Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Cześć dziewczyny:)

 

Semiś przeważnie dobrze, choć chwilami jest słabszy i kompletnie nie chce jeść. W tej chwili ma fazę na mięsne puszki "Real nature" kupowane w Maxi Zoo. Zaopatrzyłam się w ich zapas, bo w sobotę ruszamy na urlop. Na wyjeździe Semik odżyje bardzo, bo on kocha takie wypady, pilnowanie nowego terenu, zarządzanie całym stadem, które jedzie z nami. Będzie w sumie 6 psiaków i wszystkie bardzo się lubią, więc atrakcji będzie dużo:)

 

Teraz Semik odpoczywa od chemii 6 tygodni. Kolejna - już dziewiąta będzie 25 września. Dostał dodatkowy lek zwiększający krzepliwość krwi - Exacyl. Dzięki mniej krwawi z prącia. Teraz najważniejsze jest, żeby jadł, bo powoli, ale jednak chudnie:(  Dr Jagielski nadal potwierdza, że nie sprawia wrażenia psa, którego coś by bolało i niech tak zostanie jak najdłużej!

 

W międzyczasie Barsa miała wycinany guzek, który okazał się na szczęście łagodną zmianą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękujemy! Semik na wakacjach odmłodniał:) Ganiał z patykiem, kąpal w jeziorkach, bawił się z Barsiczką i co najważniejsze miał super apetyt! Robiłam zdjęcia jak szalona i żadnego nie mam serca skasować, choć wiele jest identycznych:) Wrzucę w najbliższym czasie kilka szczęśliwego pycholka mojego Szczęścia:) Semik mial do towarzystwa swoje ulubione stado. W sumie było 6 psów i 4 osoby dorosłe i psiakom to się bardzo podobało.

 

W piątek jedziemy na dziewiątą chemię. Od diagnozy Semika minęło 7 miesięcy i 9 dni!!! Każdy dzień celebrujemy, każdego dnia Semik wysłuchuje jak bardzo jest kochany, piękny, mądry, dobry i wspaniały:) Moim zdaniem on to doskonale rozumie i po prostu chce mu się żyć:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...