Jump to content
Dogomania

Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.


Recommended Posts

Byliśmy dzisiaj w lesie - jak zwykle, na ścieżce edukacyjnej. Pogoda była niespecjalna, więc w lesie - nikogo. Tylko my. Lerka zaczęła spacer na smyczy i w szelkach, a skończyła - wolnościowo. Raju, jak ona latała :). Widać było, że biega dla samej przyjemności biegania - była niezmordowana. Ale prześlicznie przybiegała na każde wołanie. Z tego biegania, nakręciłam dwa filmy, ale dużo (zwłaszcza w pierwszym), jest filmowania podłoża. Psy była albo bardzo szybkie, albo nie chciały się ode mnie oddalić. Drugi film(krótszy0, ma bardziej wartką akcję ;).

 

Zapraszam na filmy :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=6WgV-yeaSFA&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=5pskCnGCerc&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Miałam @ , gdzie można oglądać Lerkę. Odpisałam że w Makowie Maz.

I co? I co? I co dalej...?!

 

 

Lerka kocha się bawić zabawkami, kocykami, kapciami - no, wszystkim :). Czuję się teraz  tak, jakbym miała dwulatka w domu. Wszędzie porozwłóczone zabawki, kocyki, kapcie....... No, to poszłam i dokupiłam zabawek. Ale była frajda :). Przy Lerce, nawet Bliss się rozbawiła  attachicon.gifDSC05875.JPG . Taką zieloną potworę, to cały czas sobie wydzierały. Raz jedna się nią bawiła, raz druga. Lerka uciekała z zabawką  pod stół i tam bezpieczna przed Dużą, mogła potwora wreszcie spokojnie zagryźć ;) attachicon.gifDSC05877.JPG

Mała wariatka! ;)

 

 

Byliśmy dzisiaj w lesie - jak zwykle, na ścieżce edukacyjnej. Pogoda była niespecjalna, więc w lesie - nikogo. Tylko my. Lerka zaczęła spacer na smyczy i w szelkach, a skończyła - wolnościowo. Raju, jak ona latała :). Widać było, że biega dla samej przyjemności biegania - była niezmordowana. Ale prześlicznie przybiegała na każde wołanie. Z tego biegania, nakręciłam dwa filmy, ale dużo (zwłaszcza w pierwszym), jest filmowania podłoża. Psy była albo bardzo szybkie, albo nie chciały się ode mnie oddalić. Drugi film(krótszy0, ma bardziej wartką akcję ;).

 

Zapraszam na filmy :)

 

(...)

Lerka jak królik jamniczy! :D

Link to comment
Share on other sites

 

Odpowiadam hurtem

  • @ dalej nie pisała
  • Duża do niej dołączyła i teraz są dwie wariatki :)
  • Miałam poważne obawy w tym lesie, żeby Bliss tak nie pomyślała ;)

 

- może jeszcze po weekendzie...?

- ale duża - mniejsza ;)

- łorety!

 

 

Co do Michasiowego chcenia mania pieska do zabawy nie mam wątpliwości. I co będzie?... ;)

Ojojoj...! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystkie psy się witają z nami i innymi psami. Chowania nikogo nie ma :).

 

Lerka najpierw Maxa  oszczekała, a potem podskakiwała i lizała po pysku - tak jak to robi z Bliss(proszenie o pokarm). Max (chłop z jajami), nie był nią specjalnie zainteresowany, więc cieczkę już na 100% odrzuciłam ;). Latało to towarzystwo po mieszkaniu i gnało za każdym, kto wynosił pusty talerz do kuchni - sama tego je nauczyłam, jako zadośćuczynienie za zakaz żebrania przy stole ;).

Był moment, że Bliss warknęła na Maxa - tak jakby w obronie Lerki - dowód, że nie powinni być w hotelu we trójkę. Nie widziałam, o co poszło, ale widać, że dziewczyny zaczęły trzymać sztamę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...