Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

Ja się śmieję, że wygląda, jakby opalał się w koszulce, a potem ją zdjął :)

 
 

Masz rację! Też mi to przyszło do głowy. :)

Dokładnie tak samo pomyślałam.Wygląda jak młodzieniaszek. I tak ma trzymać do końca świata i o jeden dzień dłużej.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
Dokładnie tak samo pomyślałam.Wygląda jak młodzieniaszek. I tak ma trzymać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

Tego się trzymamy!

 

Witaj Semiczku, wyglądasz bardzo przystojnie, naprawdę! :)

najbardziej cieszy twoja dobra forma <3

 

Semik dzisiaj biegał z piłeczką! Czuje się doskonale i jestem pewna, że nigdzie sie od nas nie wybiera:)

Link to comment
Share on other sites

Ale przystojniak :)

 

 

Semiku - tak trzymaj!!!! (świetnie chłopak wygląda, błysk w oczach, pysio uśmiechnięte!)

 

 

W ogóle nie wygląda na chorego, i oby tak dalej, niezmiennie, trzymał formę!!! :)

 

 

Niech tak będzie, bardzo tego chcę:-)

Link to comment
Share on other sites

Dawo nie było mnie u Semisia, co nie znaczy oczywiście, że nie pamiętam...

Mam straszne zawirowania w Rodzinie - ciężko chorą Mamcię - mam nadzieję na zrozumienie...

 

Zostawiam Semisiowi duuużo buziolków i zapewniam o pamięci :)

Semisiu - cuuudnie wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dawo nie było mnie u Semisia, co nie znaczy oczywiście, że nie pamiętam...

Mam straszne zawirowania w Rodzinie - ciężko chorą Mamcię - mam nadzieję na zrozumienie...

 

Zostawiam Semisiowi duuużo buziolków i zapewniam o pamięci :)

Semisiu - cuuudnie wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Bardzo dzięujemy, dużo zdrowia dla Mamy!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za milczenie. Zrobiłam sobie wczoraj totalny urlop od komputera.

 

Semik czuje się bardzo dobrze. W piątek miał szóstą chemię, tym razem ze zmienionym składem. Dostał CARBOPLATIN i dr Jagielski podjął decyzję o przedłużeniu podawania chemii. Nie będziemy też w tej chwili robić USG, zaczekamy do siódmej dawki, którą Semik dostanie 22 lipca.

 

Szukając ratunku wszędzie dla Semika, rozpoczęłam niekonwencjonalne leczenie. We wtorek 22 czerwca Semik został poddany tzw. operacji fantomowej. To praca z energią, leczenie bez dotyku. Po 25 minutowym zabiegu Semuś spał jak zabity i ani razu nie zmienił miejsca spania, choć od ponad 3 lat przechodzi z miejsca na miejsce po kilkanaście razy w nocy. Rano znalazłam tylko 3 kropelki krwi, a potem kilka kropli osocza. Dopiero w piątek spadła kolejna kropla krwi. Prawdopodobnie jutro zrobimy kolejny seans. 

 

W tej chwili Semik czuje się naprawdę dobrze. Po 2 dniach braku apetytu i karmienia z ręki najlepszymi smaczkami, zjadł całą kolację. Dobry nastrój go nie opuszcza i oby tak było jak najdłużej!

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, ciszę się, że Semiczek dobrze się czuje.

Skąd masz tę nową metodę. Kto to stosuje i jak działa?

 

Ewciu tu możesz poczytać o tej metodzie:

 

http://www.chirurgiafantomowa-zywiec.pl/index.php/chirurgia-fantomowa

 

Ja dostałam namiar do dziewczyny, która jest znajomą znajomej i tak po nitce do kłębka trafiłam do niej i choć się nie znamy, ona zgodziła sie pomóc Semikowi. Są też osoby, które zajmują się tym oficjalnie, przyjmują pacjentów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...