Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, dwbem napisał:

Po pierwsze nie szczepi się jednocześnie wirusowek i wścieklizny, powinien być dwutygodniowy odstęp. Po drugie jedną cieczkę można przetrwać i nie dawać żadnych hormonow, sunia ma prawo do normalnego rozwoju a hormony go zaburzają.

Wiem co mówię, mam psy kilkadziesiąt lat i weta z powolania, z doktoratem i jak dotąd nigdy nie zrobił krzywdy moim psom tylko zawsze pomagał.

Mogę tylko powtorzyc za Basia: "święte słowa". 

Jak dobrze, ze są jeszcze weterynarze, którzy mają na uwadze dobro zwierząt. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Wczoraj wieczorem Pani zadzwoniła o Rosę. Zaproponowałam Kolę. 

Dzisiaj ekspresowe tempo , na szczęściw wszystko bardzo blisko i właśnie Kola pojechała do siebie:)

Powodzenia mój malutki okruszku.

Dopiero od p. Patrycji, która dzwoniła do Ciebie, a o której mówisz powyżej, dowiedziałam się, że Rosa ma już dom  :)

Nie wiem jak to się stało, ale bez mojego udziału, zmieniły się preferencje subskrypcji. Miałam być powiadamiana poprzez e-mail o każdym nowym poście w tym wątku, a teraz, gdy chciałam wstawić linki do ogłoszeń Isi i Roja, musiałam szukać tego wątku. Myślałam, że tu nic się nie dzieje. Okazało się, że mam zmienioną częstotliwość otrzymywania powiadomień o postach na raz w tygodniu ???

10 godzin temu, ewu napisał:

Wyślę potem fotki na maila-  jak ktoś się zgodzi bo nie mam sumienia dręczyć non stop naszej kochanej elik:)

Szkoda, że jednak nie wysłałaś, bo dowiedziałabym się, że Rosa ma już dom i  zorientowałabym się, że coś jest nie tak  :)

Statystyka ogłoszenia Rosy:

 
Statystyki
Wyświetleń: 3842
Tel: 18
Obserwuje: 94
 

 

Po podstawieniu w jej ogłoszenie Isi, wykasowałam statystykę, ale nie udało mi się wykasować ilości odpowiedzi (10) i ilości obserwujących. Czy to jest możliwe?

.Isia.png.7ee1ef091673926e40f255481ceca57e.png

Jest bardzo duże zainteresowanie Rojem. Dostałam już 3 zapytania, a obserwuje go już 23 osoby. Muszę dopisać, że informacje wyłącznie na podany nr telefonu.

1182217422_Rojodpowiedzi.png.43f4ac9a16321b292a8b64651117a9fd.png

Isia ma ogłoszenie po Rosie więc jest promowane tylko do 28.05. natomiast Roj ma nowe i promowane jest do 4.06.

Link to comment
Share on other sites

Z czyjego ogłoszenia Kola pojechała? Mogę wstawić innego psa na jej miejsce.

Błyskawiczna adopcja.

Zastanawiam się czy nie ogłaszać już Kofci? Na sterylizację trzeba czekać 2 miesiące, szkoda żeby się do nas zbytnio przyzwyczaiła. Jedyne co mnie martwi, to zupełny brak umiejętności chodzenia na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Po podstawieniu w jej ogłoszenie Isi, wykasowałam statystykę, ale nie udało mi się wykasować ilości odpowiedzi (10) i ilości obserwujących. Czy to jest możliwe?

.

Tak .Tego nie da się Elu usunąć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Z czyjego ogłoszenia Kola pojechała? Mogę wstawić innego psa na jej miejsce.

Błyskawiczna adopcja.

Zastanawiam się czy nie ogłaszać już Kofci? Na sterylizację trzeba czekać 2 miesiące, szkoda żeby się do nas zbytnio przyzwyczaiła. Jedyne co mnie martwi, to zupełny brak umiejętności chodzenia na smyczy.

Kola nie pojechała ze swojego ogłoszenia, Pani dzwoniła o Rosę a ja ją pokzałam.

Rano jesli mozna wyślę psiaka bo teraz padam

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, obserwujących nie da się wykasować, ale odpowiedzi jak najbardziej. Po prostu przenosisz do kosza. Wejdź w odpowiedzi i zapytania, tam jest ikonka kosz i przenieś do archiwum, stamtąd możesz usunąć

Tak to idzie,:)

Chyba ,że nie chce się usuwać jakiś ważnych zawartych w nich informacji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...