Jump to content
Dogomania

Beti-Buba

Members
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

895 profile views

Beti-Buba's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

44

Reputation

 1. Pani Kingo jakoś tutaj cicho i pustawo :( Mam prośbę proszę zerknąć na stronę katowickiego schroniska jest tam od niedawna starszy bokser/nr 114/ czy mogłoby Pani go gdzieś jeszcze "rozgłosić" chodzi mi o te właściwe strony w których ma Pani rozeznanie? Szkoda psiaka -moje serce należy do takich właśnie psich seniorów!
 2. W schronisku w Rudzie Śląskiej zauważyłam wśród psiaków do adopcji 5-cio letniego owczarka collie Jacksona..:(
 3. Co słychać u Ramzesa? Jak sobie radzi w nowym miejscu?
 4. Wiem,że uda się znaleźć tej cudownej suni dom-ale musicie nam pomóc..............
 5. Dziewczyny a co słychać u bidulki Doris-drugi raz oddanej do schroniska przez tych samych NIEODPOWIEDZIALNYCH LUDZIznalazła już domek? Mam nadzieję,że trzeci raz do tych samych ludzi nie trafi-gdyby im się ODWIDZIAŁO i ZNOWU chcieli ją zabrać?
 6. Saba dzielnie czeka i ma nadzieję.......................
 7. Sunia ma już ogłoszenie na olx i WALCZYMY o fajny domek! Coś mi się wydaje, że na "Dogomanii" wysiadły liczniki "wejść" Czy ktoś mógłby się tutaj odezwać żebym wiedziała, że JEDNAK tu ktoś zagląda i Trzyma kciuki za Sabcię?
 8. Sunia w typie ON ze schroniska w Rudzie Śląskiej- popada w depresję po śmierci właściciela oddana do schronu................. Grzecznościowo mogę ją tutaj umieścić? Wiem, że tak :) Może tutaj zajrzy ktoś kto uratuje Sabę i da jej nowy dom? Saba Wiek: 7 lat Opis: Saba nr 84d/16 Cechy charakteru: Saba suczka której zmarł właściciel. Saba ma ok 7 lat od szczeniaka wychowana na kanapie. To niezwykle mądra, łagodna i bardzo przyjacielska suczka. W człowieka wpatrzona jak w obrazek. Pomimo wieku kocha aktywność, długie spacery i aportowanie. Nie sprawia żadnych problemów. Toleruje psy bardzo ładnie zachowuje się w pomieszczeniach. W schronisku popada w depresję. Nie jest psem do stróżowania to typowy kanapowiec. Inne: album z zdjęciami picasaweb.google.com/106082193950812122306/SABA02 Status: czeka na adopcję
 9. Czekam i mam nadzieję, że jakiś dobry człowiek da mi DOM.............
 10. Wspólnie walczymy o nowy domek dla zrozpaczonej Saby..........To udało się tutaj na forum już tyle razy wiem,że uda się i tym razem. "Przez ludzi do ludzi" to zawsze ma sens i przynosi efekty. Każdy ma znajomych, krewnych, przyjaciół kochani rozpytajcie,poszukajcie -każde działanie które przybliża psiaka do nowego domu ma SENS.
 11. Kochani dzięki Wam udało się już tyle razy uleczyć złamane psie serca i znaleźć dobre domki dla tych psiaków które los doświadczył najboleśniej..............Wierzę,że tym razem też tak będzie. Owczarkowata suczka Saba -7 lat szczęśliwego życia ukochanego pana i KONIEC pan zmarł.Sunia kompletnie nie radzi sobie w schronisku-popada w depresję. Przeczytajcie jej wątek zobaczcie zdjęcie -POMOŻCIE ją wyciągnąć z za krat-proszę. Sunia przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej. https://www.facebook.com/events/470257279829163/permalink/492888114232746/
×
×
 • Create New...