Jump to content
Dogomania

Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!


Recommended Posts

 

danusiadanusia mogę zamówić jej conwalescenta (bardzo dobre  puszki dlapsów zagłodzonych)  i wysłac kurierem, ale musiałabym miec dane adres plus numer telefonu, a Ty nad tym czuwasz, by do suni dotarły paczki itd?. a co do weta poza schroniskowego, to jakby trzeba było tez pomogę, ale mam pytanie, czy karty leczenia psa imienne na tę konretna sunię będą wklejane na watku? plus rachunki imienne? :)

 
wiesz, ja mieszkam w Radzyniu a to jest 50 km od schroniska! nie jestem często, ale mogę porozmawiać czy jest taka możliwość! adres jest podany w poście 1 nr tel. moge podać Ci na pw do kierownika:):) to super człowiek i bardzo przejął się naszą dziewczynką, dzisiaj z nim rozmawiałam rano i prosiłam o zdjęcie, pytałam o niunię! powiedział, że pomalutku Ją muszą postawić na nogi, odbudować żołądek, żeby wszystko zaczęło pracować! po pierwszych karmieniach miała biegunkę, ale to już jest opanowane:) apetyt Jej dopisuje zjada swoje małe ale częste porcje:):) stwierdził, że rzuca się na jedzenie!
Link to comment
Share on other sites

 

Podbijam pytanie: Czy o tym przypadku została powiadomiona policja?

 

szczerze powiem, że nie wiem! nie wiem jaki ruch zrobi szefostwo, gdyby to ode mnie zależało to na pewno nie zostawiłabym tego! dla mnie nie ma tłumaczenia i nic nie może usprawiedliwiać takiego zachowania!!! i to powiedziałam głośno!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  

szczerze powiem, że nie wiem! nie wiem jaki ruch zrobi szefostwo, gdyby to ode mnie zależało to na pewno nie zostawiłabym tego! dla mnie nie ma tłumaczenia i nic nie może usprawiedliwiać takiego zachowania!!! i to powiedziałam głośno!

Szefostwo powinno zrobić ruch,złożyć doniesienie do Prokuratury o przestępstwie.Przecież obdukcja jest,zdjęcia też.Nawet gdyby to miało kilka razy naruszyć czas opiekuna wezwaniem do Sądu to i tak warto,ponieważ takie sprawy szybciutko są nagłaśniane i była by to przestroga dla innych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  

szczerze powiem, że nie wiem! nie wiem jaki ruch zrobi szefostwo, gdyby to ode mnie zależało to na pewno nie zostawiłabym tego! dla mnie nie ma tłumaczenia i nic nie może usprawiedliwiać takiego zachowania!!! i to powiedziałam głośno!

Mam nadzieję że los mu sumiennie odpłaci wszelkie krzywdy jakie wyrządził tej biednej suni !!! :(

Link to comment
Share on other sites

Szefostwo powinno zrobić ruch,złożyć doniesienie do Prokuratury o przestępstwie.Przecież obdukcja jest,zdjęcia też.Nawet gdyby to miało kilka razy naruszyć czas opiekuna wezwaniem do Sądu to i tak warto,ponieważ takie sprawy szybciutko są nagłaśniane i była by to przestroga dla innych.

Policja ma USTAWOWY OBOWIĄZEK zajęcia się taką sprawą należy to bezzwłocznie zgłosić-WALCZCIE i nie pozwólcie aby tym "ludziom" którzy doprowadzili psiaka d takiego stanu uszło to na sucho! Dobrze jest-po zgłoszeniu trzymać rękę na pulsie,interesować się tym NA JAKIM ETAPIE JEST SPRAWA-żeby przypadkiem policji nie zachciało się pochopnie OLAĆ sprawy-ba tak też bywa-niestety. Trzymam kciuki za odchuchanie psiaka-za parę dni podeślę parę złotych. Napiszcie -proszę czy sprawa została zgłoszona.Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

 

Policja ma USTAWOWY OBOWIĄZEK zajęcia się taką sprawą należy to bezzwłocznie zgłosić-WALCZCIE i nie pozwólcie aby tym "ludziom" którzy doprowadzili psiaka d takiego stanu uszło to na sucho! Dobrze jest-po zgłoszeniu trzymać rękę na pulsie,interesować się tym NA JAKIM ETAPIE JEST SPRAWA-żeby przypadkiem policji nie zachciało się pochopnie OLAĆ sprawy-ba tak też bywa-niestety. Trzymam kciuki za odchuchanie psiaka-za parę dni podeślę parę złotych. Napiszcie -proszę czy sprawa została zgłoszona.Pozdrawiam.

 

mamy zdjęcia dziewczynki:) co prawda wygląda tak jak wyglądała:(, bo przecież nie od razu ją odchuchamy, ale wierzę , że tak będzie :) kinga później wstawi zdjęcia...
Link to comment
Share on other sites

ja też tak myślę! że wreszcie trzeba stanowczo reagować i chociażby pokazać takim ... i tu brakuje mi słów na określenie tego ...!, bo człowiekiem nie mogę nazwać właściciela!!,  ludzie muszą być świadomi, że psa nie każdy musi mieć! to nie jest obowiązek!!!, a jeśli się zdecydują na jakieś zwierze to niech to będzie nowy członek rodziny, o którego się dba jak o dziecko!!!  nie mam wpływu na decyzję !!!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hej, wysłałam karmę. Nie wiedziałam kogo mogę na szybko imiennie wstawić (zooplus wymaga tego) więc weszłam na Waszą stronę i podałam dane kierownika, oraz jego numer telefonu. 

 

Czerwony Orijen, będę wdzięczna za potwierdzenie dojścia:)

Link to comment
Share on other sites

Hej, wysłałam karmę. Nie wiedziałam kogo mogę na szybko imiennie wstawić (zooplus wymaga tego) więc weszłam na Waszą stronę i podałam dane kierownika, oraz jego numer telefonu. 

 

Czerwony Orijen, będę wdzięczna za potwierdzenie dojścia:)

super! dziekujemy serdecznie:) :)  zawiadomię kierownika, żeby czuwał :):) jesteś kochana:) :)

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, to jest straszne... Uważam, ze nie można tego tak zostawić. Trzeba nagłośnić sprawę. To co robimy to jest walka z wiatrakami, jeśli tacy "Ludzie" nie będą odpowiadać za swoje okrucieństwo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja też tak myślę! że wreszcie trzeba stanowczo reagować i chociażby pokazać takim ... i tu brakuje mi słów na określenie tego ...!, bo człowiekiem nie mogę nazwać właściciela!!,  ludzie muszą być świadomi, że psa nie każdy musi mieć! to nie jest obowiązek!!!, a jeśli się zdecydują na jakieś zwierze to niech to będzie nowy członek rodziny, o którego się dba jak o dziecko!!!  nie mam wpływu na decyzję !!!!


Ale NIE ROZUMIEM z czym kierownictwo ma problem??? KOGO TU CHRONIĆ??? PSYCHOPATÓW? Nie ma na co czekać -tylko natychmiast trzeba powiadomić POLICJĘ,tak jak napisałam wcześniej oni są zobowiązani USTAWOWO do działania doprowadzającego do UKARANIA SPRAWCÓW TEGO BARBARZYŃSTWA przed sądem. Nie rozumiem takiego zwlekania jak GNÓJ nie poniesie konsekwencji to odchuczacie TEGO psiaka/mam nadzieję/a za jakiś czas ZNOWU będzie interwencja u tych PSYCHOPATÓW i kolejny pies doprowadzony do takiego stanu,bo nie poniesie ŻADNYCH konsekwencji i wtedy niestety ZANIECHANIE jest WSPÓŁWINĄ w takich przypadkach. NIE REAGUJESZ-AKCEPTUJESZ!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...