Jump to content
Dogomania

Pod sosnami.


jaguska

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to serdecznie pozdrawiam. Mało mnie na dogo, zaglądałam sporadycznie do moich deklarowiczów. Po Misiu długo dochodziłam do siebie, a co chwilę los dokładał mi kolejne nieszczęścia. Straciłam dwa dzikuski, oba przejechane przez jakieś kretyństwo przypadkiem tylko obleczone w ludzką skórę. Czarnulkę i Hasana, który wybrał moje podwórko za swój dom.

d267da874c95265cmed.jpg

Myślałam że serce mi pęknie z żalu i wściekłości, eMa też zdrowo tompnęło, no i Józek został sam, tęsknił za Hasanem, przecież to były papużki nierozłączki, Józek się zmienił, jest teraz smutnym kotem.

c4a242d36f55ea60med.jpg

290d7700e1534f45med.jpg

Pakuś jest chudziutki i leciutki jak pióreczko, ma naprzemiennie lepsze i gorsze dni, cały czas bierze leki, ale też muszę się liczyć z tym że każdy kolejny atak może być ostatnim. To takie kochane kocisko, niestety pieluchowe, więc musiał u mnie zamieszkać. Miłością jak nie pałał do reszty futrzastego towarzystwa tak po dziś dzień nie pała, a psy szczególnie trzeba przed nim chronić, Pako to kot myśliwski, na psy oczywiście ;) Tak więc został kotem łazienkowym, z dzikusami kontaktuje się przez okno w łazience, z domownikami przez uchylone drzwi lub przez kratki kontenera, na spacer chodzi na smyczy, a żeby miał kontakt z naturą w ładną pogodę spędza dzień w swoim zewnętrznym apartmęcie ;)

dc7592294083a07fmed.jpg

I moja chorutka Ziuteczka, sucharek się z niej zrobił straszny, leciuchna jak pióreczko, czasem cierpi, wtedy podaję przez kilka dni lek przeciwbólowy, po niedzieli musimy z wetką skonsultować czy nie wprowadzić przeciwbólowych już na stałe, szczególnie dokucza Ziuci w nocy, bo dzień to cały spokojnie przesypia, a do tego ma apetyt, potrafi się z kotami "pobawić", więc myślę że jeszcze trochę z nami pobędzie, choć wetka się bardzo dziwi bo to jakiś agresywne raczysko jest, ale z Ziuty twardy zawodnik od początku jest, miały być tygodnie, a tu minęło pół roku :), choć wiem że muszę być przygotowana w każdej chwili na wszystko, jak u Pakulca. Ziuta jutro ma zamówioną wizytę w SPA, umówiłyśmy się z groomerką żeby po najmniejszej linii ogarnąć babinkę, niech się babinka długo nie męczy.

Jeżynka, jak była niedotykalska w okolicach tyłu tak została, musiała zostać ostrzyżona u weterynarza na środkach. Nie uwierzycie mi, ale ona nawet na spaniu przy dotyku w okolicach pogryzienia zrywała się na tyle na ile pozwalał jej lek, ja nawet nie chcę wiedzieć co ona przeszła zanim do mnie trafiła.

Tu jeszcze Jeżynka

c9db6c56a4a410a4med.jpg

A tu już Ogarek ;)

8b140f166debe21bmed.jpg

Kochani, kto będzie tak dobry i mi powie jak zmienić tytuł wątku? Jako że wszystkie moje zwierzaki mają dom,  więc BDT już nie jestem, chciałabym zostawić samo -Pod sosnami-, ale nie wiem jak to zrobić :(

Aaaa jeszcze napiszę że jestem na......diecie :), a żeby mi smutno nie było, dla towarzystwa na dietę przeszły ze mną koty ;), a co, w grupie raźniej :)

Wege-koty spod sosen ;), pozdrawiamy wszystkich.

7bfe327a1dacce26med.jpg

eceb39fb09f5d378med.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witaj jaguska.  Mnie nie było u Ciebie jeszcze dłużej, niż Ciebie nie było na dogo :) Zwyczajnie, totalny brak czasu !

Współczuję serdecznie z powodu strat kochanych futrzaków :(  Bardzo żal zwierzaków :(

Jak zwykle bardzo fajnie się Ciebie czyta.

A tytuł wątku możesz zmienić edytując pierwszy post, tak jak zmieniasz każdy inny post.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elik, bardzo dziękuję Ci za podpowiedź w sprawie zmiany tytułu :)

Ja od początku mam przypływy i odpływy na dogo, ciężko wszystko przeżywam i czasami nie wydalam psychicznie. Moim dogowym wszech-koszmarem, był, jest i chyba zawsze będzie Sako, historii tego psiaka nigdy nie zapomnę.

Na dobranoc zostawiam kotolota :)

719897d4084b9cf6med.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

I ja dołączam słówko do grona wielbicielek tego wątku :)

Zdjęcia cudne , Jeżynka wygląda bosko taka ogolona :),wszystkie zwierza prezentują się świetnie !
i mają u Ciebie raj na ziemi , byle im zdrowie dopisywało jak najdłużej !
A z dietą nie przesadzaj,żebyś nam nie osłabła za bardzo , bo musisz mieć siłę do pisania tutaj jak najczęściej :)
Zdrówka  dla Ciebie i zwierzaków !
 

Link to comment
Share on other sites

O 17.08.2016 o 22:20, jaguska napisał:

Elik, bardzo dziękuję Ci za podpowiedź w sprawie zmiany tytułu :)

Ja od początku mam przypływy i odpływy na dogo, ciężko wszystko przeżywam i czasami nie wydalam psychicznie. Moim dogowym wszech-koszmarem, był, jest i chyba zawsze będzie Sako, historii tego psiaka nigdy nie zapomnę.

Na dobranoc zostawiam kotolota :)

719897d4084b9cf6med.jpg

Super masz tego kotolota :)  Ma przyssawki na łapkach ? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Weszłam dzisiaj na swój zakurzony wątek i tak bardzo się wzruszyłam, jesteście kochane dziewczyny, tyle odwiedzin i życzeń, serdecznie i z całego serca dziękuję.

Wciąż mi czasu brakuje, z niczym nie nadążam, im człowiek starszy tym czas szybciej biegnie, w zasadzie to odwiedzam tylko moich deklarowiczów. Jeszcze ostatnio paskudne  grypsko mnie zmogło, ale światełko nadziei zaświeciło, w ogrodzie wychodzą przebiśniegi :)

No ale skoro dzisiaj dzień kota, to pokocę Wam troszeczkę.

2c8575a6456d40d6gen.jpg

599f7f31b550bf66gen.jpg

48b40a0fba10e7cagen.jpg

03286566f780fd44gen.jpg

4de533fde74a88d2gen.jpg

a25059a507b502f8gen.jpg

a447843a28879cb0gen.jpg

36388d43f87a427cgen.jpg

69e8844040feecf7gen.jpg

A w styczniu przytuptał pod drzwi Kolcok i zimuje w domu :)

25fa472270912fb6gen.jpg

Pozdrawiam wszystkich zaglądających kwiat-ruchomy-obrazek-0286.gif

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...