Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

Nie jestem wetem ,ale nasz pies,który brał doustnie Endoxan z powodu podejrzenia chłoniaka właśnie jako objaw uboczny stosowania tego leku miał krwawienie z pęcherza moczowego.Nie było przerzutów.
Może i u Semiczka jest tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję wszystkie dobre Duszyczki za wsparcie!

 

 

 

Poker, to bardzo cenna uwaga. Postaram się popytać swpoich wetów. Może dr Jagielski zbyt pochopnie to powiedział. Oby tak było! Po Semiku nie widać złego samopoczucia. maszerowal dzisiaj dziarsko, kąpał się w kanałku i opierniczał idąca z tyłu Barsiczkę, że za wolno idzie.

 

 

 

 

 

Nie jestem wetem ,ale nasz pies,który brał doustnie Endoxan z powodu podejrzenia chłoniaka właśnie jako objaw uboczny stosowania tego leku miał krwawienie z pęcherza moczowego.Nie było przerzutów.
Może i u Semiczka jest tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Jaki cytostatyk bierze Semik? Z jakiego powodu bierze Metacam? Ma bóle? On zły wpływ na żołądek.

 

Semuś dostaje Oncorton. Metacam ma działanie hamujące rozwój nowotworu i przeciwzapalne. Nasz onkolog stosuje go z powodzeniem u wielu psiaków. Semiś na żołądek osłonowo dostaje siemię lniane, Venter, Polprazol, Hepatil i Ranigast. Semik jeszcze nie odczuwa bólu. Jeśli taki nadejdzie, będzie dostawał prawdopodobnie Tramal.

Link to comment
Share on other sites

Chyba miałaś na myśli Encorton.
Ale jaki cytostatyk czyli chemię dostaje co 3 tygodnie?

 

Nie Poker, miałam na myśli ONCORTON, czyli cytostatyk, który dostaje Semik. Jest wymieniony w pierwszych opisach, które wgrywałam na początku wątku Semika. Ten lek do chemioterapii tak się nazywa. 

 

85400378593692197907.jpg

Link to comment
Share on other sites

EwaMarta, jestem taka dociekliwa, bo chciałam sprawdzić czy ONCOTRON jako działanie uboczne nie daje krwawienia z pęcherza moczowego. Myślałam ,że pomyliłaś nazwę z Encortonem ,ale lek się nazywa Oncotron , a nie Encorton. Bardzo łatwo się pomylić .

Link to comment
Share on other sites

EwaMarta, jestem taka dociekliwa, bo chciałam sprawdzić czy ONCOTRON jako działanie uboczne nie daje krwawienia z pęcherza moczowego. Myślałam ,że pomyliłaś nazwę z Encortonem ,ale lek się nazywa Oncotron , a nie Oncorton. Bardzo łatwo się pomylić .

 

Ja jestem jednak ślepa:) Od początku podawania chemii czytam każdy opis wizyty i za każdym razem czytałam Oncorton:) Poker, bardzo dziękuję, że starasz się wesprzeć nas jakąś optymistyczną wiadomością! 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wielki zbój poleciał za zającem. Musiałam nmakrzyczeć na niego, bo nie chcial wracać. W końcu zmęczony z wywieszonym jęzorkiem wyłonił się z krzaków.

On zupełnie nie wygląda na chorego psa i bardzo, ale to bardzo kurczowo trzymam się myśli, że będzie z nami jeszcze długo!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...