Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

Kamienie się może same ewakuują,oby!Po Twoim dzisiejszym opisie mozna przypuszczać,że ból choć troche odpuścił.Podawałabym regularnie NoSpa,po trzy razy 40 mg.Ludziom tez podaje sie wtedy (poza antybiotykiem) - rozkurczowe,ale te "ludzkie" dla psa są mogą byc niewłaściwe,nie wiem.To rozkurczowy - tzw.2xp...

Semiś - trzymaj się,wydal ten skład kamieni I będzie ok!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za rady i ciepłe myśli:)

 

Zapytam wetów o Rowatinex, a nuż pomogą Semisiowi?

 

Zaraz poczytam o Buscopanie i kupię wracając z pracy. W tej chwili Semiś dostaje No spę max 3 razy dziennie i jak widać to mu pomaga. Rano nie zjadł śniadania, ale na spacerze przyjął z ręki ok. 200 gram karmy puszkowej. Tym razem zasmakowała mu karma Lukullus. Jadl ją wczoraj, więc zabrałam ją ze sobą w słoiczku na spacer. Nie chcę, żeby przyjmowal antybiotyk i leki na pusty żołądek, dlatego zrobię wszystko, żeby jadł cokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Semik ma serduszko w doskonałym stanie! Wetka powiedziała, że jak na jego wiek i stan zdrowia, to serce jak dzwon:) Gdyby było to konieczne, zabieg może się odbyć:)

 

Zamiast No spy będziemy podawali Biscopan. W sprawie Rowatinexu weci mają jeszcze porozmawiać ze sobą. Na razie nie wiadomo jaki to rodzaj kamieni i czy lek w czymś pomoże.

 

Bardzo Wam kochane dziękuję za wsparcie psychiczne i za ciepłe myśli. Ja wierzę, że dobra energia pomaga w każdym przypadku i skoro jej się tyle zebrało wokół Semika, to on nie ma innego wyjścia, tylko zdrowieć i żyć długo:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ewuś, jesteś dla Semika prawdziwym Aniołem.  Tak sobie myślę, że też bym chciała takiego Aniołka, który tak wspaniale pomaga przejść przez trudne chwile w życiu.

Spokojnej nocki Wam życzę i rano miłego spacerku.

Semiku, nie denerwuj pańci i zjedz ładnie śniadanko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, choć było to dawno, ale opakowanie zostawiłam, taka byłam zachwycona tym lekiem.

Nazywa się to Rowatinex - kapsułki elastyczne.

Oby się udało Semisiowi pomóc i uniknąć operacji.

Buziole w słodki nochal :)

Ewa, dziekuję ten lek własnie biorę :)

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, jesteś dla Semika prawdziwym Aniołem.  Tak sobie myślę, że też bym chciała takiego Aniołka, który tak wspaniale pomaga przejść przez trudne chwile w życiu.

Spokojnej nocki Wam życzę i rano miłego spacerku.

Semiku, nie denerwuj pańci i zjedz ładnie śniadanko.

To samo mówiłam Ewie kilka dni temu.
Semiku,serce masz jak dzwon!!!
Dobrego dnia dla Wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Gdybyście poznały Semika i widziały jak On opiekuje się mną w czasie choroby, czy słabszych dni, wiedziałybyście, że ja tylko oddaję mu to, co sama dostałam:) Zresztą każda z Was robiłaby wszystko dla swoich przyjaciół :)

 

Dzisiaj Semiś na spacerze truchtal sobie lekko. Nie jest jeszcze super radosny, ale widać znaczącą poprawę w samopoczuciu. Jedzenie w domu nadal nie smakuje. Jedynie na spacerze udaje sie przemycić co nieco do pyszczka.

 

Tak spacerował dzisiaj rano:) (Filmik)

 

https://youtu.be/M39u4kC-6fM

 

 

Semiś mój najpiękniejszy!

11961741212337557044.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 grudnia Semik ma ciężki dzień.

Mamy USG u dr Marcińskiego i RTG klatki piersiowej i cewki moczowej. Klatka piersiowa będzie prześwietlana pod kątem przerzutów (których NIE BĘDZIE!!!), a cewka - wiadomo - trzeba zobaczyc gdzie i jakie są kamienie.

 

"1 grudnia Semik ma ciężki dzień.

Mamy USG u dr Marcińskiego i RTG klatki piersiowej i cewki moczowej. Klatka piersiowa będzie prześwietlana pod kątem przerzutów (których NIE BĘDZIE!!!), a cewka - wiadomo - trzeba zobaczyc gdzie i jakie są kamienie."

 

Ewciu, w środę będziemy baaardzo przy Was - przy Semisiu i Tobie - i nasze dobre myśli dadzą Seminiowi duuużo siły!!!!

A póki co spacerujcie, odpoczywajcie i nabierajcie sił!!!

A, no i rzecz jasna - ŻADNYCH PRZERZUTÓW NIE BĘDZIE - Boże daj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kochana!

 

Semik zjadł dzisiaj całą ugotowaną pierś z indyka:) To pierwsze od ponad 3 miesięcy jedzonko gotowane, które chciał wziąć do pyszczka. Nic innego mu nie pasowało. Jutro spróbuję przemycić troszkę warzyw z indykiem:) O ile oczywiście moje szczęście będzie miało chęć na gotowane, bo różnie z tym bywa:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

"1 grudnia Semik ma ciężki dzień.

Mamy USG u dr Marcińskiego i RTG klatki piersiowej i cewki moczowej. Klatka piersiowa będzie prześwietlana pod kątem przerzutów (których NIE BĘDZIE!!!), a cewka - wiadomo - trzeba zobaczyc gdzie i jakie są kamienie."

 

Ewciu, w środę będziemy baaardzo przy Was - przy Semisiu i Tobie - i nasze dobre myśli dadzą Seminiowi duuużo siły!!!!

A póki co spacerujcie, odpoczywajcie i nabierajcie sił!!!

A, no i rzecz jasna - ŻADNYCH PRZERZUTÓW NIE BĘDZIE - Boże daj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nie będzie !!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...