Jump to content
Dogomania

Tomi z chorobą Cushinga prosi o pomoc


cancer43

Recommended Posts

Dobry wieczór,

 

zaglądam do Tomisia, i chyba mi się odechciewa tu zaglądać...................

 

Zapłaciłam dzisiaj za październik, listopad i grudzień.

 

A jeśli zrobicie kolejny bazarek na FB czy tu, to poproszę o link na pw, chętnie zajrzę.

Link to comment
Share on other sites

Co słychać u Tomisia,jak się czuje?

Anulko, to już kolejny wątek... kiedy wszystkie siły są marnowane na złośliwości, zamiast na pomoc dla tych biednych psów! WYĆ MI SIĘ CHCE!!!!!

 

Nie rózumiem co się dzieje na tej dogomanii, weśzlam na watek Tómisia zeby póczytać o psiaku ale o piesku ani słowa a tylko kłótnie wyczytalam z póstów. Bardzó to przykre.

... i tak wiele cioteczek!  próbują pomagać w różny sposób... i takimi pyskówkami się po prosu zniechęcają!smutny.gif

 

Dobry wieczór,

 

zaglądam do Tomisia, i chyba mi się odechciewa tu zaglądać...................

 

Zapłaciłam dzisiaj za październik, listopad i grudzień.

 

A jeśli zrobicie kolejny bazarek na FB czy tu, to poproszę o link na pw, chętnie zajrzę.

.... i co mam jeszcze powiedzieć! beczy.gif

Link to comment
Share on other sites

Głównie chodzi mi o informacje o stanie zdrowia Tomisia.Jeżeli został założony wątek z myślą o pomocy Tomisiowi to powinny być umieszczane informacje o jego stanie zdrowia no i mile widziane fotki.Tomiś choruje na poważną chorobę,być może już nie żyje ale tego nikt z odwiedzających wątek nie wie.Wszyscy opiekujący się Tomisiem wsiąkli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak się niszczy wątki, to tak się kończy...Jest wątek, jest pomoc, jest ok, a potem...upss 0shoot.gif

 

I zobacz jak się czają czajuchy. Ile obowiązków musi zaniedbać,żeby śledzić to, na co dostała zatwardzenia.  Od razu polubiła post, a to przecież  podjudzana wataha doprowadziła do braku wiadomości.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Głównie chodzi mi o informacje o stanie zdrowia Tomisia.Jeżeli został założony wątek z myślą o pomocy Tomisiowi to powinny być umieszczane informacje o jego stanie zdrowia no i mile widziane fotki.Tomiś choruje na poważną chorobę,być może już nie żyje ale tego nikt z odwiedzających wątek nie wie.Wszyscy opiekujący się Tomisiem wsiąkli.

 

W poście 671 podałam informację, że NIE POTRZEBUJEMY żadnej pomocy finansowej od nikogo. Od Ciebie Anula też jej nie chcemy. A wszystkie Wasze wpłaty (jeśli takie były), zostały wykorzystane na Tomisia do początku października. Wstawiłam to rozliczenie we wcześniejszym poście). A w związku z zadymiarskimi wpisami, obie z Danusią definitywnie odeszłyśmy z dogo (Danusia z przyczyn technicznych ja- mam dość hucpiarstwa jakichś "dogocioteczek").  NICZEGO się nie dowiecie więcej ani o Tomisiu ani o żadnych psach będących pod naszą wyłączną opieką :D.

 

To jest mój ostatni wpis na tym wątku :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

W poście 671 podałam informację, że NIE POTRZEBUJEMY żadnej pomocy finansowej od nikogo. Od Ciebie Anula też jej nie chcemy. A wszystkie Wasze wpłaty (jeśli takie były), zostały wykorzystane na Tomisia do początku października. Wstawiłam to rozliczenie we wcześniejszym poście). A w związku z zadymiarskimi wpisami, obie z Danusią definitywnie odeszłyśmy z dogo (Danusia z przyczyn technicznych ja- mam dość hucpiarstwa jakichś "dogocioteczek").  NICZEGO się nie dowiecie więcej ani o Tomisiu ani o żadnych psach będących pod naszą wyłączną opieką :D.

 

To jest mój ostatni wpis na tym wątku :D

Płakać się raczej chce,że takie sytuacje są na tym Forum :( Danusia wiele pomagała swoimi bazarkami tu na dogo i na Fb i to nie tylko psom pod jej opieką.A teraz znowu doczekaliśmy się od kolejnych osób deklaracji odejścia z dogo :( Może ktoś ma w tym cel aby zniszczyć to Forum i zamiast dogomanek,będzie tu hulał wiatr...Tylko co ze zwierzętami w potrzebie?Co z pomocą dla nich? Taki szczytny cel miało to forum i już się za tym tęskni,a za niedługo będzie tylko smutnym wspomnieniem.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

To bardzo smutne, że takie żałosne, nawiedzone, zadufane w sobie naprawiaczki rugują z tego forum bardzo wartościowe osoby rzeczywiście ratujące konkretne bezdomne zwierzęta.

W swym chorym, małym rozumku nie pojmują, że największą krzywdę wyrządzają zwierzętom. Tym, które mogłyby być uratowane ze schronów, rowów, lasów, ale nie będą, bo zabraknie ludzi i środków, które pomogłyby to zrealizować.

 

Ale ta psia krzywda wyjdzie wam bokiem wiedźmy ! Poczujecie ją na własnych grzbietach.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? mam w głębokim poważania wszelki animozje Kiedyś pomogłam Tomisiowi z serca .Miał teoretycznie trafić do mnie ,ale stało się inaczej. Chciałabym wiedzieć jak się miewa.

Nie sądzę, żebyś się nie dowiedziała, jeśli zapytasz na PW.

Podawanie jakichkolwiek informacji o psach uratowanych przez ewu było żerem dla sępów, które jak widać czatują. Wcale się więc nie dziwię, że opiekujące się Tomisiem nie mają ochoty wystawiać się na złośliwości.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? mam w głębokim poważania wszelki animozje Kiedyś pomogłam Tomisiowi z serca .Miał teoretycznie trafić do mnie ,ale stało się inaczej. Chciałabym wiedzieć jak się miewa.

Poker, szczerze, gdyby nie było podjazdówek (bo nie można tego inaczej określić) ze strony nadzwyczaj zainteresowanych przewrażliwionych to wątki wyglądałyby inaczej.

W sytuacji, gdy na wątku psiaka (Tomsia) pojawiają się BARDZO inaczej zainteresowane Jego bytem (jakoś nie widziałam żadnych deklaracji co do partycypowania w niebagatelnych kosztach leczenia Tomisia)  to powiem szczerze - należy je potraktowac na równi z ich PUSTYMI deklaracjami bo Tomiś od początku miał zapewniony byt i leczenie (także jestem jego deklarowiczką).

 

Podsumowując - każdy zainteresowany zyska informację na priwa, a każdy zainteresowany PUSTO zyska 0 (słownie: zero) informacji. 

To tyle w temacie. Jak komuś się nie podoba to  może napisać do moderatora wraz z solidnym uzasadnieniem decyzji (ale takim bardziej racjonalnym niż tylko "wydaje mnie się", "czuję", "mam wrażenie, że"

 

Pozdrawiam dogomaniacko (wbrew pozorom)   :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Z żalem zawiadamiamy wszystkich Przyjaciół, że Tomiś odszedł.....Nagle dostał udaru (co jest bardzo częstym powikłaniem przy Cushingu). Uprzedzając dyskusję dodam, że nie ma leków przeciwudarowych. Przerobiłam to opiekując się moim Wujkiem, który przeszedł kilkanaście udarów, a ostatni był śmiertelny...

Tomiś zaczął się nienaturalnie zachowywać, oczywiście natychmiast Pani Stanisława pojechała do lekarza prowadzącego. Stwierdzono udar, Tomiś dostał kroplówki, inne leki. Po powrocie do domu zaczęłyśmy poszukiwanie neurologa...niestety po kilku godzinach Tomiś usnął w ramionach Pani Stanisławy....

Piszę tę informację (mimo, że już na dogo się nie udzielam) gdyż uważam, że wszystkim się ona należy. Jest to mój raczej ostatni post na tym wątku, nie dam się nikomu sprowokować do kłótni. Tomiś- dzięki Darczyńcom i nam z Danusią miał darowanych kilka dobrych miesięcy życia, w spokoju, bez stresu. Pani Stanisława bardzo Go lubiła, strasznie przeżyła tę nagłą śmierć. O naszych emocjach nie będę tu pisała.

Tomiś już od dawna był utrzymywany tylko z pieniędzy naszych i naszych najbliższych Przyjaciół. Nie ma więc powodu tu na wątku dokonywać jakichkolwiek rozliczeń, bo jeśli został jakiś grosik (np. z naszego bazarku), to zostanie on przeznaczony na inne psy pozostające pod naszą (również wyłączną) opieką.

Żegnaj Tomisiu...moja Kama Cię przytuli za TM....

Link to comment
Share on other sites

To bardzo smutna wiadomość, ale prawdę powiedziawszy należało się jej spodziewać w każdej chwili :(

Stworzyłyście mu wspaniałe warunki. Dzięki Wam za to. Domyślam się co czujecie i ogromnie Wam współczuję. Przekażcie także Pani Stanisławie, że pochylamy się nad Waszym bólem :(

Żegnaj Tomisiu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...