Jump to content
Dogomania

Tigraa

Members
 • Content Count

  5888
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Tigraa

 • Rank
  Tigra

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  dogomaniaczka całym sercem
 • Location
  a diabli wiedzą ;-)
 • Interests
  psy, psiaki, psiska, pieseczki, psiury ;-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie. Stadko ma się dobrze. Benia to przewodniczka stada, Saba, Ada, Maksio, Gucio, Inka i Biga, wszystkie mają się dobrze, są zdrowe i szczęśliwe. Trzy przygarnięte koty Malaga z synem Felkiem oraz kotka Nomi dogadują się z psami i cała dziesiątka tworzy zgrane stadko. Pozdrawiamy serdecznie.
 2. Dorcia odeszła 8 sierpnia 2017r. Nie chodziła od pół roku (*) 20 września 2017r. pożegnaliśmy mojego kochanego 15-letniego Reksia (*) Benia jest teraz alfą w stadzie. Zarówno Benia jak i Saba, Ada, Biga, Inka, Gucio i Maksio mają się dobrze, są zdrowe, choć już wiekowe. Stado powiększyło się o dwa kocie tymczasowa do adopcji-Czarno białego 4 miesięcznego Felka i jego Ok. 2 letnią mamę Malagę, śliczną tricolorkę. Pozdrawiamy.
 3. Wszystkie psiaki żyją i mają się dobrze. Dorcia tylko bardzo choruje, ledwo chodzi, bierze starydy. A ja mam mega kłopoty, które mnie zjadły, dlatego prawie tu nie zaglądam.
 4. Wchodzę, ale rzadko. Poszukam w domu na starym komputerze zdjęć Azuni i dziaciiaczków. Mariola, Nestorek i Franio przypominają mi Azulę i Kasię... Dałaś dom kolejnemu nieszczęściu. Kocham Cię bardzo.
 5. Tak bardzo żal... a jednocześnie tak cudownie, że żył, był szczęśliwy, że ukradliście dla niego z objęć śmierci 19 miesięcy. Ewuś, tulę Cię mocno. Semiczku kochany psiaku, spoczywaj w pokoju (*)
 6. Ewunia, jestem. Przytulam Cię mocno do serca. Tulę serdecznie Semiczka. Bądźcie dzielni, życie tutaj to tylko mgnienie. Spotkamy się ponownie. Ufaj. Kocham Cię mocno. Ania
 7. Aniu chciałam Ci wysłać wiadomość , ale nie mogę włącz kochanie komunikator !!!

  1. Tigraa
  2. Alla Chrzanowska

   Alla Chrzanowska

   Masz pełną skrzynkę Nie mogę Ci wysłać rozliczenia z bazarku!

 8. Witam! Nie mozna do Ciebie wysłać pw. Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora.

 9. Hej! Nie mozna Ci wysłać pw. Pewnie masz zapchaną skrzynkę bo teraz na dogo jest limit 50 przechowywanych wiadomości. Też tak miałem :) Pozdrawiam

 10. wiktoria008 to handlara i oszustka. Interesuje się sznaucerami, pudlami, spanielami i mixami w typie. Pod żadnym pozorem nie wydawajcie jej psów.

  Posługuje/posługiwała się nickami sabinka, koszyczek_miłości i agnieszka.cz.. Nie wykluczone, że używa jeszcze innych.

  Link do wątku gdzie została zdemaskowana:

  http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!/page9

 11. koszyczek_miłości to handlara i oszustka. Interesuje się sznaucerami, pudlami, spanielami i mixami w typie. Pod żadnym pozorem nie wydawajcie jej psów.

  Posługuje/posługiwała się nickami sabinka, agnieszka.cz., a ostatnio wiktoria008. Nie wykluczone, że używa jeszcze innych.

  Link do wątku gdzie została zdemaskowana:

  http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!/page9

 12. Potwierdzam !!!. Interesuje się sznaucerami, pudlami, spanielami i mixami w typie. Pod żadnym pozorem nie wydawajcie jej psów.

  Posługuje/posługiwała się nickami agnieszka.cz., koszyczek_miłości, a ostatnio wiktoria008. Nie wykluczone, że używa jeszcze innych.

  Link do wątku gdzie została zdemaskowana:

  http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!/page9

 13. agnieszka.cz. to handlara i oszustka. Interesuje się sznaucerami, pudlami, spanielami i mixami w typie. Pod żadnym pozorem nie wydawajcie jej psów.

  Posługuje/posługiwała się nickami sabinka, koszyczek_miłości, a ostatnio wiktoria008. Nie wykluczone, że używa jeszcze innych.

  Link do wątku gdzie została zdemaskowana:

  http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!/page9

 14. Hakitko ptrzebujemy pomocy w wizycie przedadopcyjnej naszego tymczasowego szczeniorka. W Kostrzyniu Wielkopolskim.

 15. Mam pilną sprawę do Ciebie, bardzo proszę odezwij się do mnie na maila [email protected].

  Nie da się wysłać do Ciebie pw, a to bardzo pilne, chodzi o życie psa. Tylko Ty możesz pomóc.

×
×
 • Create New...