Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

I pytanie:

Witam jak w stosunku do dzieci?

Odpisałam:

Witam. Jak każdy szczeniak, chce się bawić.

 

Pytanie:

Rozumiem chodziło mi o to czy nie atakuje lub warczy ;-)

Ona jest bardzo miła. Wesoła, ufna, zachęca do zabawy. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

I pytanie:

Witam jak w stosunku do dzieci?

Odpisałam:

Witam. Jak każdy szczeniak, chce się bawić.

 

Pytanie:

Rozumiem chodziło mi o to czy nie atakuje lub warczy ;-)

Brak słów....

Tylu debili jest wokół, że chwilami mnie to przeraża

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Niestety ale nie weźmiemy suni, bo dzięki temu,że Poker da BDT Kofi, my w to miejsce bierzemy psiaka z zamojskiego schroniska.

Mam nadzieję,że będzie sensowny odzew z ogłoszeń, za co mocno trzymam kciuki!

Ważne, że inna bida dostanie swoją szansę.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ta malusia też mi leży na sercu . Sama nie wiedziałam którą wziąć. Może zadziała błyskawicznie ogłoszenie. Oby.

Właśnie odczytałam wiadomość na OLX do ogłoszenia Kamy , którego jeszcze nie zamknęłam. Ktoś z Katowic, podesłałam link do ogłoszenia Rosy.

Link to comment
Share on other sites

Od ok. 2 godzin jesteśmy Z Kofcią w domu. Jest bardzo łagodna do naszych psów i koty.  Śmierdziała okrutnie , więc od razu z biegu wykąpaliśmy ją. Była bardzo uległa. Na dzień dobry walnęła koo i dobrze , bo widziałam, że nie było robali.

Zjadła niewiele. Nie chce chodzić na smyczy po ogródku  chociaż szelki i obróżkę dała sobie zapiąć bez problemu.

Czasem podchodzi do mnie na zawołanie  i wącha rękę ,  a czasem nie . No i przyjechała z niespodzianką w postaci cieczki. Jeszcze nie wiem która to faza.

ewu , czy jest szansa żeby dowiedzieć się w schronie czy już miała u nich cieczkę?

Piesio był zastrachany ,ale uprzedzono mnie ,żeby nie wkładać palca do klatki , bo może uchapać. Mam zdjęcie. potem

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Od ok. 2 godzin jesteśmy Z Kofcią w domu. Jest bardzo łagodna do naszych psów i koty.  Śmierdziała okrutnie , więc od razu z biegu wykąpaliśmy ją. Była bardzo uległa. Na dzień dobry walnęła koo i dobrze , bo widziałam, że nie było robali.

Zjadła niewiele. Nie chce chodzić na smyczy po ogródku  chociaż szelki i obróżkę dała sobie zapiąć bez problemu.

Czasem podchodzi do mnie na zawołanie  i wącha rękę ,  a czasem nie . No i przyjechała z niespodzianką w postaci cieczki. Jeszcze nie wiem która to faza.

ewu , czy jest szansa żeby dowiedzieć się w schronie czy już miała u nich cieczkę?

Piesio był zastrachany ,ale uprzedzono mnie ,żeby nie wkładać palca do klatki , bo może uchapać. Mam zdjęcie. potem

No to Kofi zaczyna nowy, dobry rozdział w swoim życiu. Cudownie! Oby nasz Reksio (bo takie dostaje imię) też szybko przekonal się do ludzi... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...