Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
 • Content Count

  5059
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Excellent

1 Follower

About Toska1

 • Rank
  Toska1

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  dawniej Toska
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1860 profile views
 1. Bardzo,bardzo mi smutno i przykro ... Norek trafił do wspaniałych osób, które dały mu najlepszy dom na świecie ,przeżył w nim wiele lat, kochany i zadbany pod każdym względem. Miałam przyjemność znać Norka osobiście i to Jemu właśnie zawdzięczam wieloletnią już, bliską znajomość z jego ukochaną Panią. Noreczku, śpij spokojnie -wszyscy się kiedyś znowu spotkamy...
 2. Rodzysiu , 12 sierpnia dołączył do Ciebie Tofcio ,mam nadzieję ,że Wam w Psim Niebie dobrze ! Wspominamy dziś Rodzysię,Tofcia,Tosienkę i Czikusia [*]
 3. Śpij spokojnie Paula z całą swoją Rodziną ... pamiętam...[*]
 4. I ja zaglądam do Was, Ukryty Smoku :) i serdecznie pozdrawiam :)
 5. Bjuta , a może byśmy wsparli kolejnego biedaczka ze schroniska skoro u Kasi jest wolne miejsce ? co Wy na to , deklarowicze mili ?
 6. Smutna wiadomość :( Korunia już po lepszej stronie , a nam pozostaje tylko pamięć o niej i zdjęcia ...
 7. Kasiu, Ty masz Korę na oku 24 godziny na dobę ,widzisz i wiesz jak się zachowuje .Więc myślę , że Ty wiesz najlepiej co robić ! Babunia jest już wiekowa ,swoje przeszła . pozdrawiam i głaski dla Kory !
 8. Jeśli mogę coś zasugerować , to RTG kręgosłupa szyjnego . Mój Tofcio brał zastrzyki "Solu-medrol", po nich puściło , a też najpierw był sugerowany guz w głowie .Nigdy bym sama nie przypuszczała,że to kręgosłup szyjny może dać takie objawy ,a jednak . Oby się Koruni poprawiło , rtg nie jest inwazyjne ani drogie ,może warto zrobić .
 9. O matko , niedobre wieści ...:( Koruniu ... Ta diagnoza ,to tylko na podstawie tego,co widać , czy były jakieś badania ? pytam , bo mój Tofcio(lat 14 z hakiem),miał podobne objawy .Nie mógł utrzymac się na nogach, kręcił się w kółko i przewracał .Były podobne podejrzenia a okazało się , że to kręgosłup szyjny tak mu dokuczał .Po zastrzykach i rehabilitacji (lasery) ozdrowiał całkowicie .
×
×
 • Create New...