Jump to content
Dogomania

Tigraa

Members
 • Posts

  5888
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  dogomaniaczka całym sercem
 • Location
  a diabli wiedzą ;-)
 • Interests
  psy, psiaki, psiska, pieseczki, psiury ;-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tigraa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

28

Reputation

 1. Witajcie. Stadko ma się dobrze. Benia to przewodniczka stada, Saba, Ada, Maksio, Gucio, Inka i Biga, wszystkie mają się dobrze, są zdrowe i szczęśliwe. Trzy przygarnięte koty Malaga z synem Felkiem oraz kotka Nomi dogadują się z psami i cała dziesiątka tworzy zgrane stadko. Pozdrawiamy serdecznie.
 2. Dorcia odeszła 8 sierpnia 2017r. Nie chodziła od pół roku (*) 20 września 2017r. pożegnaliśmy mojego kochanego 15-letniego Reksia (*) Benia jest teraz alfą w stadzie. Zarówno Benia jak i Saba, Ada, Biga, Inka, Gucio i Maksio mają się dobrze, są zdrowe, choć już wiekowe. Stado powiększyło się o dwa kocie tymczasowa do adopcji-Czarno białego 4 miesięcznego Felka i jego Ok. 2 letnią mamę Malagę, śliczną tricolorkę. Pozdrawiamy.
 3. Wszystkie psiaki żyją i mają się dobrze. Dorcia tylko bardzo choruje, ledwo chodzi, bierze starydy. A ja mam mega kłopoty, które mnie zjadły, dlatego prawie tu nie zaglądam.
 4. Wchodzę, ale rzadko. Poszukam w domu na starym komputerze zdjęć Azuni i dziaciiaczków. Mariola, Nestorek i Franio przypominają mi Azulę i Kasię... Dałaś dom kolejnemu nieszczęściu. Kocham Cię bardzo.
 5. Tak bardzo żal... a jednocześnie tak cudownie, że żył, był szczęśliwy, że ukradliście dla niego z objęć śmierci 19 miesięcy. Ewuś, tulę Cię mocno. Semiczku kochany psiaku, spoczywaj w pokoju (*)
 6. Ewunia, jestem. Przytulam Cię mocno do serca. Tulę serdecznie Semiczka. Bądźcie dzielni, życie tutaj to tylko mgnienie. Spotkamy się ponownie. Ufaj. Kocham Cię mocno. Ania
 7. Ewuś, życzę Wam i Semikowi, żeby był z Wami jeszcze dłuuuuugie lata. Buziaki dla Was.
 8. Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc. Wszystkie psiaki oprócz Dorci sa zdrowe i cieszą się życiem. Dorka ma poważne problemy z chodzeniem, podaliśmy jej drugą dawkę komórek macierzystych (druga i kolejne są gratis, w miarę potrzeb), chodzi słabo, ale jednak chodzi. Dostaje oprócz tego Encorton 1/2 tabletki co 2 dni.
 9. Irysek umarł 11 grudnia. Serduszko i układ krążenia. Ania i Artur walczyli o niego do ostatniej chwili. Dziękuję Wam Kochani za wspaniały dom dla Iryska.
 10. Pięknie dziękujemy. U psiaków wszystko ok. Są zdrowe, oprócz Dorki, która od wiosny choruje bardzo poważnie na stawy. Badania wykazały duże zwyrodnienia w kręgosłupie i ogonie, wszystkie kręgi są zlane, ma pękniętą główkę kości udowej, dysplazję. Dorcia ze względu na ból mało się poruszała, dlatego zaczęły się zaniki mięśniowe. Kiepsko to wyglądało. Przez kilka miesięcy dostawała encorton, ale miesiąc temu zdecydowaliśmy się na podanie komórek macierzystych. Kuracja droga, bo koszt półtora tysiąca, ale zależało nam na tym, aby psinie poprawić komfort życia i być może podarować go jeszcze trochę, bo lekarze już sugerowali rozważyć eutanazję. Obecnie Dorcia chodzi dużo lepiej. Poweselała, wstaje sama, a już był z tym problem, trzeba było ją podnosić. Tylne łapki funkcjonują dużo lepiej i ogólnie jesteśmy dobrej myśli. Obserwujemy co dalej. W razie potrzeby będziemy podawać kolejną dawkę - płaci się tylko za pierwszą, pozostałe są gratis, w zależności od potrzeb. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie ciocie i wujków.
 11. Kochany Sermiku i kochana Ewuniu, dużo zdrówka. I jeszcze wieeeelu lat razem Wam życzę. Cieszę się razem z Wami. Głaski dla całej kochanej gromadki.
 12. Bardzo dziękujemy Małgosiu, my też Was ciepluteńko pozdrawiamy.
 13. Z całego serduszka dziękujemy. Mamy ostatnio trochę poważnych kłopotów, dlatego rzadko zaglądam na dogo.
 14. Tak, pani mówiła o tym, ze koniecznie trzeba maluszka wysterylizować. Luka czuje się w nowym domku dobrze, rozrabia, uczy się chodzić na smyczy.
 15. Małą Lukę zawieźliśmy wczoraj do domku w Wesołej. Szczęścia maluszku.
×
×
 • Create New...