Jump to content
Dogomania

Dana i Muszkieterowie

Members
 • Content Count

  7,796
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dana i Muszkieterowie last won the day on November 15 2014

Dana i Muszkieterowie had the most liked content!

6 Followers

About Dana i Muszkieterowie

 • Rank
  Dana i Muszkieterowie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
 1. Dana i Muszkieterowie

  Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D

  Jotpeg, bardzo, bardzo mi przykro z powodu odejścia Brązia :(. Współczuję Wam bardzo. Norek jest w lepszej formie i to bardzo cieszy, oby trwało jak najdłużej :). Cieszę się też z tego, że kotek znalazł u Was swój dom, jest śliczny :).
 2. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych!
 3. To od nas. Przepraszamy, widocznie zapomnieliśmy o nicku. Najważniejsze, że pieniążki dla Ergusia dotarły.
 4. Dawno powinno dolecieć 50 złotych ode mnie dla Ergusia...
 5. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Ja chyba śnię. Pojawiły się znowu banerki zaginione w akcji "poprawy" dogomanii. Może zatem będzie coraz lepiej? I będzie można nawet odszukać ostatni przeczytany post na wątku? I nie trzeba będzie się przekopywać przez wątki, a zdjęcia nie będą ginęły? Czy wreszcie powróci stara, dobra dogomania?
 6. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Bari... Kocham, tęsknię, pamiętam...
 7. Dana i Muszkieterowie

  Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!

  Dawno tutaj nie pisałam, co nie znaczy, że nie zaglądałam na wątek. Piękne zdjęcia, a miny Baja przecudowne. Pozdrawiam cały zwierzyniec.
 8. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Dawno nic tutaj nie pisałam. Dogomania się tak zmieniła. Momentami nie mogłam wejść na dogo, coraz więcej rzeczy się na dogo sypie. W tym tygodniu miną cztery miesiące od śmierci Baritki, a dla mnie to nadal jest mało realne. Tęsknię za Barim bardzo, szukam wszędzie i wszędzie widzę to moje ukochane Słońce. Spacery już nie są takie same, nie robię zdjęć podczas spacerów. W lasku wciąż zdarza mi się nawoływać Bariego. Moja miłość, ukochany Pies mojego życia nie żyje. Tak bardzo boli Jego odejście i to, że nie mógł dłużej cieszyć się życiem. Wciąż trudno nam uwierzyć, że w ostatni majowy weekend byliśmy jeszcze razem nad morzem i Bari kopał w nadmorskim piasku, a już 22 czerwca odszedł. Tak szybko... Za szybko. Wszystko teraz jest niby takie samo, a jednak takie inne. Tęsknimy. Zawsze kochamy. Bari... Ostatni weekend majowy nad morzem. Tak niedawno...
 9. Dana i Muszkieterowie

  Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D

  Zaglądam na dogo po długiej przerwie. Albo nie mogę wejść, albo dogo znika, albo... mam nastrój zupełnie temu nie sprzyjający... Jotpeg zdjęcia Noraska i Brązia śliczne. Norasek rzeczywiście świetnie wygląda. Ta fotka Brązia i Norka na kocykach super. Trzymam kciuki za zdrowie małego Pieska. Oby był z Wami jeszcze długo. Dziękuję za dedykację (nie rozumiem dlaczego wkleja się cała fotka, zamiast właściwości, ale dogo staje się coraz mniej logiczne). Tylko dlaczego już nie ma tego mojego zespołu black & white... Pozdrawiam wszystkich na wątku.
 10. Dana i Muszkieterowie

  Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D

  Jotpeg - przytulam mocno. U nas też teraz bardzo smutny :( czas.
 11. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Lepiej już nigdy nie będzie. Wszystko jest takie inne. Jest jakaś pogoda, są wakacje. Tylko Bariego nie ma z nami. Jest tak strasznie pusto. Nie wierzę... Szukam Baritki wszędzie. Tak tęsknię. Dzisiaj minęły trzy tygodnie. To wszystko jest takie trudne. Dlaczego.
 12. Dana i Muszkieterowie

  Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2016 roku

  Odeszła moja miłość, ukochany Pies mojego życia. Pozostała pustka, która strasznie boli i pytania bez odpowiedzi. Dlaczego...
 13. Dana i Muszkieterowie

  MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.

  Bari nie żyje. Sama nie wierzę że to piszę. Bari odszedł 22. 06. 2016 - w środę wieczorem w domu, w naszych ramionach. Jest pochowany na cmentarzu dla zwierząt. Zgasło nasze cudne, najukochańsze Słoneczko. Odeszła moja miłość, Pies mojego życia. Tak się cieszyliśmy 11 urodzinami, a teraz... W domu pozostała pustka, która tak strasznie boli. Dlaczego...
×