Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
 • Posts

  7460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

danusiadanusia last won the day on November 25 2015

danusiadanusia had the most liked content!

2 Followers

Converted

 • Location
  Radzyń Podlaski
 • Interests
  psiolubna

Recent Profile Visitors

5806 profile views

danusiadanusia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

173

Reputation

 1. jesteś, jesteś !!! jesteś najważniejszą osobą dla Pandusi:):) ja mogę chylić czoło przed Tobą i dziękować Ci za wszystko, co zrobiłeś dla Klusi i obecnie Pandusi:)
 2. Olenko kochana! to nie ja wybieram:) Chciałam wyciągnąć Klusię ze schronu a wyszły obie z Pandusią, bo powód jest oczywisty! PANDA nie funkcjonowała bez Klusi:( nawet będąc w schronisku brałam na spacer Klusię a Pandusia wychodziła za Nią:( to dzięki KLUSI Pandusia opuściła psie miasteczko!. I tak jest dobrze, bo myślałam, że będzie gorzej po stracie najlepszej i najukochańszej nauczycielki:(:( od zawsze były w kojcu razem !!! Maciej ma jakieś psie towarzystwo:) tylko czy Pandusia poczuje wsparcie tego nie wiem! Maciej wszystko widzi na bieżąco i może się wypowiadać.
 3. już jestem i widzę, że Maciej dostał pieniążki:), naniosłam rozliczenie na str. 1:) Nasza Padusia jest jak zawsze śliczna i bardzo fotogeniczna:):), odnowiłam Jej ogłoszenie, ale zero odzewu:( czuję, że u Maćka będzie dożywocie:):) Kochani dla mnie doba jest za krótka !!!, więc biegnę. Dziękuję za wsparcie Pandusi, wszystkich obecnych na wątku pozdrawiam a Pandusię proszę w moim imieniu wymiziać :):):) pa pa pa......
 4. z Maciej! oczywiście decyduj! Ty najlepiej wiesz co Jej najbardziej smakuje:) karmę kup a dodatkowo to inne jedzonko, jeśli Pandusia to je! Podlicz wszystko, nie wiem jaki jest stan u Ciebie na koncie? pogubiłam się ! sprawdź proszę a w razie co ja mam Jej pieniążki :):)
 5. nie mogę napatrzeć się na Tego MODELA:):) na stronie 1 naniosłam wszystkie wpłaty na dzień 7.03.2017 r. bardzo przepraszam za zwłokę:) teraz już wiem dlaczego nie mogę edytować, mam dwa nicki :):) a niebawem będzie tylko danka488. W pracy będę miała laptopa a niestety hasła do danusiadanusia nie znam!
 6. super dziewczynka!!! tylko z Nią na wybieg:) Kochani, ja znowu przeżywam dramat :( nie mogę odmówić mojej 70 -letniej sąsiadce pomocy! co prawda ma synów bliźniaków - żonaci, są wnuki , ale tylko na papierze, bo wcale ich nie odchodzi los Tej schorowanej kobiety:( w styczniu i lutym leżała w Lublinie na urologii - jest podejrzenie nowotworu pęcherza, w lutym pobrano wycinki do badania. Robię Jej zakupy, pomagam jak mogę, synowie nawet nie zadzwonią do Niej ! ja nie mam telefonu do żadnego, chciałam wziąć od Niej, ale Ona stwierdziła .." po co będziesz dzwonić? skoro ich nie obchodzi czy mam co jeść i czy jeszcze żyję :(:(:(! od soboty w cewniku ma samą krew:( zawiozłam Ją na SOR u nas, wyniki ma złe! wczoraj zawiozłam Ją do Lublina na urologię i teraz mam taki mętlik w głowie co robić dalej? przecież jest rodzina, biję się z myślami :(:( w mojej głowie nie może się pomieścić jak można zostawić matkę w potrzebie ?!:):) wieczorem będę do Niej dzwonić i niewykluczone, że muszę jechać do Lublina :( wybaczcie mi moją nieobecność, ale muszę Tej kobiecie pomóc pod każdym względem i finansowo i rzeczowo. Z Jej renty 810,- zł. niewiele można zdziałać a jeszcze okazuje się, że wnukom pobrała na raty komputer, kredyt, więc nawet nie wiem ile Jej zostaje:( nie chcę wchodzić z butami w sprawy rodzinne! , ale wiem jedno, że tak nie może być!. Właśnie zadzwoniła do mnie sąsiadka, że ma mieć zaraz USG, później przetaczaną krew i jakiś zabieg , ale Ona nie wie co !:(:( nikt nawet do Niej nie zadzwonił z rodziny !!!
 7. zrobiłam wreszcie rozliczenie wg. stanu na dzień dzisiejszy. Mamy sunia uspana:(:( dajcie mi proszę troszkę czasu, mama też przeżywa ten fakt , przecież żyły ponad 16 lat razem :(:( Mi jest trudniej, bo to ja zawiozłam ją do lecznicy:(:( czuję się jak kat !
 8. dopiero teraz wysłałam Maćkowi scan dowodu wpłaty - u nas po tych opadach i wiatrach mieliśmy poważną awarię prądu:(, ale teraz już jest OK! czekam na Maćka, czy znowu nie nawaliłam z nr konta:(
 9.  

  •  

  Znalezione obrazy dla zapytania mikolaj czyta gifyserdecznie zapraszam w odwiedzinki

 10. wybaczcie, w pracy mam młyn! koniec roku, egzaminy a w domu mam wnusię od 2 tygodni :) mam nowe wpłaty, ale naniosę jak niunia pojedzie w niedzielę:)
×
×
 • Create New...