Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

 

Ułożyłam spontanicznie taki tekst. Na pewnością  trzeba jeszcze dorzucić.

Rosa -  psi dzieciak pragnący miłości.

Mała, ok.7 kg sunia to jeszcze psi podlotek , bo ma ok. 8 miesięcy. . Zamiast radości z oczu bije wielki smutek. Brakuje jej człowieka , który obdarzy ją  najważniejszą witaminą -  M, czyli Miłością. Mimo wszystko Rosa chce się bawić , jest ufna i łagodna. Czeka w schronisku na tę  jedną, jedyną osobę , która pokocha ją na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Poker napisał:

 

Ułożyłam spontanicznie taki tekst. Na pewnością  trzeba jeszcze dorzucić.

Rosa -  psi dzieciak pragnący miłości.

Mała, ok.7 kg sunia to jeszcze psi podlotek , bo ma ok. 8 miesięcy. . Zamiast radości z oczu bije wielki smutek. Brakuje jej człowieka , który obdarzy ją  najważniejszą witaminą -  M, czyli Miłością. Mimo wszystko Rosa chce się bawić , jest ufna i łagodna. Czeka w schronisku na tę  jedną, jedyną osobę , która pokocha ją na zawsze.

Dziękuję:) Bardzo ładny tekst.Właściwie wszystko jest ujęte. Jedynie można dodać,że jest zaszczepiona na wirrusówki.

Link to comment
Share on other sites

ewu, ustaliłyśmy z Anulą i Bogusik ,że ja wezmę Kofi do BDT. Oczywiście jeżeli nie masz nic przeciwko.  A miałam odpocząć od deteowania i nie brać kudłatych psów. Zarzekała się żaba błota. :)

Czekam zatem na informację kiedy transport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

ewu, ustaliłyśmy z Anulą i Bogusik ,że ja wezmę Kofi do BDT. Oczywiście jeżeli nie masz nic przeciwko.  A miałam odpocząć od deteowania i nie brać kudłatych psów. Zarzekała się żaba błota. :)

Czekam zatem na informację kiedy transport.

Wspaniale:) To ja w takim razie działam w sprawie transportu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

ewu, ustaliłyśmy z Anulą i Bogusik ,że ja wezmę Kofi do BDT. Oczywiście jeżeli nie masz nic przeciwko.  A miałam odpocząć od deteowania i nie brać kudłatych psów. Zarzekała się żaba błota. :)

Czekam zatem na informację kiedy transport.

Ale super! ja też czekam na info kiedy transport, bo to chyba ten sam, w ktorym jedzie Duszek?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ale super! ja też czekam na info kiedy transport, bo to chyba ten sam, w ktorym jedzie Duszek?

na to wygląda.

ewu dzwoniła już do mnie   ,że sunia ma być we Wrocławiu we wtorek ok. 16.

Link to comment
Share on other sites

Serce zabiło mi mocniej, bo dostałam z OLX informację, że mam odpowiedź na ogłoszenie Rosi. Wchodzę, a tam:

 

co to za pomysł i sposob wiazania "smyczy" przeciez ten piesek sie udusi przy kazdym ruchu zaciska sie !!!

 

Odpisałam:

Bez obawy, to tylko do zdjęć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ogłoszenia.Ja nawet nie zauważyłam ,że tak założono do zdjęć smyczkę.

Właśnie miałam telefon o Rosę.

Tylko mi się ciśnienie  podniosło!!!! Nie zdaża mi się mówić ,że nie widzę powodu kontynuacji rozmowy!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

A może w miejsce Kofi do Szafirki moglaby pojechać ta sunia? Bogusik, Anula, co o tym myślicie?

 

received_283107315904433.jpeg.0e35caa1c7ed799273234601d4c64ca4.jpeg

Niestety ale nie weźmiemy suni, bo dzięki temu,że Poker da BDT Kofi, my w to miejsce bierzemy psiaka z zamojskiego schroniska.

Mam nadzieję,że będzie sensowny odzew z ogłoszeń, za co mocno trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Usuwam :)

Czy ciśnienie podniół Ci ten facet od smyczki?

Nie Elu, nie chcę tu nikogo obrażać więc nie użyję epitetu.... ale rozmowa z ukrytego numeru i w kółko powtarzane pytanie - czy pies jest za darmo.

 

Link to comment
Share on other sites

I pytanie:

Witam jak w stosunku do dzieci?

Odpisałam:

Witam. Jak każdy szczeniak, chce się bawić.

 

Pytanie:

Rozumiem chodziło mi o to czy nie atakuje lub warczy ;-)

 

Ja:

  W jakim wieku są dzieci?

 

Odpowiedź:

6, 3i pół i 2 :-) nie podejmuje pochopnie decyzji porostu chce popytać

Ja:

Proszę zadzwonić pod podany numer telefonu. Ja zrobi łam ogłoszenie grzecznościowo.

 

Odpowiedź:

Dziękuję za informację :-)

 

Ja:

Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...