Jump to content
Dogomania

Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!


Recommended Posts

 

Ale NIE ROZUMIEM z czym kierownictwo ma problem??? KOGO TU CHRONIĆ??? PSYCHOPATÓW? Nie ma na co czekać -tylko natychmiast trzeba powiadomić POLICJĘ,tak jak napisałam wcześniej oni są zobowiązani USTAWOWO do działania doprowadzającego do UKARANIA SPRAWCÓW TEGO BARBARZYŃSTWA przed sądem. Nie rozumiem takiego zwlekania jak GNÓJ nie poniesie konsekwencji to odchuczacie TEGO psiaka/mam nadzieję/a za jakiś czas ZNOWU będzie interwencja u tych PSYCHOPATÓW i kolejny pies doprowadzony do takiego stanu,bo nie poniesie ŻADNYCH konsekwencji i wtedy niestety ZANIECHANIE jest WSPÓŁWINĄ w takich przypadkach. NIE REAGUJESZ-AKCEPTUJESZ!

 


ja się z Tobą w zupełności zgadzam!
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny...widać, że sunia ma całkiem niezłe warunki w tym schronisku- tzn. kaloryfer więc pewnie ciepło i posłanko i miski i weta...

ale wiecie...taka bida powinna trafić do DT..może warto coś jej poszukać??

może jest jakiś dobry, sprawdzony hotelik w okolicy ?? może udałoby nam się uzbierać na jej utrzymanie....

tak mi jej żal:(

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że trzeba do Kierownika wysłać zmasowaną ilość maili.To powinno przynieść skutek aby zgłosił ten czyn gdzie trzeba.

Proponuję aby Ci którzy uważają,że ZGŁOSZENIE SPRAWY NA POLICJĘ w celu ukarania oprawców którzy dopr.suńkę do takiego stanu-to RZECZ OCZYWISTA-zadzwonili do kierownika schroniska w tej sprawie. Ja jutro zadzwonię. Oto kontakt:http://www.azyl-schronisko.pl/kontakt.html
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny...widać, że sunia ma całkiem niezłe warunki w tym schronisku- tzn. kaloryfer więc pewnie ciepło i posłanko i miski i weta...

ale wiecie...taka bida powinna trafić do DT..może warto coś jej poszukać??

może jest jakiś dobry, sprawdzony hotelik w okolicy ?? może udałoby nam się uzbierać na jej utrzymanie....

tak mi jej żal:(

Hoteliki to przeważnie buda i kojce.Tiffani nie nadaje się ani do budy i ani do kojca,ona musi mieć domowe warunki aby wracać w cieple do zdrowia.Bez sensu jest płacić za budę i kojec.Moim zdaniem lepsze ma warunki w Schronisku.W grę jedynie może wchodzić płatny DT domowy,bo o BDT to raczej można tylko sobie pomarzyć w tej chwili.

 

Proponuję aby Ci którzy uważają,że ZGŁOSZENIE SPRAWY NA POLICJĘ w celu ukarania oprawców którzy dopr.suńkę do takiego stanu-to RZECZ OCZYWISTA-zadzwonili do kierownika schroniska w tej sprawie. Ja jutro zadzwonię. Oto kontakt:http://www.azyl-schronisko.pl/kontakt.html

Ja napisałam maila z prośbą o skierowanie sprawy na drogę Sądową.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze zdjęcia Tiffani
 
2v8g7zc.jpg
 
14cwjgy.jpg
 
2n8d5bc.jpg
 
2mm5y08.jpg

Kinga_kinga7, dzisiaj wysłałam dla Tiffani dwa miękkie legowiska oraz suplement na stawy Caniviton i niespodziankę - piłeczkę do zabawy (mam nadzieję, że sunia za jakiś czas pozna uroki beztroskich psich zabaw). Nie wiedziałam, jakie duże powinno być legowisko dla suni, ale któreś z nich powinno pasować ;). Paczka poleciała na nazwisko pana kierownika i adres Schroniska :). Tiffani będzie miała mięciutkie posłanko :). Dziękuję za zdjęcia sunieczki :). Wierzę w to, że sunia będzie kiedyś szczęśliwa :). Spójrzcie na Azafa, rodowodowego wyżła zagłodzonego przez właścicieli dlatego, że nie zdobył medalu na wystawie: http://www.se.pl/zaglodzony-pies,404414/. Azaf grzeje już pupę w swoim super domu :D. Trzymam mocno kciuki za to, żeby Tiffani też miała taki kochający dom :).
Link to comment
Share on other sites

Kinga_kinga7, dzisiaj wysłałam dla Tiffani dwa miękkie legowiska oraz suplement na stawy Caniviton i niespodziankę - piłeczkę do zabawy (mam nadzieję, że sunia za jakiś czas pozna uroki beztroskich psich zabaw). Nie wiedziałam, jakie duże powinno być legowisko dla suni, ale któreś z nich powinno pasować ;). Paczka poleciała na nazwisko pana kierownika i adres Schroniska :). Tiffani będzie miała mięciutkie posłanko :). Dziękuję za zdjęcia sunieczki :). Wierzę w to, że sunia będzie kiedyś szczęśliwa :). Spójrzcie na Azafa, rodowodowego wyżła zagłodzonego przez właścicieli dlatego, że nie zdobył medalu na wystawie: http://www.se.pl/zaglodzony-pies,404414/. Azaf grzeje już pupę w swoim super domu :D. Trzymam mocno kciuki za to, żeby Tiffani też miała taki kochający dom :).

 

dzięki kochana w imieniu Tiffani :) :) 

Link to comment
Share on other sites

Musimy mieć na uwadze też, że taki osoby jak ja, które nawet chciałyby wziąć na BDT tą sunię, muszę myśleć o jej dobru. Zakładając nawet, że mam teraz możliwości (przeprowadzka) to Tiffany musiałaby się mierzyć z dwoma dużymi odkarmionymi sukami, w tym jedną z dominacyjnym charakterem. Nie wiem czy taki stres jej teraz potrzebny. Myślę, że póki co tam gdzie się znajduje ma wszystko co pozwoli jej wrócić w spokoju do formy, a potem... się zobaczy

 

edit: oczywiście nie dotyczy to sytuacji kiedy znajdzie się dt z prawdziwego zdarzenia bez takich "niespodzianek" :)

Link to comment
Share on other sites

 

Hej, wysłałam karmę. Nie wiedziałam kogo mogę na szybko imiennie wstawić (zooplus wymaga tego) więc weszłam na Waszą stronę i podałam dane kierownika, oraz jego numer telefonu. 
 
Czerwony Orijen, będę wdzięczna za potwierdzenie dojścia:)

 

Media podaj mi proszę link a najlepiej dane, które wpisałaś :) Ja też tak zamówię :)
Link to comment
Share on other sites

 

Hej, wysłałam karmę. Nie wiedziałam kogo mogę na szybko imiennie wstawić (zooplus wymaga tego) więc weszłam na Waszą stronę i podałam dane kierownika, oraz jego numer telefonu. 
 
Czerwony Orijen, będę wdzięczna za potwierdzenie dojścia:)

 

Medie podaj mi proszę link a najlepiej dane, które wpisałaś na pw :) Ja też tak zamówię :)
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj telefonicznie z bardzo uprzejmą P.Prezes Fundacji pod której opieką znajduje się suńka /nie czas i miejsce na szczegóły/ i otrzymałam zapewnienie,że dotychczasowy "właściciel" będzie pod SPECJALNYM nadzorem i NIGDY nie skrzywdzi już żadnego psiaka. Przekazuję też serdeczne podziękowania od P.Prezes dla wszystkich którzy przejęli się losem suńki i w jakikolwiek sposób starają się jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

No dobra, ale właściciele pod specjalnym nadzorem to zazwyczaj osoby hmm niezaradne życiowo, nie mogłam inaczej napisać. Innymi słowy, wiadomo jest, że sąd/prokuratura nie będą mogły od nich ściągnąć ani grzywny, ani nie da się takim osobom udowodnić działania z premedytacją  - bo wierzcie bądź nie są ludzie, którzy po prostu nie myślą o takich rzeczach jak pies, a czasami nie myślą także o sobie. Ludzi uzależnionych także ciężko"ścigać". 

 

Ale to są odosobnione przypadki. I nie daję pod wątpliwość słowa prezes fundacji. Zastanawia mnie tylko czemu są równi i równiejsi, i za skrajne zagłodzenie jedni stoją przed sądem, a drudzy dostają "nadzór". 

 

Wszyscy wiemy ile jest nieszczęścia w naszym kraju związanego ze zwierzakami. Będzie mi ktoś w stanie udowodnić, że za 5, 10 lat kiedy będzie więcej podopiecznych, kiedy gorący temat przeminie, Ci te osoby nadal będą obserwowane? 

 

Sprawa sądowa może się wlec, być nieskuteczna, ale ślad po niej zostaje. W aktach, w papierach. 2 raz to już recydywa. Teraz właściciele pewnie odpowiednio się boją, ale charakter człowieka zmienia się rzadko i szkoda by było kolejnego zwierzaka. 

Link to comment
Share on other sites

Nie można patrzeć na zdjęcia suńki bez ściśniętego gardła. "Niezaradność" właścicieli niestety do mnie nie przemawia - jeśli kogoś nie stać na wykarmienie psa, niech go nie trzyma na łańcuchu przy domu, gdzie jedynie ma szansę na śmierć głodową. Oby tych właścicieli też właśnie to spotkało.
Wpłacę grosik dla suńki na konto schroniska.

Link to comment
Share on other sites

 

Nie można patrzeć na zdjęcia suńki bez ściśniętego gardła. "Niezaradność" właścicieli niestety do mnie nie przemawia - jeśli kogoś nie stać na wykarmienie psa, niech go nie trzyma na łańcuchu przy domu, gdzie jedynie ma szansę na śmierć głodową. Oby tych właścicieli też właśnie to spotkało.
Wpłacę grosik dla suńki na konto schroniska.

 
dziękujemy za oferowaną pomoc:) masz rację, ja też mówiłam, że już dawno powinni sunię wypuścić, więcej jedzenia by sama znalazła! dla mnie łańcuch to jest ogromna porażka:( a jeszcze do tego głodówka:( jak można zapomnieć o bezbronnym zwierzaku, którego przyczepili na łańcuch:(:(:( ... brakuje mi słów! ....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...