Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
 • Content Count

  5080
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Toska1

 1. Paczka dotarła :) dziękuję bardzo Nadziejko za prezenty-niespodzianki :) i za błyskawiczną wysyłkę :) pozdrawiam :)
 2. Dobrałam jeszcze książkę i lakier na innym bazarku, więc proszę o podsumowanie i nr konta do wpłaty :) i najtańszą wysyłkę :)
 3. Poproszę nr 4 w KT za 4 zł i nr 12 w KT za 2 zł :)
 4. Dzień dobry :) numer 2 czyli książkę Lee Childa za wywoławczą poproszę. a czy można ją kupić w KT ?
 5. Uprzejmie donoszę :) , że maseczki doczołgały się wreszcie i do mnie ! a mówiłam ,żeby się nie martwić :) , poczta w Krakowie działa masakrycznie wolno, to już nie pierwsza u mnie taka sytuacja, że list z Krakowa do Krakowa szedł 2 tygodnie... Dziękuję bardzo, maseczki super !
 6. Spokojnie , poczta już nie raz dała ciała, w tym tygodniu pewnie list dotrze :) oczywiście zaraz dam znać :)
 7. Poszukuję nawilżaczy na kaloryfer, białych ceramicznych. Może ktoś coś ? :)
 8. Czytam, że maseczki już do niektórych dotarły, a ja dalej czekam. Ech ta nasza poczta... a one z Krakowa do Krakowa idą i dojść nie mogą :) miłej niedzieli :)
 9. Dokładnie ! zawsze biegałam jak Rudolf, z czerwonym nosem, a teraz elegancko, cieplutko i dyskretnie :)
 10. Dzień dobry :) podrzucę bazarek, może jeszcze ktoś coś wypatrzy :) miłego dnia wszystkim :)
 11. Dobry wieczór :) poproszę maseczki : nr 1 - 1 sztuka nr 2 -1 sztuka nr 3 - 2 sztuki i proszę o wysyłkę Pocztą Polską zwykłym listem , na moją odpowiedzialność :)
 12. Bardzo,bardzo mi smutno i przykro ... Norek trafił do wspaniałych osób, które dały mu najlepszy dom na świecie ,przeżył w nim wiele lat, kochany i zadbany pod każdym względem. Miałam przyjemność znać Norka osobiście i to Jemu właśnie zawdzięczam wieloletnią już, bliską znajomość z jego ukochaną Panią. Noreczku, śpij spokojnie -wszyscy się kiedyś znowu spotkamy...
 13. Rodzysiu , 12 sierpnia dołączył do Ciebie Tofcio ,mam nadzieję ,że Wam w Psim Niebie dobrze ! Wspominamy dziś Rodzysię,Tofcia,Tosienkę i Czikusia [*]
×
×
 • Create New...