Jump to content
Dogomania

Dana i Muszkieterowie

Members
 • Posts

  7796
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dana i Muszkieterowie last won the day on November 15 2014

Dana i Muszkieterowie had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2259 profile views

Dana i Muszkieterowie's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

173

Reputation

 1. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych!
 2. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych!
 3. Jotpeg, bardzo, bardzo mi przykro z powodu odejścia Brązia :(. Współczuję Wam bardzo. Norek jest w lepszej formie i to bardzo cieszy, oby trwało jak najdłużej :). Cieszę się też z tego, że kotek znalazł u Was swój dom, jest śliczny :).
 4. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych!
 5. To od nas. Przepraszamy, widocznie zapomnieliśmy o nicku. Najważniejsze, że pieniążki dla Ergusia dotarły.
 6. Ja chyba śnię. Pojawiły się znowu banerki zaginione w akcji "poprawy" dogomanii. Może zatem będzie coraz lepiej? I będzie można nawet odszukać ostatni przeczytany post na wątku? I nie trzeba będzie się przekopywać przez wątki, a zdjęcia nie będą ginęły? Czy wreszcie powróci stara, dobra dogomania?
 7. Dawno tutaj nie pisałam, co nie znaczy, że nie zaglądałam na wątek. Piękne zdjęcia, a miny Baja przecudowne. Pozdrawiam cały zwierzyniec.
 8. Dawno nic tutaj nie pisałam. Dogomania się tak zmieniła. Momentami nie mogłam wejść na dogo, coraz więcej rzeczy się na dogo sypie. W tym tygodniu miną cztery miesiące od śmierci Baritki, a dla mnie to nadal jest mało realne. Tęsknię za Barim bardzo, szukam wszędzie i wszędzie widzę to moje ukochane Słońce. Spacery już nie są takie same, nie robię zdjęć podczas spacerów. W lasku wciąż zdarza mi się nawoływać Bariego. Moja miłość, ukochany Pies mojego życia nie żyje. Tak bardzo boli Jego odejście i to, że nie mógł dłużej cieszyć się życiem. Wciąż trudno nam uwierzyć, że w ostatni majowy weekend byliśmy jeszcze razem nad morzem i Bari kopał w nadmorskim piasku, a już 22 czerwca odszedł. Tak szybko... Za szybko. Wszystko teraz jest niby takie samo, a jednak takie inne. Tęsknimy. Zawsze kochamy. Bari... Ostatni weekend majowy nad morzem. Tak niedawno...
 9. Zaglądam na dogo po długiej przerwie. Albo nie mogę wejść, albo dogo znika, albo... mam nastrój zupełnie temu nie sprzyjający... Jotpeg zdjęcia Noraska i Brązia śliczne. Norasek rzeczywiście świetnie wygląda. Ta fotka Brązia i Norka na kocykach super. Trzymam kciuki za zdrowie małego Pieska. Oby był z Wami jeszcze długo. Dziękuję za dedykację (nie rozumiem dlaczego wkleja się cała fotka, zamiast właściwości, ale dogo staje się coraz mniej logiczne). Tylko dlaczego już nie ma tego mojego zespołu black & white... Pozdrawiam wszystkich na wątku.
×
×
 • Create New...