Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
 • Content Count

  7460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by danusiadanusia

 1. jesteś, jesteś !!! jesteś najważniejszą osobą dla Pandusi:):) ja mogę chylić czoło przed Tobą i dziękować Ci za wszystko, co zrobiłeś dla Klusi i obecnie Pandusi:)
 2. mam jeszcze pytanie o sweterek:) czy naciągnie się w biuście do 62 cm?
 3. witam:) poproszę nr 12, nr 24, nr 28, nr 39, nr 41 i poproszę o rezerwację sweterka nr 44 do czasu podania rozmiarów:) z góry dziękuję :)
 4. Olenko kochana! to nie ja wybieram:) Chciałam wyciągnąć Klusię ze schronu a wyszły obie z Pandusią, bo powód jest oczywisty! PANDA nie funkcjonowała bez Klusi:( nawet będąc w schronisku brałam na spacer Klusię a Pandusia wychodziła za Nią:( to dzięki KLUSI Pandusia opuściła psie miasteczko!. I tak jest dobrze, bo myślałam, że będzie gorzej po stracie najlepszej i najukochańszej nauczycielki:(:( od zawsze były w kojcu razem !!! Maciej ma jakieś psie towarzystwo:) tylko czy Pandusia poczuje wsparcie tego nie wiem! Maciej wszystko widzi na bieżąco i może się wypowiadać.
 5. poproszę buciki nr 5 w opcji KT:)
 6. już jestem i widzę, że Maciej dostał pieniążki:), naniosłam rozliczenie na str. 1:) Nasza Padusia jest jak zawsze śliczna i bardzo fotogeniczna:):), odnowiłam Jej ogłoszenie, ale zero odzewu:( czuję, że u Maćka będzie dożywocie:):) Kochani dla mnie doba jest za krótka !!!, więc biegnę. Dziękuję za wsparcie Pandusi, wszystkich obecnych na wątku pozdrawiam a Pandusię proszę w moim imieniu wymiziać :):):) pa pa pa......
 7. z Maciej! oczywiście decyduj! Ty najlepiej wiesz co Jej najbardziej smakuje:) karmę kup a dodatkowo to inne jedzonko, jeśli Pandusia to je! Podlicz wszystko, nie wiem jaki jest stan u Ciebie na koncie? pogubiłam się ! sprawdź proszę a w razie co ja mam Jej pieniążki :):)
 8. nie mogę napatrzeć się na Tego MODELA:):) na stronie 1 naniosłam wszystkie wpłaty na dzień 7.03.2017 r. bardzo przepraszam za zwłokę:) teraz już wiem dlaczego nie mogę edytować, mam dwa nicki :):) a niebawem będzie tylko danka488. W pracy będę miała laptopa a niestety hasła do danusiadanusia nie znam!
 9. super dziewczynka!!! tylko z Nią na wybieg:) Kochani, ja znowu przeżywam dramat :( nie mogę odmówić mojej 70 -letniej sąsiadce pomocy! co prawda ma synów bliźniaków - żonaci, są wnuki , ale tylko na papierze, bo wcale ich nie odchodzi los Tej schorowanej kobiety:( w styczniu i lutym leżała w Lublinie na urologii - jest podejrzenie nowotworu pęcherza, w lutym pobrano wycinki do badania. Robię Jej zakupy, pomagam jak mogę, synowie nawet nie zadzwonią do Niej ! ja nie mam telefonu do żadnego, chciałam wziąć od Niej, ale Ona stwierdziła .." po co będziesz dzwonić? skoro ich nie obchodzi czy m
 10. zrobiłam wreszcie rozliczenie wg. stanu na dzień dzisiejszy. Mamy sunia uspana:(:( dajcie mi proszę troszkę czasu, mama też przeżywa ten fakt , przecież żyły ponad 16 lat razem :(:( Mi jest trudniej, bo to ja zawiozłam ją do lecznicy:(:( czuję się jak kat !
 11. poproszę nr 14 - szt. 3 , nr 15 - 6 szt., nr 54 1 szt., nr 92 i jestem zainteresowana ponczem:)
 12. dopiero teraz wysłałam Maćkowi scan dowodu wpłaty - u nas po tych opadach i wiatrach mieliśmy poważną awarię prądu:(, ale teraz już jest OK! czekam na Maćka, czy znowu nie nawaliłam z nr konta:(
 13. wybaczcie, w pracy mam młyn! koniec roku, egzaminy a w domu mam wnusię od 2 tygodni :) mam nowe wpłaty, ale naniosę jak niunia pojedzie w niedzielę:)
 14. chcę powiedzieć, że Pandusia ma zrobione nowe ogłoszenia!:) stare odświeżam dalej!
 15. tak! Pandusia zasiedziała się, Pandi ma ogłoszenia, może wykupię Jej gdzieś na bazarku:) może ktoś będzie miał szczęśliwszą rękę:)
 16. widzę, że nasza kochana BAKUSIOWA zakochała się teraz w Pandusi:):), bo znowu w dniu 21.11.br. przelała niuni 20,- zł. :) serdecznie dziękujemy:):) już naniosłam w ogólnym rozliczeniu!
 17. kochanie, ja cały czas odświeżam Jej ogłoszenia i jest cisza:( ogłaszana jest wszędzie!
×
×
 • Create New...