Jump to content
Dogomania

Tomi z chorobą Cushinga prosi o pomoc


cancer43

Recommended Posts

Przepraszam Tomisiu że tutaj, ale kto mi podpowie jak sobie mam banerek Frania Bossskiego dać do podpisu? Najlepiej tak żeby mi nie zaginął jak banerek Tomisia?

Pewnie bieglejsza w obsłudze dogo nie jestem, ale spróbuję pomóc.

Skopiuj podlinkowany banerek Frania - możesz z mojego podpisu, podlinkowany jest :)

Wejdź do "Moje ustawienia" (po prawej na górze strony)  i tam do zakładki "Zmień sygnaturkę".

Na górze pola sygnaturki jest aktualny wygląd sygnaturki. Trzeba zejść niżej do pola edycji. Ustaw kursor myszki w miejscu, gdzie chcesz mieć banerek i tam wklej skopiowany nowy banerek.

Na koniec kliknij w prostokąt z napisem "Zapisz zmiany". I to by było na tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Elik Kochana bardzo dziękuję ALE.... wchodząc w banerek Frania u Ciebie i Panny Marple przekierowuje mnie na Mufkę :) u Ewu w ogóle banerek nie działa :(

 

A gdyby mi się udało znależć u kogoś w podpisie banerek Frania to mam kopiować obrazek czy adres obrazka??

Link to comment
Share on other sites

Elik Kochana bardzo dziękuję ALE.... wchodząc w banerek Frania u Ciebie i Panny Marple przekierowuje mnie na Mufkę :) u Ewu w ogóle banerek nie działa :(

 

A gdyby mi się udało znależć u kogoś w podpisie banerek Frania to mam kopiować obrazek czy adres obrazka??

Dzięki za spostrzeżenie :) Kopiowałam od kogoś ten banerek i byłam pewna, że jest właściwie podlinkowany. Tok to czasem bywa, gdy się nie sprawdzi :)

Podlinkowałam swój banerek prawidłowo i możesz go kopiować :)

 

Gdy banerek jest podlinkowany, to kopiuje się "obrazek" a link kopiuje się automatycznie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Elik :D Udało mi się. A w jaki sposób "podlinkowałaś banerek"? Bo mi z banerka Tomisiowego tylko jakieś cyferki zostały a zdjęcie wcięło.

 

Nie chcę Cię martwić, ale jednak się nie udało. Link z banerku Frania kieruje do wątku tego psiaczka obok, a powodem może być to, że oba banerki sa połączone.

Skasuj banerek Frania i skopiuj go jeszcze raz, ale wklej pozostawiając wolne miejsce pomiędzy banerkami - zrób kilka spacji i dopiero wklej nowy banerek Frania.
 

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam bez nerw, na spokojnie. Weszłam w Twój banerek, skopiowałam obrazek, moje ustawienia itd..... I znowu mam banerek ale mnie nie kieruje na jego wątek. Z Twojego banerku elik mogę wejśc w jego wątek.

 

 

Przepraszamy Tomisiu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...