Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

21 minut temu, Ewa Marta napisał:

Piękne imię. Kochane, dużo się dzieje w sorawievpuesulka, trzeba to zebrać do kupy. Czy jest ktoś, kto chce założyć mu wątek? 

Martusiu ja bym bardzo chciała pomóc piesiowi, ale mam już tyle obowiązków na dogo, że każdy następny odbywałby się kosztem tych już podjętych.

Mogę ewentualnie, podjąć się obowiązków skarbnika, bo z tym też nikt się nie kwapi, a bez tego ani rusz.

A kto jest osobą decyzyjną?

Link to comment
Share on other sites

Popytajcie może o transport firmy przewozowe dla zwierząt. Ostatnio wysyłałam mojego yoreczka do Londynu i koszt był 650 zł. Mogę podac namiary, ale to firma z Chrubieszowa, nie wiem, jakie mają trasy, bo do nas na Sląsk na pewno jeżdżą. Zapytałam ich o mozliwość transportu na terenie kraju i nie ma zadnego problemu, często jeżdżą. Takich firm jest sporo i przewóz między miastami wychodzi znacznie taniej, niż w przypadku specjalnego transportu dla jednego pieska. 

Jeśli to piesek z tego samego schroniska, co Florcia i Nadia, to moze szukac transportu "przy okazji" z Katowic, a do Katowic mógłby go dostrczyć go pracownik schroniska? Wtedy mozna umówić się u mojej mamy, ze odbierze pieska i przekaże komuś, kto zawiozłby go do hoteliku.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Martusiu ja bym bardzo chciała pomóc piesiowi, ale mam już tyle obowiązków na dogo, że każdy następny odbywałby się kosztem tych już podjętych.

Mogę ewentualnie, podjąć się obowiązków skarbnika, bo z tym też nikt się nie kwapi, a bez tego ani rusz.

A kto jest osobą decyzyjną?

Elik, byłoby cudownie, gdybyś prowadziła finanse staruszka.

W sumie nie ma jeszcze osoby decyzyjnej. Póki co jest kilka osób chcących pomóc psiaczkowi. Malwa namówiła przyjaciółkę do finansowania kosztów leczenia i jedzenia psiaczka. Jeśli Malwa się zgodzi na to, mogłybyśmy z Ellig i z Malwą wziąć staruszka pod opiekę. To znaczy Malwa podejmowalaby decyzje o leczeniu, bo to jej przyjaciółka finansuje wszystko, a my starałybyśmy się zbierać kasę na hotelik. Tu nie ukrywam bardzo liczymy na Wasze wsparcie, bazarki i deklaracje, bo to byłby kolejny psiaczek na utrzymaniu. 

Jeśli Malwa się zgodzi, to ja założę dzisiaj wątek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ewu napisał:

Jak będzie wiadomo,że zabieramy dzidzia to ja spytam Znajomej, ona już kiedyś wiozła psiaki do Kikou..

Bardzo niewiele wzięła bo ma auto na gaz.

Basiu, kikou może wziąć go po weekendzie majowym, więc już teraz możesz pytać o to kiedy mogliby zawieźć staruszka! Byłoby super, bop tam rzeczywiście niedużo wyszło. Płaciłam wtedy za ten transport ibyłam zaskoczona kwotą:)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, podsumujmy dotychczasowe deklaracje dla Duszka:

Stałe miesięczne:

Poker - 20 zł
Ewa Marta - 50 zł
Przyjaciółka Malwy - koszty leczenia i jedzenia

Jednorazowe wpłaty:

Agnieszka od Elik - 30 zł
Elik - 20 zł
Isiak - 50 zł
Ewa Marta - dopłata do transportu
 

Bazarki:

Poker
Gabi79
 

Elik zostaje skarbnikiem staruszka.

 

Czy coś mi umknęło jeszcze?

Ja wiem, że to ciągle mało, ale trzeba go zabierać tak szybko, jak to jest możłiwe. Byc może będzie potrzebowal specjalnego jedzenia, żeby stanął na łapki. Na zdjęciach widze kroplówkę. basiu, czy możesz coś powiedzieć o jego stanie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Agnieszka od Elik - coś

Ewuniu możesz napisać, że od Agnieszki 30,00 zł, a ode mnie 20,00 zł.

Jak powiedziałam mogę poprowadzić finanse chłopaczka i jak będzie założony watek, to bardzo Cie proszę daj mi znać, żebym zarezerwowała post na rozliczenia. Dobrze byłoby, żeby był to drugi lub trzeci post w wątku, a przynajmniej na pierwszej stronie. W najbliższym czasie nie będę zbyt często na dogo, bo wybieramy się na weekend na działkę, gdzie trzeba będzie zrobić porządki po zimie i na razie nie ma tam komputera więc tylko zarezerwuję post z telefonu, ale muszę wiedzieć, że już jest wątek. 

Na PW podam Ci nr telefonu i bardzo proszę wyślij SMSa, że już założyłaś wątek.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, podsumujmy dotychczasowe deklaracje dla Duszka:

Stałe miesięczne:

Poker - 20 zł
Ewa Marta - 50 zł
Przyjaciółka Malwy - koszty leczenia i jedzenia

Jednorazowe wpłaty:

Agnieszka od Elik - coś
Isiak - 50 zł
Ewa Marta - dopłata do transportu
 

Bazarki:

Poker
Gabi79
 

Elik zostaje skarbnikiem staruszka.

 

Czy coś mi umknęło jeszcze?

Ja wiem, że to ciągle mało, ale trzeba go zabierać tak szybko, jak to jest możłiwe. Byc może będzie potrzebowal specjalnego jedzenia, żeby stanął na łapki. Na zdjęciach widze kroplówkę. basiu, czy możesz coś powiedzieć o jego stanie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie miał na razie żadnych badań. Dostaje krolówki na wzmocnienie.Je często w małych porcjach. Nawet przez te kilka dni nieco się poprawił więc wyglada to na zagłodzenie:( Ożywił się, jest silniejszy. To nieduży psiak, drobniutki, na wysokich łapkach .

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, zapraszamy na wątek Duszka - Poker została mamą chrzestną, bo wymyśliła mu bardzo pasujące imię:) Zapraszajcie kogo się da. Chodzi nam o ludzi życzliwych:)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349831-duszek-–-staruszek-którego-prawie-nie-widać-ma-szansę-opuścić-schronisko/

 

Ewuniu - dziekuje za zalozenie watku Duszkowi !

I zgodnie z ustaleniami biore Duszka pod opieke decyzyjna.

Duszek do kikou moze trafic od 5 maja.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Dostałam zdjęcia jeszcze jednej suni :(  Przeprasza, żeżyuje  :(

Amelka ma ok 6-ciu miesięcy:( Też przerażona sytuacją. Malutka , ma 7 kg.

received_362125377738482.jpeg.df4dc12879572beb8bf7dbb7b7e1a49f.jpeg

received_857639234591086.jpeg.46a96ba7cfb91d5e6a6fa90150837377.jpeg

received_1163883553794094.jpeg.39d64c46116ca761ada8b644f878457b.jpeg

received_2137046999876798.jpeg.bd5c31acc6e69fd6100387e8c83f003e.jpeg

received_2155837624505095.jpeg.8c18c44a927ec74b16b8608ce2b2c1c4.jpeg

received_2441022529243574.jpeg.9a26225e897cd7f5924d5880e604a327.jpeg

received_2452941238362828.jpeg.c8e4f7e8c9123d7d479afe38e798e54b.jpeg

Ma dom:) Adopcja przez wolontariuszkę. Mam juz zdjęcia:)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moja Malucha też już "na swoim" !

15 minut temu wróciłam do domu.

Dziękuję serdecznie Marzence, z którą zrobiliśmy wizytę PA.

Sunia dostała na imie LORKA.

Bardzo miła, ciepła, zwierzolubna Rodzinka.

Być może zajrzą  tu do nas, poprosiłam o to. 

Mam nadzieje, ze Malutka szybko się tam zaaklimatyzuje i nie będzie długo za mną tęsknić, oby wcale...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Można powiedzieć, ze super błyskawiczna.

Sunie wiozlam do Wroclawia tydzien temu (w Wielki Piatek) i juz tego samego dnia Państwo się na nią zdecydowali i czekali tylko na czas, kiedy skończy brać (profilaktycznie) surowicę .

Nim wiec przyjechała do DT, czekał już na nią DS.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Błyskawiczna adopcja.

Może inna bida trafi fo Figuni przy okazji transportu Duszka.

Bida już stoi w kolejce!  Lacky! tak ma na imię, Owczarkowaty piesek ,którego nikt nie chce! Figunia może będzie mogła się nim zaopikeować  , będę bardzo prosiła..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Bida już stoi w kolejce!  Lacky! tak ma na imię, Owczarkowaty piesek ,którego nikt nie chce! Figunia może będzie mogła się nim zaopikeować  , będę bardzo prosiła..

A ja właśnie napisałam do Ciebie Aniu, na wątku Mileczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...