą, jakby chciał się nią na zapas nacieszyć... Ryczeć się po prostu chce patrząc na to jak wystawia łepek ponad płotem i tak tęsknie patrzy....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

On przebywa pod Warszawą w okolicach Tłuszcza... Ma jakieś imię, niestety zapomniałam jakie, wiec tu umownie moze być Miluś... Pasuje do niego... To wyjątkowy psiak... Z sercem w gardle odchodziłam od niego... :(

Co do nowych zdjęć, to jeśli tylko uda mi sie wygospodarować czas na wycieczkę tam to oczywiście zrobię, al niestety z tym czasem to jak u każdego kruchutko... W ogłoszeniach podawajcie mój nr.: 508 430 284.

Gdyby udało mu się znaleść dobry domek to ja chyba zacznę znowu wierzyć w ludzi..... :oops:

Dziękuję serdecznie za taki odzew!!!!! Jestescie wspaniałe!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...